Profile cover photo
Profile photo
EuroWellness s.r.o.
3 followers
3 followers
About
EuroWellness s.r.o.'s posts

Post has attachment
Další z našich realizací wellness - krásné prostředí Wellness Hotelu Šlovice. www.spa-virivky.cz Základní konzultace a 3D návrh, kterému jsme ve finále vdechli reálný život. Relaxační místnost, vířivý bazén, finská/aroma sauna, jsou jen střípky toho, co vás v tomto wellness centru bude rozmazlovat. https://www.spa-virivky.cz/reference/wellness-reference0/wellness-slovice/ A pokud budete opravdu rozehřátí z vířivky nebo sauny, instalovali jsme ochlazovací bazének a klasické vědro s chladnou vodou - ochlazovnu. Přijďte se i vy podívat na nově otevřené wellness centrum ve Šlovicích.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.05.17
22 Photos - View album

Post has attachment
Realizace luxusních venkovních sauna domků iSauna je naší další specialitou. Sauna domky neboli sauny na zahradu dokážeme přizpůsobit jakémukoliv exteriéru a požadavkům klienta. Sauny mohou být jak finské, infra nebo jejich kombinace.

Další reference a ukázky sauna domků naleznete na našem webu www.luxusnisauna.cz
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.05.17
25 Photos - View album

Post has attachment
Krásně nám svítí sluníčko a my jsme realizovali instalaci další vířivé vany značky Villeroy & Boch.

Nechte se také inspirovat na
https://www.spa-virivky.cz/…/viri…/rodinna-virivka-na-chatu/

Náš klient si na svou chatu vybral vířivku s označením A7L. Jedná se o vířivku až pro 6 osob. Vana se instalovala v provedení modrého laminátu a hnědého obložení, tak aby ladila s okolní terasou. Samozřejmostí je držák na termokryt a termokryt.

Díky systému JetPak a tedy vyměnitelným panelům s tryskami si náš klient i do budoucna může vyzkoušet nejrůznější rozložení masáží a to u žádného jiného výrobce nenajdete! Díky vytvarování vířivé vany je tato vhodná jak pro děti, kteří se zde vydovádějí, tak pro dospělé, kteří si mohou maximálně možně užít relax a masáž celého těla.

Výřivka je doplněna efektrním vodopádem a také podsvícením jak ve vodě tak okolo obložení.

Nechte se také inspirovat vířivkami Villeroy & Boch a buďte např. i vy našimi dalšími zákazníky.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
25.04.17
7 Photos - View album

Post has attachment
Vydali jsme se na další výstavu vířivek, saun a wellness HUN Expo a to přímo do Maďarska. Základem našeho stánku byl nádherný sauna domek, který má malou terásku pro umístění vířivky. Samotná sauna je variabilní a to jak do rozměrů tak do způsobu ohřevu sauny. Finská sauna, Infra sauna - nic z toho není v sauna domku problém.

Jako doplněk sauny jsme předváděli návštěvníkům EXPa hvězdné nebe, solné krystaly a samozřejmě relaxační a odpočinkovou část a také sprchu.

Luxusní sauna domek jsme doplnili velmi lukrativní vířivou vanou Villeroy & Boch A5 a A7. Vířivky se speciální technologií JetPak (vyměnitelné trysky). Díky této technologii jsou vířivky Villeroy & Boch jedny z nejúspornějších vířivek na trhu. Mají až o 90% méně potrubí než vířivky od ostatních výrobců a díky tomu je sníženo riziko úniku vody a tepelných ztrát na minimum.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.04.17
10 Photos - View album

Post has attachment
Nádherný hotel a ještě krásnější wellness a Spa centrum v Olomouci. To je Theresian hotel & Spa.

Nechte se také inspirovat: www.spa-virivky.cz

V nejvyšším patře hotelu se nachází SPA centrum, kde naleznete vše pod jednou střechou – Spa, masáže i fitness. Unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na skvostnou architekturu města Olomouce, podtrhne jedinečný prožitek Vašich smyslů. Zanechte starosti za dveřmi a odpočiňte si v našem saunovém světě, nabízejícím mnoho relaxačních zážitků. Ve wellness a Spa hotelu Teresian najdete vše na jednom méstě - Finská sauna, Infra saunna i Parní sauna. Dále se zde nachází vířivka, Kneippův chodník, Zážitková sprcha i masáže. Nesmíme opomenout také fitness centrum, které nabízí bežecké pásy, rotopedy, eliptical, posilovací věže a samozřejmě klasické činky.
Více informací na www.theresian.cz
Celá reference zde: https://www.spa-virivky.cz/reference/wellness-reference0/theresian-hotel-spa/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
22.03.17
9 Photos - View album

Post has attachment
Další z našich realizací a inspirací pro vás

www.spa-virivky.cz

Nové wellness Bouda Malá Úpa bylo dokončeno v listopadu 2016, jedná se tedy o zcela nový provoz služeb, kterým místní ubytovací zařízení disponuje. Ubytovaní hosté se mohou těšit z plaveckého a relaxačního bazénu, whirlpoolu - vířivky, aromatické bio sauny kombinované s finskou saunou, parní sauny, zážitkové sprchy a Kneippova chodníku. Celé prostředí wellness doplňují panoramatické fotografie pohoří Krkonoš, které můžete spatřit pouze u nás. Wellness je přístupné ubytovaným hostům, ale hotel vychází vstříc veřejnosti i hostům, kteří jsou ubytováni u partnerů. Doplňkovou službou ve wellness provozu je i fitness room a masáže.

Více informací získáte na www.boudamalaupa.cz
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
08.03.17
21 Photos - View album

Post has attachment
Ani v třeskutých mrazech neotálíme a instalujeme nové kvalitní vířivky Villeroy & Boch. V tomto případě můžete vidět naši realizaci vířivé vany A7L , která je určena až pro 6 osob. Vířivku jsme usadili a instalovali na betonový podklad blízko sprchy na zahradě rodinného domu.

www.spa-virivky.cz

Samozřejmostí bylo dodání termokrytu pro vířivku, který dokáže udržet teplotu vodu na vysokých hodnotách bez nutnosti stálého vytápění. Máme vyzkoušeno, že při současných mrazech (-11°C) dochází k ochlazování pouze o 0,5°C za hodinu (při vyhřáté vířivce na 38°C a zaklopeném termokrytu).

Celá rodina si tak může užívat zimní radovánky v krásně vyhřáté vířivce Villeroy & Boch
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.01.17
5 Photos - View album

Post has attachment
Určitě už víte, že pobyt ve vířivce v zimním období je ta nejvíce uklidňující činnost jakou můžete v chladných dnech a večerech provozovat. :-)
Zde další z našich instalací a inspirací pro vás.... www.spa-virivky.cz

K rodinnému domu na Vysočině jsme instalovali vířivku A7L pro pět osob od kvalitního německého výrobce Villeroy & Boch. Vířivka je umístěná na zahradě na vyvýšené dřevěné terase a lehce zapuštěná. Jak jsme již zmínili, vířivka je určena až pro pět osob a její součástí je také jedno interní lehátko a díky tomu je vhodná opravdu pro celou rodinu.

Díky různému tvarování vířivky se tato hodí jak pro děti, tak pro dospělé. Villeroy & Boch je velmi kvalitní ve více ohledech, vzhledem k nízkým nákladům na vytápění, které se pohybují do 7.000,- Kč/rok se budete chtít bez obav "vířit" i v zimě a za nás osobně... je tato doba na relaxaci ve vířivce ta nejlepší.

S výhodami vířivek Villeroy & Boch jsme ještě nezkončili, tak jako ostatní vířivky této řady i tato vířivá vana s označením A7L má systém JetPak. A tak když vás omrzí jeden typ trysek, prostě je vyměníte za jiné.
Inspirujte se tedy i vy... krásné umístění s dřevěnou terasou, dřevěným a přírodním opláštěním rodinného domu a ještě se zákrytem proti větru a schůdky pro snadnější přístup do vířivky.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.12.16
6 Photos - View album

Post has attachment
Inspirace na www.spa-virivky.cz

V "koutku" rodinné pohody jsme instalovali Finskou vario/bio/bylinkovou saunu. Tato je vytvořena zcela na míru a pyšní se plně prosklenými dveřmi a jednou prosklenou boční stěnou. Jako topení a vyhřívání sauny je zde zvolena jedna vytápěcí jednotka značky Sentiotec Concept R s výparníkem z nerezi AISI 430, díky níž můžete z klasické finské sauny ihned "vyrobit" např. bio saunu, aroma saunu nebo bylinkovou saunu a to díky možnosti přidávání vonných esencí a polévání horkých kamenů.

Celá sauna je z přirodního smrkového dřeva z exteriéru a v interiéru je poté použito velmi kvalitní cedrové dřevo bez napouštědel, tedy také zcela přírodní.

Speciálním vybavením této sauny je příslušenství, lavice Abach z cedrového dřeva, které vás ani při 100°C nebudou pálit.
Sauna je dále interně doplněna LED osvetlěním, které lze snadno ovládat a tak nastavovat jeho intenzitu i barevnost.

Vířivá vana, kterou vidíte ihned vedle jako doplněk naší Finské vario sauny není bohužel od nás :-(. Naše kvalitní vířivky od firmy Villeroy a Boch se do tohoto skvělého prostoru nedaly dostat a to o pouhých 3cm. I to může být důsledek projektování u kterého se něco opomoene :-(.
PhotoPhotoPhotoPhoto
22.11.16
4 Photos - View album

Post has attachment
Inspirativní podzim na www.spa-virivky.cz

Nejskvělejší relaxaci, kterou si můžete ve vířivce užít je, když máte vířivku na vlastní zahradě a koupete se v ní za jakéhokoliv počasí. Tato vířivka pro 6 osob je instalována na pevné 10cm vysoké betonové desce s výstuhami. Vířivka má vlastní držák termokrytu, který je specifický v tom, že je připevněn přímo na vířivce a vy tak nemusíte termokryt pokládat na zem a špinit.

Samotná vířivka Villeroy & Boch A7L se speciálním Elite audio systémem je už sama o sobě "silný" zážitek. Hudba hraje neuvěřitelně díky vlastnímu subwooferu. K tomutu lze připojit vlastní přehrávač pomocí širokých možností - přes USB, 3,5mm Jack, iPhone, nebo Bluetooth.

Vířivá vana bude v budoucnu doplněna okolními schody, které budou zcela vířivku obepínat a tak do ni můžete vejít z kterékoliv strany a zcela jednoduše, snadno a bez problému.

Za nás můžeme říct, že tato velká vířivka na zahradě je opravdu sen každého z nás 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
22.11.16
7 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded