Profile cover photo
Profile photo
SORTIM Praha, s.r.o.
7 followers -
Velkoobchod - maloobchod a služby pro interiér a stavbu
Velkoobchod - maloobchod a služby pro interiér a stavbu

7 followers
About
Posts

Post has attachment
Spustili jsem nový web pro naši řadu exklusivních dřevěných podlah  Admonter - www.admonter.cz 
Interaktivní detaily dřevin nabízejí podrobné informace o možnostech výrobního programu s možností objednat konkrétní vzorek. Pro architekty a projektanty jsou v uzavřené PROFI sekci připraveny další informace a materiály.
PhotoPhotoPhoto
2016-02-24
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
CUBE dřevěné interiérové obklady Admonter
CUBE je interiérový dřevěný obklad stěn, který je tvořen z rozdílných plastických kvádříků poskládaných jako kamenný obklad. Každý kus je již nalepen na 3-vrstvé desce pro snadnější instalaci. Obklad stěn CUBE je ideální na použití do vstupních hal hotelů, recepcí, restaurací, ale i v bytovém sektoru.
Více informací naleznete na našem webu http://www.sortim.cz/deskoviny/interierove-obklady-cube/
Add a comment...

Post has attachment
ČESKÝ DEN NA VELETRHU BAU 2015 V MNICHOVĚ
Jedna z nejvýznamnějších událostí v oboru stavebnictví, veletrh BAU 2015, právě probíhá v německém Mnichově a potrvá až do soboty 24. ledna 2015. Mezi celosvětově působícími vystavovateli se zde tradičně představí jeden z lídrů parketového světa a největší německý výrobce dřevěných podlah firma Hamberger se svojí značkou HARO. V letošním roce se značka HARO otevírá více i českým návštěvníkům a pořádá ve čtvrtek 22. Ledna ČESKÝ DEN – veškerá prezentace bude po celou dobu probíhat i v českém jazyce. 
Zástupce značky HARO na českém trhu, firma SORTIM Praha, se na prezentaci v místě samém přímo podílí. „Pro značku HARO, která je největším výrobcem parketových podlah v Německu, je Česká republika velmi zajímavým trhem, a proto velmi vítáme vstřícný krok uspořádat den celý v češtině, aby klienti nebyli limitováni cizím jazykem a mohli jednotlivé produkty dokonale poznat,“ říká jednatel společnosti SORTIM, Ing. Vladimír Cestr, který dále dodává: „Návštěvníci osobně poznají převratné novinky ve světě podlah a nejnovější trendy, kterými jsou nejen nová škála barev a nové typy povrchových úprav, ale třeba rozšíření řady Disano při celosvětové premiéře  a mnoho dalšího. Značka HARO je prezentována na historicky největší ploše, v letošním roce je to dokonce 500 m2.“
Firma Hamberger produkující značku HARO výhradně v Německu má 150letou zkušenost se zpracováním dřeva a funguje velmi úspěšně nejen na německém trhu, ale i ve světě. Ve výrobě je používáno 100 % surovin s certifikací PEFC, tedy kultivované lesní  těžby. Značka HARO demonstruje na veletrhu BAU nepřeberné možnosti, které si může ve výrobě dovolit – tím je například i řada širokých prken  PLAZA. 
Novinky ve světě podlah
Nyní se HARO může pochlubit novými formáty, povrchy, módními barevnými vzory a zvláště jednoduchou instalací systémů při pokládce podlah. Zkušenosti s parketovými podlahami, které ze značky HARO udělaly jednu z nejatraktivnějších produktů německého a evropského trhu, jsou využity také v produkci laminátových podlah. Vynikajícího úspěchu zde značka HARO dosáhla pomocí velkoformátové řady Gran Via a úspěšně pokračuje s novým formátem Campus. Patentované technologie SilentPro a Comfortec, snižují akustiku z dopadu na povrch dokonce až o 60 % oproti běžným podlahám. Výjimečný design dřevěných podlah společně s širokými rozměry laminátových podlah dělají ze značky HARO něco skutečně unikátního.  
Ekologické HARO značkové podlahy 
Technologická revoluce přichází s řadou DISANO, která má nulový obsah změkčovadel, nulovou příměs PVC, za což zaslouženě získala prestižní certifikát Der Blaue Engel (Modrý Anděl) a také ECO TEST. Podřada DISANO Neptun a Pro jsou navíc stoprocentně vodotěsné. Certifikáty jsou velmi významné a kritéria pro jejich získání bývají více než přísná. 

Využijte českého dne se značkou HARO na veletrhu BAU na mnichovském výstavišti a přijďte ve čtvrtek 22. ledna od 9:30 do 18:00 do HALY A5, stánek 302. Je na co se těšit! 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dřevo je přírodní materiál, který změní barvu, když je vystaven slunečnímu záření. V provedení sunProtect se odstín vaší podlahy téměř nezmění

Povrchová úprava sunProtect je od letošního roku rozšířena i na další provedení dřevěných podlah HARO: 

Nová provedení:
HARO vzor PARKETA/3-lamela, série 4000, Top Connect
532912  - dub Trend, Permadur MAT, sunProtect  
532914  - dubk Terra, Permadur MAT, sunProtect  

HARO vzor PRKNO/1-lamela, série 4000, Top Connect
532908 - dub Markant kartáčovaný, 2V hrana, Permadur MAT, sunProtect  
532910 - dub Sauvage kartáčovaný, 2V hrana, Permadur MAT, sunProtect  

Stávající provedení:
HARO Professional vzor PARKETA/1-lamela Allegro, série 4000, pero+drážka 
530 948 - dub Trend, Permadur MAT, sunProtect   
530 950 - dub Family, Permadur MAT, sunProtect   
530 960 - buk pařený Trend, Permadur MAT, sunProtect   

HARO Professional vzor ÚZKÉ PRKNO/1-lamela Prestige, série 4000, pero+drážka 
530 961 - dub Markant, Permadur MAT, sunProtect   

HARO Professional vzor PRKNO/1-lamela Scala, série 4000, pero+drážka 
530 962 - dub Markant, Permadur MAT, sunProtect   
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcete být špičkou ve svém oboru? Seznámíme Vás s produkty a výrobky, se kterými budete na trhu nejlepší. Využijte příležitost a navštivte nás na výstavě BAU 2015 v Mnichově. Rádi Vás uvítáme na stánku HARO při českém dni ve čtvrtek 22. ledna, který pořádáme v českém jazyce. Prosím, poznamenejte si toto datum a domluvte si setkání s námi. Navštivte největší evropský stavební veletrh.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma HARO přichází v novém roce s řadou novinek. Očekávejte revoluci v podlahových krytinách, máte se opravdu na co těšit! Sortim přináší na český trh převratné změny, se kterými vás postupně seznámíme. Budeme vás informovat o tom nejzajímavějším!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vzorkovna Praha 7 - Holešovice
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-11-19
21 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-11-19
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded