Profile cover photo
Profile photo
SOCIALPRESS
784 followers -
Media społecznościowe w praktyce
Media społecznościowe w praktyce

784 followers
About
Posts

Post has attachment
⚫ Snapchat dotąd kojarzył nam się głównie z tworzeniem treści z wydarzeń mających pozytywny wydźwięk. Okazuje się jednak, że oprócz projektowania filtrów z okazji radosnych uroczystości, wykorzystywane są one także podczas pogrzebów.

https://socialpress.pl/2017/09/filtry-na-snapchacie-przy-okazji-urodzin-slubow-i-pogrzebow/
Add a comment...

Post has attachment
🕵 Jak w łatwy sposób sprawdzić, kto obserwuje nas na Instagramie? Już wkrótce korzystający z aplikacji mogą spodziewać się nowej funkcji, w ramach której na profilu danej osoby pojawi się informacja, czy jest ona naszym obserwatorem.

https://socialpress.pl/2017/09/wkrotce-w-szybki-sposob-sprawdzisz-czy-dana-osoba-obserwuje-cie-na-instagramie/
Add a comment...

Post has attachment
😎 Filtry na twarz, które skradły serca użytkowników social media od teraz dostępne także w transmisjach na żywo. Instagram poinformował dziś o nowości, która zagościła w aplikacji. W jaki sposób możemy uatrakcyjnić nasze live'y?

https://socialpress.pl/2017/09/instagram-wprowadza-filtry-na-twarz-w-relacjach-na-zywo/
Add a comment...

Post has attachment
🔺 Już wkrótce Aula Polska ponownie zawita do Krakowa. Tym razem uczestnicy wydarzenia, w którym udział jest bezpłatny, dowiedzą się o tym, jak w oparciu o sprawdzone praktyki promować się w sieci i pozyskiwać leady.

https://socialpress.pl/2017/09/jak-skutecznie-reklamowac-sie-w-internecie-i-sprzedawac-aula-polska-ponownie-w-krakowie/
Add a comment...

Post has attachment
📸 Wygląda na to, że już wkrótce zobaczymy inny układ zdjęć na Instagramie. Twórcy aplikacji testują obecnie nowy widok, który może nieco zdezorganizować udostępnione dotąd treści i zaburzyć sposób wyświetlania idealnych profili.

https://socialpress.pl/2017/09/nowy-uklad-zdjec-na-instagramie/
Add a comment...

Post has attachment
👉 Już 12 października, w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Filmteractive. Jednym z tematów poruszanych podczas wydarzenia będzie ciemna strona social media. Czym jest dark social i kto o nim opowie?

https://socialpress.pl/2017/09/ciemna-strona-social-media-podczas-festiwalu-filmteractive/
Add a comment...

Post has attachment
🔷 Kilka dni temu Facebook ogłosił ważną wiadomość dla wszystkich uruchamiających reklamy w serwisie. W najbliższym czasie Menedżer reklam oraz Power Editor zostaną połączone.

https://socialpress.pl/2017/09/facebook-laczy-w-jedno-menedzera-reklam-i-power-editora/
Add a comment...

Post has attachment
🔊 Dotąd użytkownicy Instagrama zmuszeni byli do ustawiania głośności dźwięku każdorazowo przy odtwarzaniu filmu. Nowa możliwość w aplikacji sprawi, że uruchomi się automatycznie, a raz dostosowany poziom zostanie zachowany dla kolejnych uruchomień wideo w ramach jednej sesji.

https://socialpress.pl/2017/09/instagram-z-automatycznym-odtwarzaniem-dzwieku/
Add a comment...

Post has attachment
💤 Czy kiedykolwiek byliście zmęczeni nadmiarem postów i zdjęć danej osoby, ale nie chcieliście usuwać jej z listy znajomych na Facebooku? Nowy przycisk "Snooze" na portalu prawdopodobnie rozwiąże ten problem, gdyż sprawi, że możliwe będzie zablokowanie ich widoczności na dany okres.

https://socialpress.pl/2017/09/facebook-pozwoli-na-wyciszanie-wpisow-znajomych-na-wybrany-okres
Add a comment...

Post has attachment
🚀 Jakie informacje warto zatrzymać w pamięci po tegorocznej edycji konferencji? Dlaczego Millenialsi są starzy? Na czym opiera się transformacja cyfrowa? Jakie reguły wykorzystać przy tworzeniu kreacji? Prezentujemy relację z InternetBeta 2017.

https://socialpress.pl/2017/09/co-warto-zapamietac-z-internetbeta-2017/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded