Profile cover photo
Profile photo
SOOT - System Obsługi Ofert Transportowych
8 followers -
SOOT-System Obsługi Ofert Transportowych
SOOT-System Obsługi Ofert Transportowych

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Słów kilka o nowych tachografach oraz o ważnym dokumencie o polskiej polityce morskiej w naszym nowym wpisie na blogu. Polecamy!

Post has attachment
Transportowcy blokują drogi - w całej Polsce odbyły się wczoraj protesty kierowców. Więcej informacji w najnowszym wpisie na naszym blogu. Zapraszamy!

Post has attachment
Święto Kobiet to dobry moment na zastanowienie się, jaką rolę odgrywają kobiety w branży TSL. O mitach i faktach dotyczących pań w logistyce przeczytacie w nowym wpisie na blogu. Polecamy!

Post has attachment
Kilka słów o ustawach o płacy minimalnej w Niemczech i Francji oraz ich konsekwencjach dla polskich przewoźników w najnowszym wpisie na naszym blogu. Chcesz dowiedzieć się, jak te ustawy odbiją się na Twojej firmie? Koniecznie przeczytaj!

Post has attachment
Jakie korzyści ze spadku cen paliw mają firmy transportowe? Kilka naszych wniosków znajdziecie w najnowszym wpisie na blogu. Polecamy!

Post has attachment
Ministerstwo Finansów szykuje duże udogodnienia dla przedsiębiorców. Trwają pracę nad zautomatyzowaniem systemów e-Cło i e-Podatki. Więcej na naszym blogu. Zapraszamy!

Post has attachment
Fundacją Truckers Life z Wrocławia s serwisie PolakPotrafi.pl zbiera pieniądze na wybudowanie, kolejnej już w Polsce, siłowni zewnętrznej dla kierowców. Siłownie budowane są przy dużych parkingach TIR przy stacjach benzynowych. Celem jest walka z chorobami zawodowymi kierowców zawodowych. O szczegółach przeczytacie w serwisie Polak Potrafi

Post has attachment
Śledzicie kwestie płacy minimalnej dla przewoźników w Niemczech? Dobra wiadomość jest tak, że dziś ustalono, że te przepisy zostaną zawieszone. Więcej szczegółów w artykule Polskiej Agencji Prasowej.

Post has attachment
Wiecie czym jest konwencja CMR? To ona reguluje międzynarodowe zlecenia transportowe. Jej celem jest ochrona kierowców oraz przewoźników. O jej podstawowych założeniach przeczytacie w najnowszym wpisie na naszym blogu. Polecamy!

Post has attachment
Zapraszamy na druga część poradnika o tym, jak obniżać koszty nie tracąc na jakości transportu. Polecamy!
Wait while more posts are being loaded