Profile cover photo
Profile photo
Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny Sp.Jawna
About
Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny Sp.Jawna's posts

Post has attachment
Lekarze pracujący w naszym ośrodku należą do Towarzystw Okulistycznych w Polsce, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. Poza wykwalifikowaną kadrą medyczną, możemy pochwalić się nowoczesnym wyposażeniem. Naszą specjalnością jest m.in. diagnostyka chorób oczu, laseroterapia, sondowanie dróg łzowych oraz operacje zeza i zaćmy: http://www.okulisci.wroclaw.pl/o-nas/.
Photo

Post has attachment
Masz wadę wzroku i potrzebujesz pomocy w dobraniu pomocy optycznych? A może myślisz o zamianie okularów na soczewki kontaktowe? Zapraszamy do współpracy: http://www.okulisci.wroclaw.pl/salon-optyczny/
Photo

Post has attachment
Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny we Wrocławiu specjalizuje się m.in. w laseroterapii siatkówki, iniekcjach doszklistkowych, a także w zabiegach na spojówce i rogówce. Pomagamy też pacjentom z zaćmą, jaskra oraz zezem. Dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie: http://www.okulisci.wroclaw.pl/rejestracja/.
Photo

Post has attachment
W ramach diagnostyki nasza placówka medyczna wykonuje takie badania, jak OCT, HRT, USG, topografia rogówki, perymetria komputerowa czy pachymetria. Specjalizujemy się też w retinopatii wcześniaków. Pełną gamę badań, znajdziecie na stronie: http://www.okulisci.wroclaw.pl/diagnostyka/.
Photo

Post has attachment
Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny we Wrocławiu wykonuje pełną diagnostykę chorób oczu. Naszą specjalnością jest również laseroterapia oraz chirurgia, a nasz zespół medyczny posiada ugruntowane doświadczenie i chętnie uczestniczy w konferencjach naukowych. Poznajcie naszych lekarzy: http://www.okulisci.wroclaw.pl/zespol/.
Photo

Post has attachment
Badanie OCT jest wskazane przy diagnostyce schorzeń siatkówki, ponieważ umożliwia wykrycie najmniejszych zmian. Tego typu badanie warto wykonać przy zmianach nowotworowych, jaskrze czy znamionach barwnikowych. Poza diagnostyką, specjalizujemy się w doborze okularów oraz soczewek kontaktowych: http://www.okulisci.wroclaw.pl/pomoce-optyczne/okulary-lupowe/.
Photo

Post has attachment
Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny we Wrocławiu, to miejsce, w którym znajdziesz pomoc w dobraniu pomocy optycznych. Jeśli cenisz sobie wygodę, a Twoim problemem jest np. nietypowa geometria rogówki, to polecamy miękkie soczewki kontaktowe. Współpracujemy z najlepszymi producentami takimi, jak m.in. Jonhson&Jonhson oraz Copervision: http://www.okulisci.wroclaw.pl/soczewki-kontaktowe/miekkie-soczewki-kontaktowe/.
Photo

Post has attachment
Wykonujemy laseroterapię siatkówki przy pomocy lasera z mikropulsami, który jest zdecydowanie delikatniejszy i bezpieczniejszy dla oka niż stosowany do tej pory laser siatkówkowy. Tego rodzaju zabieg sprawdza się m.in. w przypadku terapii obrzęków w plamki cukrzycy. Usługi tego typu wykonujemy odpłatnie, a także w ramach NFZ: http://www.okulisci.wroclaw.pl/laseroterapia/laser-do-siatkowki/.
Photo

Post has attachment
Specjaliści z naszej placówki medycznej w ramach zabiegów chirurgicznych zajmują się leczeniem zeza u dzieci i dorosłych oraz sondowaniem dróg łzowych. Przeprowadzamy również operacje zaćmy, która stanowi poważną chorobę, mogącą prowadzić nawet do utraty wzorku. Więcej na temat zabiegu usunięcia zaćmy, dowiecie się ze strony: http://www.okulisci.wroclaw.pl/chirurgia/operacje-zacmy/.
Photo

Post has attachment
Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny we Wrocławiu od lat zajmuje się diagnostyką chorób narządu wzroku. Wykonujemy takie badania, jak m.in. HRT, OCT, perymetria komputerowa, topografia rogówki, a także USG oka. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a naszą specjalnością jest także laseroterapia oraz chirurgia: http://www.okulisci.wroclaw.pl/o-nas/.
Photo
Wait while more posts are being loaded