Profile cover photo
Profile photo
EuroWellness s.r.o.
2 followers -
Výhradní prodejce vířivek značky Villeroy & Boch pro Českou republiku.
Výhradní prodejce vířivek značky Villeroy & Boch pro Českou republiku.

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Pro Aquapalace - vodní svět / akvapark v Praze Čestlicích jsme realizovali malou finskou saunu. Realizace byla unikátní zejména v tom, že byl kladen důraz na to, aby nová finská sauna vydržela dlouho a samozřejmě aby splňovala veškeré hygienické normy. Atypické rozměry sauny a tloušťka dřeva pro nás není nic neobvyklého a i tuto specialitku jsme realizovali právě v aquaparku Aquapalace Čestlice.

V malé finské sauně se dodržuje teplota 80°C a vlhkost vzduchu 10%. Doporučená doba saunování je 12min. Vysoké teploty vyolávají kondenzaci vody apotu na těle, který okamžitě brání ochlazujícímu pocení a zvyšuje teplotu a prokrvení podkoží spolu s otevřením kožních pórů a mnoha pozitivními účinky na celý organismus.

Aquapalace Praha je jedním z nějvětších aquaparků v České republice a střední Evropě. Unikátní sportovně-relaxační kompleš nabízí mnoho zážitků pro celou rodinu. Více informací o jednotlivých relaxčních procedurách, bazénech, saunách a dalších naleznete na www.aquapalace.cz
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.10.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn se nachází ve velmi pěkné části stejnojmeného horského střediska. Hostům nabízí krásné relaxační prostory a spousty odpočinkových zážitků. Základem celého hotelu Clarion je samozřejmě bazén a kompletní wellness. Při rekonstrukci hotelu jsme realizovali novou komerční vířivou vanu, protože ta stará již neodpovídala standardům a kazila celý dojem hotelu.

Vířivku jsme vybrali od firmy Jacuzzi, která je určena pro komerční užití. Splňuje veškeré požadavky na hygienu i kvalitu, kterou jsou hotely a motely nutné dodržovat a splňovat. Vířivka Virginia od Jacuzzi, kterou jsme společně s klientem vybrali je určena až pro 7 osob a její rozměry jsou 257x219x98cm. Tato vířivka má žlábek a přeliv a je napojena na velmi výkonnou pískovou filtraci, ozonátor, kompenzační nádobu a další čerpadlo, které zajišťuje kompletní víření v celé vaně.

Jelikož nebylo možné vířivku zabudovat do země, připravili jsme pro ni betonovovou obezdívku, na kterou jsme instalovali krásnou keramickou dlažbu, tak aby ladila s ostatním okolím. Nerezové zábralí u schodů do vířivky již byla samozřejmost.

Ovládání vířivky pro hosty je také opravdu velmi jednoduché. Do dlažby jsme zabudovali jedno aktivní tlačítko, kterým se víření ve vaně pouští.Více informací o hotelu Clarion můžete získat zde: www.clarionhotelspindleruvmlyn.com
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.10.18
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Novinka z řady JACUZZI:

Vířivá vana Jacuzzi Virtus je novinka z řady vířivek pro rok 2018. Tento model si zachovává velmi kvalitní zpracování a krásný design, který k firmě Jacuzzi již nějakou dobu patří. Rozměry vířivky jak pro domácnost tak pro wellness, motel, hotel či penzion Jacuzzi Virtus jsou jemně atypické a to s údaji 250x215x93cm. Vířivka upoutá zejména svým zvláštním designem, který se vyznačuje dvěma oblými rohy a dvěma ostrými rohy, ve kterých se nacházejí ovládací prvky.

Více informací naleznete na:
https://www.spa-virivky.cz/virivky/komercni-virivky/jacuzzi-virtus/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.09.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vířivé vany Villeroy & Boch můžete vyzkoušet nově také v našem Showroomu na adrese Kaštanová 515/125a, Brno - Tuřany, Centrum bydlení a designu.

https://www.spa-virivky.cz/kontakt/showroom-brno/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
26.06.18
19 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pro Wellness hotel Step jsme již realizovali privátní wellness. Nyní nastal čas rekonstrukce již dosloužilé vířivé vany přímo ve vodním světě. Majitelé hotelu se na nás díky veliké spokojenosti opět obrátili a my jsme mohli realizovat výměnu stávající vířivé vany za novou, značkovou Jacuzzi Alimia pro 6 osob.

https://www.spa-virivky.cz/reference/virivky-reference/wellness-hotel-step-jacuzzi-alimia/

Starou vířivku bylo potřeba ručně vyřezat, nepoškodit dlažbu a okolí a ve vzniklém otvoru připravit, napojit a zasadit novou Jacuzzi Alimia. To vše bylo nutné stihnout za pouhou jednu noc, tak aby se nenarušil provoz celého wellness, bazénu a vodního a saunového světa.

Parametry vířivky pro wellness Alimia Jacuzzi
Alimia je komerční vířivka určená pro hotely, motely, wellness a bazény. Její rozměr je 237cm a tak se vejde i do menších prostor. Maximální hloubka vířivky je 98cm, což je opravdu dostačující. Do této vířivky se vejde 1660 litrů vody a samotná váží 180 kg. Celkově je ve vířivce zabudováno 44 trysek.

Zde jsme pro vás připravili několik fotek z realizace rekonstrukce.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.06.18
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
alou, za to ale výkonou vířivou vanu Villeroy & Boch A5L jsme instalovali na střešní terase v Praze. Vedle příjemného posezení, a proskleného relaxačního prostoru jsme za pomocí vysokozdvižného jeřábu umisťovali a instalovali tuto vířivku. Při instalaci nevznikly žádné potíže ani překážky a vše proběhlo velice hladce. Dokážeme tedy vířivku instalovat i skrze střešní okno, ale to nebylo v tomto případě potřeba :-).

https://www.spa-virivky.cz/reference/virivky-reference/virivka-na-stresni-terase-domu/

Vířivka A5L je takovém barevném provedení, které se hodí k okolní podlahové krytině a také zastřešení terasy. Zároveň s touto vanou jsme klientovi samozřejmě dodali termický kryt, který slouží pro udržení teplé vody ve vířivce a zabraňuje odpařování vody. Při instalaci jsme vířivku samozřejmě napustili, odzkoušeli a uvedli kompletně do provozu.

Malá ale výkoná vířivka A5L
Vířivá vana menších rozměrů, která je určena pro 3 osoby s označením Villeroy & Boch A5L. Rozměry vířivky jsou pouze 173x213cm a s maximální hloubkou 79cm. Vejde se do ní 920L vody a je standardně osazena třemi Jetpak panely, tedy vyměnitelnými panely s různým rozložením trysek. Vířivka disponuje dvěma PE filtry s koloidním stříbrem a velmi kvalitním Ozonátorem a tak je zde vždy jistota, že voda v této vířivce, tak jako ve všech vířivkách značky Villeroy & Boch zůstane velmi dlouho čistá, průzračná a bezvadná. Vířivka je osvětlená vně i uvnitř Led diodami a má také designový vodopád.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.06.18
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pro domácí využití jsme instalovali vířivku značky Villeroy & Boch s označením X6R. Tuto vířivku jsme osazovali přímo v interiéru domu v koupelně. Instalace proběhla společně s malou saunou a tak si majitelé nové vířivky a sauny nyní užívají svého vlastního malého wellness centra, ve kterém může relaxovat celá rodina opravdu kdykoliv.

https://www.spa-virivky.cz/reference/virivky-reference/male-domaci-wellness/

Elegantní kulatá vířivka X6R
Tato elegantní vířivá vana je kulatá a má průměr 201cm a zmístí se do ní až 5 osob. Ve variantě pro našeho klienta jsme instalovali vířivku se speciální technologií JetPaks, tedy vyměnitelnými panely s různými druhy trysek. Zákazník tedy nemá doma jen jeden nebo dva typy masáže, ale kdykoliv se mu zlíbí, může typ rozložení trysek vyměnit za jiný. A to je nesmírnou výhodou pouze vířivek Villeroy & Boch.
Photo
Photo
19.06.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pro Hotel Palace Cinema v Jílovišti nedaleko Prahy jsme realizovali kompletní wellness zařízení. Wellness centrum v Jílovišti je tak primárně určeno pouze klientům hotelu. Kompletní wellness zařízení jsme instalovali v podzemí hotelu, ale také na terase přímo ve venkovních prostorách.

https://www.spa-virivky.cz/reference/wellness-reference0/hotel-palace-cinema-jiloviste/

Ve venkovních prostorách se nacházejí dvě komerční vířivky Valeria ve kterých se bezproblémově může osvěžit a zrelaxovat až 8 osob. Kdo ještě nevyzkoušel koupání ve vířivé vaně v zimním období, vřele doporučujeme a zde mají hosté hotelu Palace Cinema právě tuhle unikátní příležitost k dispozici.

Ve sklepení jsme poté instalovali krásnou "multi" saunu. Tedy saunu, kde si můžete vyzkoušet jakýkoliv druh saunění - finskou, byllinou, infra. Součástí sauny je samozřejmě ochlazovna a osvěžovna - v tomto případě zážitková sprcha.


Více o hotelu Palace Cinema se dozví na oficiálních webových stránkách: https://www.hotelpalacecinema.cz/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.06.18
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pan Dušek z Krychnova, malebné vesničky ve středních čechách si u nás v roce 2017 pořídil vířivou vanu Villeroy & Boch R6L ve speciálním designovém provedení Black & White. Ve vířivce, přesně podle slov samotného majitele, tráví relaxační chvíle on sám a jeho rodina takřka každý den. I proto se rozhodl, nám napsat jak moc je s výběrem vany spokojený a osobní dopis doložil i fotkami z Vánoc abychom si byli jistí, že ve vířivce je opravdu téměř pořád :-).

https://www.spa-virivky.cz/reference/virivky-reference/virivka-v-krychnove/

Designová vířivka R6L Black & White
Villeroy & Boch R6L v provedení bílá černá je elegantní designová úsporná vířivka pro 5 osob. Tato vířivá vana nabízí "hodně muziky" a to díky vyměnitelným JetPak panelům s různým rozložením trysek, velmi nízkou spotřebou a samozřejmě kvalitní fitrací. Tato filtrace obsahuje dva PE filtry s koloidním stříbrem a také profi DelOzone ozonátor. Objem vody ve vířivce je úctyhodných 1295 litrů a rozměry vířivek jsou 203x224 a maximální hloubkou 86cm.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
31.05.18
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jarní instalace vířivé vany značky Villeroy & Boch probíhala u malého rodinného domku v Praze. Vířivou vanu s označením A5L, která je určena pro 3 osoby jsme tentokrát pouze přenesli na místo určení, na velmi pečlivě připravenou dlažbu u dobu. Vířivka je ve standardním skladovém provedení - Skořepina Opál, Kabinet Stone Grey a Termokryt Ash Grey. Vířivku jsme dodávali jak jinak než s termokrytem a také s držákem termokrytu, který usnadňuje manipulaci.

https://www.spa-virivky.cz/reference/virivky-reference/venkovni-virivka-v-praze/

Samotná instalace, napuštění a spuštění vířivky netrvala ani dvě hodiny. Od prvního dne instalace si tak může rodina užívat nové kvalitní vířivky. A co tahle vířivka umí?

A5L je jedna z nejvybavenějších vířivek s kompaktními rozměry 173x213x79cm. Obsahuje 3x JetPak panel s volitelnými tryskami a interní i exteriérové LED osvětlení. Dvojitá filtrace s koloidním stříbrem a kvalitním ozonátorem se stará o křišťálově čistou vodu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
31.05.18
6 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded