Profile

Cover photo
SNOW.CZ - časopis o lyžování
43 followers|35,972 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Aktuální report z lyžařského střediska Veľká Rača Oščadnica od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Veľká Rača Oščadnica.
1
Add a comment...
 
Aktuální report z lyžařského střediska Nová Paka - Máchovka od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Nová Paka - Máchovka.
1
Add a comment...
 
Aktuální report z lyžařského střediska Červenohorské sedlo od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Červenohorské sedlo.
1
Add a comment...
 
univerzální Sjezdové lyže Head Head Cool Thang v mini testu (recenzi) lyžařského vybavení na SNOW.CZ.
1
Add a comment...
 
Aktuální report z lyžařského střediska Monte Bondone od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Monte Bondone.
1
Add a comment...
 
Aktuální report z lyžařského střediska Schladming - Hauser Kaibling Planai Hochwurzen Reiteralm od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Schladming - Hauser Kaibling Planai Hochwurzen Reiteralm.
1
Add a comment...

Communities

 
Aktuální report z lyžařského střediska Krippenstein od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Krippenstein.
1
Add a comment...
 
Aktuální report z lyžařského střediska Kunčice od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Kunčice.
1
Add a comment...
 
Aktuální report z lyžařského střediska Val Gardena (Gröden) od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Val Gardena (Gröden).
1
Add a comment...
 
sjezdové Boty Atomic Atomic Hawx 80 v mini testu (recenzi) lyžařského vybavení na SNOW.CZ.
1
Add a comment...
 
Aktuální report z lyžařského střediska Herlíkovice od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Herlíkovice.
1
Add a comment...
 
Aktuální report z lyžařského střediska Špindlerův Mlýn od lyžařů a čtenářů SNOW.CZ. I vy můžete jednoduše přidat své zážitky z lyžování v resortu Špindlerův Mlýn.
1
Add a comment...
Communities
Contact Information
Contact info
Phone
+420 222 780 286, +420 775 697 669
Email
Story
Tagline
Lyžování, lyže, sníh... SNOW je časopis a portál pro všechny lyžaře
Introduction
Časopis SNOW a portál SNOW.CZ jsou tu pro pšechny lyžařky a lyžaře, pro které je lyžování srdcovou záležitostí.