Profile cover photo
Profile photo
Сео просування та інтернет маркетинг - SoftStudio
601 followers
601 followers
About
Posts

Post has attachment
Тут працюють справжні чарівники, котрі дають друге життя шкіряному взуттю, меблям))) Пропонуємо ознайомитись з їх роботами на сайті http://mayster-yar.com.ua/
Add a comment...

Post has attachment
Якщо Ви ведете свій, нехай навіть невеликий бізнес в Україні або регіоні чи тільки збираєтеся вийти на цей багатообіцяючий ринок, то нехтувати будь-якими можливостями просування своїх товарів та/або послуг, звичайно ж, не слід. А вже виключати зі своїх потенційних клієнтів численних і дуже досвідчених користувачів інтернету - і поготів!
Саме тому Вам не обійтися не тільки без власного сайту, але і без його SEO оптимізації і просування по пошуковим системам.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Пропоную ознайомитись з нашою роботою. Пакет "Оптимальний"
Сайт компанії Аксіома-АС
http://aksioma-as.com.ua/
Add a comment...

Post has attachment
В умовах високої конкуренції в межах однієї країни і в світових маштабах, саме розробка та створення якісного, зручного, цікавого віртуального ресурсу допомагають відмінно вирішувати питання успішного розвитку бізнесу, підвищення популярності, формування позитивного іміджу, який мріє мати кожна компанія або фізична особа. Компанія SoftStudio допоможе Вам у створенні такого ресурсу
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Сайт - інформаційне джерело компанії, де можна дізнатися не тільки про сферу діяльності та контакти, а й вигідно вирішити комерційні та маркетингові задачі. Але це все можна втілити в життя при умові, що до створення сайту були підключені дійсно висококваліфіковані, досвідчені професіонали свого діла.
«SoftStudio» - це професійне керування процесом та відмінна робота команди спеціалістів, які знають про веб-сайти все. Це спрацьована команда менеджерів, копірайтерів, програмістів, верстальщиків, seo – спеціалістів та дизайнерів.
Photo
Photo
2014-06-18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Чому про SEO-просування потрібно думати на етапі створення сайту?
В процесі роботи часто стикаємось з такою ситуацією - приходить клієнт на просування з нещодавно створеним сайтом,  ми беремо сайт на аудит і тут вилазить величезний перелік доробок, котрі потрібно створити додатково. Логічно, що в клієнта постає питання: "За що платити, якщо сайт тільки-но був створений?"
Сьогодні спробуємо пояснити, яким має бути сайт, для того щоб його не потрібно було переробляти. І для чого взагалі та внутрішня оптимізація.
Внутрішня оптимізація - це комплекс заходів, направлених на приведення сайту до вимог пошукових систем. Простіше кажучи, на цьому етапі ми робимо сайт, таким який подобається пошуковим системам (в нашому випадку, це Google та Яндекс). Це потрібно для отримання результату, та для заощадження Ваших коштів. Адже при якісній внутрішній оптимізації бюджет seo-просування значно зменшується.
Яким повинен бути сайт, щоб seo-просування було успішним?
- "правило двух кліків" до основної інформації необхідно доходити в два кліки з головної сторінки;
- на всіх сторінках має бути можливість розміщення текстів;
- однакові урл-адреси для різних сторінок;
- відсутність дублів головної сторінки;
- швидкість завантаження сторінки має бути не більше 3-5 сек;
- на сайті не повинно бути "битих" посилань;
- вивід "хлібних крихт" на всіх сторінках сайту...
Це лише загальний перелік, а взагалі для кожного сайту цей аудит проводиться індивідуально - з урахуванням специфіки діяльності компанії.
При замовлені seo-просування в http://soft-studio.com.ua/ технічний аудит сайту робиться для кожного клієнта. Та є обов'язковим пунктом в договорі по seo-просуванні.
Photo
Photo
2014-05-29
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Що таке доменне ім`я ?
Доменне ім`я – це буквене позначення сайту. Дуже важлива частина при проектуванні сайту є вибір імені домена, він повинен легко запам`ятовуватись. Перед реєстрацією варто підібрати декілька варіантів доменних імен, тому що можливо якийсь з них вже зайнятий, і його не можна повторно зареєструвати. Звичайний термін реєстрації – один рік, після чого термін реєстрації необхідно продовжувати. Доменне ім`я – це адреса вузлів мережі Інтернет і розташованих на них веб-сайтів, мережевих серверів.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Яндекс vs Google. Яка пошукова система краще?
Часто можна почути таке питання: "Яка пошукова система краще Яндекс чи Google?"
Спробуємо розібратись в цьому питанні. І перше на що потрібно знайти відповідь, це питання - "А за якими критеріями оцінювати?" Ми вважаємо, що розглядати його необхідно з двох сторін:
- Перша. З точки зору, користувача, котрий шукає інформацію в інтернеті. Адже, саме він є потенційним клієнтом Ваших послуг і товарів, представлених в мережі інтернет.
- Друга. З точки зору, розробників, веб-майстрів, сео-спеціалістів...
Зі сторони користувача ми повинні враховувати такі фактори:
 Для українського користувача більш приорітетним пошуковиком є Google, а для російського - Яндекс. Отож тут ми чітко маємо розуміти, на якого клієнта ми орієнтуємось. Компанія SoftStudio надає послуги сео-просування і в Яндексі, і в Google.
Так як Яндекс російська пошукова система, він набагато краще розуміє російськомовні слова і тексти. Тому він набагато прискіпливіше ставиться до сайтів з неунікальними текстами. Про це красномовно говорить відсоткове співвідношення сайтів, котрі постраждали за неякісний контент від алгоритмів Яндекс АГС і Google Panda. 
З точки зору сео-спеціалістів.
Молоді сайти набагато краще сприймає Google. Тому що він оцінює, в першу чергу, якість ресурса і його користь для відвідувачів, тому сайтам, котрі просуваються з врахуванням всіх вимог Google, немає чого боятись. Тоді як Яндекс більше довіряє перевіреним часом ресурсам. 
В пошуковій системі Google апдейти проходять набагато частіше, ніж в Яндексі. (Апдейт - це процес, під час якого новостворена сторінка попадає в індекс (базу) пошукової системи і стає доступною до пошука). Тобто нові сторінки швидше з'являються в пошуку  Google, ніж Яндекс.
Регіональність. Цьому фактору Яндекс приділяє велику увагу. В Яндексі дуже важко просунутись по геоприв'язаним запитам (приклад, двері Львів) знаходячись в іншому регіоні (наприклад, Київі). Тоді як в Google, таких складнощів не виникає.
Що хотілось би сказати в підсумку? Для України кращою буде пошукова система Google. Але не слід забувати, що кожен випадок потрібно розглядати індивідуально. Виходячи з власного досвіду роботи, SoftStudio повинні зауважити, що при правильному, якісному просуванні в Google позиції в Яндекс піднімаються слідом.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
В даний момент наш сайт http://www.soft-studio.com.ua знаходиться на реконструкції. Просимо вибачення за доставлені незручності. Всю інформацію стосовно життя та акцій компанії будемо розміщувати в наших групах в соціальних мережах )))
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded