Profile

Cover photo
Darmowy Portal Randkowy SmartPage.pl
77 followers|27,249 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Co prawda lato dobiega końca ale przed nami piękna polska jesień ... pamiętajcie, to również dobry moment na randkę - ot taki obrazek przedstawiający pustą ławkę w parku, którą z powodzeniem możecie zapełnić ze swoją partnerką/partnerem. Zachęcamy do zawierania nowych znajomości - one zawsze dają Nam nowe doświadczenia.
 ·  Translate
2
1
Józefa Gruźla's profile photo
 
super
Add a comment...
 
Najserdeczniejsze życzenia
na zbliżające się
święta Wielkiejnocy.
Dużo zdrowia, radości,
pogody ducha,
smacznej święconki
i mokrego poniedziałku!
 ·  Translate
1
Grzegorz Rytczak's profile photo
 
Portal 
Add a comment...
 
Witamy wszystkich po dosyć długiej przerwie. Jak dobrze wiecie, nie odpoczywaliśmy przez ten czas. Każdego dnia wprowadzamy usprawnienie i tak właśnie było też tym razem. Sporo zmian jest jednak teoretycznie niewidocznych - chodzi głównie o prędkość działania portalu czyli optymalizację skryptu. Być może zauważyliście, że portal znacznie przyspieszył i przeglądanie wielu sekcji serwisu jest w zasadzie "bezstresowe", czyli strony ładują się wręcz natychmiast. Poza tymi usprawnieniami, dorzuciliśmy również kilka nowych przycisków/opcji, jak np. sekcja wyszukiwania po loginie, zawsze widoczna na górze strony czy przycisk "pokaż mój profil", również zawsze na górze. Domyślne wyniki wyszukiwania mają teraz opcję wyboru województwa, dzięki czemu wyniki po zalogowaniu mogą być znacznie lepiej dopasowane do Waszych potrzeb ( ta sekcja będzie jeszcze udoskonalana wraz z napływem nowych użytkowników ). Wyniki posiadają również ciut więcej informacji na temat użytkownika, chodzi tutaj o aktywności, które są widoczne w boksie profilu. Zmieniliśmy również sekcję "zapamiętane profile" na "pozaj go lub ją". Kliknięcie w ten przycisk na czyimś profilu sugeruje danej osobie, że użytkownik ma ochotę Ciebie poznać - myślimy, że taka nazwa sekcji lepiej sugeruje ochotę na randkę niż zapamiętanie profilu… No i póki co nic więcej nie przychodzi Nam do głowy, ale zmian było na prawdę sporo. Zapraszamy jak zawsze do logowania na portalu lub rejestracji, jeśli jeszcze nie posiadasz konta na Naszych randkach. Powodzenia!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jak zawsze zachęcamy do logowania na portalu - www.smartpage.pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Witamy serdecznie wszystkich w nowym 2014 roku. Ten rok będzie z całą pewnością przełomowy dla Naszego portalu randkowego. Każdego dnia zdobywając coraz większą popularność możemy bowiem założyć, że w roku 2014 staniemy się jednym z większych w Polsce portali randkowo-społecznościowych! Tak, to nie żarty. Nasz portal tak spodobał się użytkownikom, że bardzo dużo osób poleca go swoim znajomym. Chyba w końcu przyszedł kres płacenia za randki w internecie… Oby tak dalej!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Właśnie dodaliśmy na profilach użytkowników dodatkową opcję - znaki zodiaku. Wiemy, że dla niektórych osób ma to znaczenie dlatego opcja od teraz jest dostępna w sekcji edycji konta obok ustawień wieku. Pozdrawiamy
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
Co nowego u Was? Mamy prawdziwe LATO. Znając "zadowolenie narodowe" już za chwilę możemy ponarzekać, że za gorąca - sobota 31 stopni!!! :))))) Pozdrawiamy i zachęcamy do korzystania z serwisu www.smartpage.pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jeśli jeszcze nie wiecie, portal randkowy smartpage wycofał wszelkie opłaty i od teraz jest w 100% darmowy. Wyrzuciliśmy system płatności i postanowiliśmy oferować randki za darmo - a co! Zapraszamy smartpage.pl
 ·  Translate
3
1
Add a comment...
 
Witamy serdecznie na Naszej stronie googlowej. Przygotowujemy cały czas aplikację na Androida, która pozwoli Wam na pełne korzystanie z portalu przy pomocy smartfona. Myśleliśmy nad dostosowaniem samej strony dla smartofnów ale chyba dużo lepszym rozwiązaniem będzie posiadanie oddzielnej aplikacji, która będzie informowała o wszystkich wydarzeniach na serwisie, bez konieczności wchodzenia na portal i logowania się za każdy wejściem. Odnośnie nowości - wprowadziliśmy jak zawsze masę poprawek i drobnych zmian - dodaliśmy miasto do wyników wyszukiwania, wprowadziliśmy ocenę gwiazdkową portalu, i oczywiście masę poprawek, które wpływają na jakość i szybkość korzystania z Naszego portalu randkowego. Zapraszamy serdecznie do umawiania się na randki internetowe za Naszym pośrednictwem! www.smartpage.pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Witamy w piątek 7 marca 2014 roku. W dniu dzisiejszym, a także wczoraj wieczorem, pojawiły się na portalu dwie nowe funkcjonalności. Pierwsza to mini blog dla użytkowników. Obecnie funkcjonalność owa pozwala na napisanie kilku zdań ( choć może być więcej ) na dowolny temat. Działa to podobnie do komentarzy przy profilu. Aby dać jeszcze lepiej poznać się innym użytkownikom portalu, możecie teraz każdego dnia lub częściej, pisać jakieś swoje przemyślenia czy np. jak spędziliście dany dzień - jak to bywa na typowym blogu, pisać można o wszystkim. Druga funkcjonalność to "Twoja muzyka". Postanowiliśmy dodać taką opcję aby użytkownicy mogli pokazać innym czego słuchają - muzyka przecież również świadczy o człowieku. Każdy na górze strony posiada więc sekcję w której może dodać link do ulubionych utworów wraz z krótkim opisem - a inni użytkownicy mogą po wejściu na Twój profil, kliknąć w tytuł i przenieść się na stronę z muzyką - ot taka drobna ale przyjemna funkcjonalność. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu. Zapraszamy jak zawsze do logowania i rejestracji na Naszym serwisie randkowym, bo szkoda czasu na samotność ;) Pozdrawiamy www.smartpage.pl !
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wprowadziliśmy grupy! Miło Nam poinformować Państwa, że właśnie wczoraj wieczorem została uruchomiona nowa funkcjonalność na portalu - w wersji beta. Cały czas pracujemy nad jej udoskonaleniem ale już teraz można z niej śmiało korzystać. Grupy umożliwiają jeszcze lepsze poznanie osoby oraz wymianę swoich poglądów czy doświadczeń na forum publicznym. Każdy post w grupie umożliwia również dodanie zdjęcia a w niedługim czasie również linka do filmu np. z youtube. W najbliższych dniach udostępnimy możliwość tworzenia własnych grup oraz grup prywatnych do których dostęp będzie udzielany przez założyciela grupy. Zapraszamy!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nasze logo przeszło również delikatną modyfikację. Może nie ma tutaj przełomu ale postanowiliśmy delikatnie odświeżyć design. W obecnym 2014 roku logo przejdzie jednak sporą zmianę nad którą pracujemy.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Jesteśmy Darmowym portalem randkowym, miłym wyjątkiem na polskim rynku portali.
Introduction
Czujesz się zmęczony "darmową rejestracją" czy "darmowym kontem" na portalach randkowych? Odwiedź Nasz portal. Tutaj nie ma chwytów marketingowych z darmową rejestracją, tutaj wszystko jest na prawdę za darmo!
Contact Information
Contact info
Email