Profile

Cover photo
23 followers|14,850 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Sonax Türkiye

Shared publicly  - 
 
Yüreğinizde ki sevginin daima sıcak kalması dileklerimizle...
 ·  Translate
2
Add a comment...

Sonax Türkiye

Shared publicly  - 
 
Sonax Bayi Resimleri
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
araç, temizlik, bakım, koruma
Introduction
AUTON Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1999 yılında otomobilseverlerin ihtiyaç duydukları temizlik, bakım ve koruma ürünleri ile bunlara ilişkin uygulama hizmetleri alanında faaliyet göstermek üzere bir aile şirketi olarak kuruldu. 

2000 yılında kurumsal yapılanmasını ve organizasyonunu oluşturan şirket aynı yıl bu alanda Dünya'nın en eski, en kaliteli ve en büyük firmalarından biri olan Alman SONAX GmbH'nin Türkiye, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan ve Kuzey Kıbrıs bölgeleri genel distribütörlüğünü aldı. 

AUTON'un 2002 yılında başlattığı, SUM Sonex Uygulama Merkezi Konsepti Projesi ile araç temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin Alman standartlarında sunulduğu, profesyonel, eğitimli personelin çalıştığı, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti prensiplerinin esas alındığı modern Sonax Uygulama Merkezleri'ni müşterilerinin hizmetine sunar. AUTON bu projeye gelen yoğun ilgi ve talep üzerine bugün Türkiye genelinde 100'ü bulan Sonax Uygulama Merkezleri ile Türkiye'deki Car Care Sektörü'nün kurucusu olmuştur. 

Bugün Türkiye genelinde Marmara, Orta Anadolu ve Ege Bölge Bayilikleri, 100'e yakın zincir market satış noktası, yüzlerce benzin istasyonundan oluşan ürün dağıtım ağı ve daha şimdiden sayıları 100'e ulaşan SONAX Uygulama Merkezi ile AUTON A.Ş. çalışanları, bayileri ve müşterilerinin memnuniyetinden doğan sinerji ile büyümesini sürdürmektedir. 
Contact Information
Contact info
Phone
0216 527 75 03
Email
Fax
0216 313 40 02