Profile cover photo
Profile photo
SmartMedical
3 followers -
SmartMedical - programma ārstiem un ārstu praksēm, ambulatorām iestādēm, zobārstniecībām un slimnīcām Latvijā.
SmartMedical - programma ārstiem un ārstu praksēm, ambulatorām iestādēm, zobārstniecībām un slimnīcām Latvijā.

3 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Pierakstīties uz vizīti pie Dubultu poliklīnikas (Jūrmalā) ārstiem tagad var arī elektroniski portālā www.piearsta.lv. Savu pacientu ērtībai 25 ārsti nopublicēja pieņemšanas laikus un pieņem elektronisko pierakstu.

Nekādu e-pastu un zvanu reģistratūrā - dažas minūtes un tavs pieraksts ir pieņemts. Izmēģini pats un iesaki draugiem!

https://goo.gl/PybYBo

#Jūrmala #ePieraksts #piearstaLV #ārsti #pieteikties_pie_ārsta #dubultupoliklīnika #pacientiem #pacienti #eveselība #veselība
Photo

Post has attachment
Mēs esam pārcēlušies uz jaunām telpām!
Mūsu jaunā adrese: Āraišu iela 37, 2. stāvs, Rīga (Teikas rajons)

https://goo.gl/maps/Fr3enemg98y
PhotoPhotoPhoto
01/08/2017
3 Photos - View album

Post has shared content
Tagad arī Liepājas iedzīvotājiem ir iespēja mūsu portālā www.piearsta.lv elektroniski pierakstīties uz vizīti pie Liepājas medicīnas centra ārstiem:
gastroenterologs, ķirurgs, neirologs, dermatologs, ultraskaņas izmeklēšanas speciālists dzemdniecībā un ginekoloģijā, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts un audiologopēds savu pacientu ērtībai nopublicēja pieņemšanas laikus un pieņem elektronisko pierakstu.

Nekādu e-pastu un zvanu reģistratūrā - dažas minūtes un tavs pieraksts ir pieņemts. Izmēģini pats un iesaki draugiem!

https://goo.gl/HvTSGu

#Liepāja #ePieraksts #piearstaLV #ārsti #pieteikties_pie_ārsta #LiepājasMC #pacientiem
#pieraksts_pie_ārsta

Post has shared content
Intas Dinsbergas ārsta prakse (Ēveles iela 6a, Rīga) piedāvā savām pacientēm pieteikties uz ginekologa konsultācijām elektroniski - nekādu zvanu vai e-pastu. Dažas minūtes un pieraksts ir redzams ārsta pierakstu programmā.
Izmēģini pati un iesaki savām draudzenēm!

Iepazīties ar ārsta pieņemšanas laikiem var portālā www.piearsta.lv:

https://goo.gl/dtJ94O

#Rīga #ePieraksts #piearstaLV #ārsti #pieteikties_pie_ārsta #IntaDinsberga #Ginekoloģija #GrūtniečuAprūpe

Post has shared content
Šodien mums paliek 10 gadi. Esam kļuvuši ne tikai par vienu gadu vecāki, bet arī gudrāki, prātīgāki un pieredzējušāki. Blue Bridge Technologies biznesa ideja tapusi 10 gadu atpakaļ no parastas un raksturīgas tam laikam situācijas. Pacienti pavadīja vairākas stundas rindās pie ārsta un reģistratūrā, bet ārstniecības iestādes reģistratūras darbinieki veltīja daudz laika, meklējot pacienta kartes, veicot nepieciešamus ierakstus, pētot mapes ar katra apdrošinātāja veselības apdrošināšanas polišu līgumnosacījumiem un noformējot pacientu norēķinus papīra veidā. Tas bija īstais brīdis norēķinu procesa modernizācijai un motivējošs impulss pārmaiņām šajā jomā.

2007. gadā tika nodibināts jauns uzņēmums – Blue Bridge Technologies ar mērķi radīt Latvijas tirgū inovatīvu sistēmu, kas ļautu datorizēt pacienta, ārstniecības iestādes un apdrošinātāja attiecības, atteikties no papīra dokumentiem un apstrādāt jebkuru apdrošināšanas gadījumu dažu minūšu laikā.

Šobrīd jau 642 Latvijas iestādes izmanto Blue Bridge Technologies izstrādāto sistēmu norēķiniem ar veselības apdrošinātājiem: ārstu prakses, klīnikas, slimnīcas, laboratorijas, rehabilitācijas un sporta centri. Tikai pēdējā gada laikā, izmantojot BBT risinājumu, tika apstrādāti 11 669 870 EUR veselības apdrošināšanas darījumu. Ikdienā sadarbībai ar savām līgumiestādēm to lieto 7 Latvijas apdrošinātāji: BALTA, BTA Baltic Insurance, Seesam Insurance, ERGO Life Insurance, If P&C Insurance, Compensa Life Vienna Insurance Group un Baltijas Apdrošināšanas Nams.

Gadiem sadarbojoties ar ārstniecības iestādēm, Blue Bridge Technologies risinājumam pakāpeniski tika pievienotas pacientu, pierakstu, medicīnisko veidlapu, atskaišu un citas sadaļas, veidojot jau pazīstamu programmproduktu tirgū – SmartMedical, kas atvieglo ārstu un iestāžu darbinieku ikdienu. Pēdējā gada laikā SmartMedical programmā tika apstrādāti vairāk nekā 1 673 200 NVD talonu, bet pēdējie papildinājumi sistēmai 2017. gada pirmajā pusē nodrošināja 60 iestādēm arī sasaisti ar VVIS „e-Veselība”.

Rūpējoties arī par pacientu ērtību, tika piedāvāts e-pierakstu portāls Piearsta.lv, kas ir integrēts ar ārstu programmu SmartMedical un ļauj pacientiem tiešsaistē patstāvīgi pierakstīties uz ārstniecības pakalpojumiem, atslogojot veselības aprūpes iestāžu reģistratūras darbiniekus.

Pateicamies visiem klientiem, partneriem un BBT komandas locekļiem par ilgtermiņa sadarbību!

Lai turpmāk veiksmīgi jaunie panākumi un izaicinājumi!

www.bb-tech.eu
www.smartmedical.eu
www.piearsta.lv

#SmartMedical #programma_ārstiem #eDNL #eReceptes
#ePieraksti #eVeselība #NVD #ārstiem #programma #Rīga #VeselībasApdrošināšana #NVD_taloni
Photo

Post has attachment
Oficiāli apstiprināts SmartMedical izstrādāts e-Receptes risinājums darbam ar e-Veselības sistēmu

Aprīļa beigās SmartMedical komanda saņēma vēl vienu NVD e-Veselības departamenta oficiālu atzinumu (atzinums par e-DNL risinājuma veiksmīgu testēšanas pabeigšanu tika saņemts vēl 2016. gada decembra sākumā). Šoreiz tika atzīts SmartMedical sistēmas e-Recepšu integrācijas risinājums un tā veiksmīga testēšanas pabeigšana. Līdz ar to tuvākajā laikā iestādēm, kas jau lieto SmartMedical e-Darbnespējas lapu risinājumu un reģistrē izrakstītas slimības lapas e-Veselības sistēmā, tiks pieslēgta jaunā funkcionalitāte – parasto un īpašo recepšu izrakstīšana SmartMedical programmā un to reģistrēšana e-Veselības sistēmā.


Uz doto brīdi SmartMedical programma ir sasaistīta ar e-Veselības sistēmu jau 60 veselības aprūpes iestādēm un ārstu praksēm, no tām 40 iestādes jau 2 mēnešus lieto ikdienā funkcionalitāti “e-Darbnespējas lapas”, nosūtot datus uz e-Veselības sistēmu. Papildus 92 iestādes un ārstu prakses jau pieteicās lietot SmartMedical funkcionalitāti sasaistītu ar VVIS "e-Veselība": "e-Darbnespējas lapas" un "e-Receptes".

Ja Jūs neesat SmartMedical lietotājs, bet Jums ir interesē par mūsu produktu un jūs vēlaties iepazīties ar tā iespējām, lūdzam Jūs sazināties ar mums info@smartmedical.eu vai 67 615 159.

www.smartmedical.eu

#SmartMedical #programma_ārstiem #eDNL #eVeselība #NVD #e-DNL #e-Darbnespējas_lapas #e-Receptes #eReceptes #e-Pieraksti #e-pieraksti #ārsti
Photo

Post has attachment
Šodien SmartMedical komandai bija īpašā apmācību diena. Sākam dienu, uzņemot viesus no Rīgas un Stopiņiem mūsu mājīgajā birojā, bet pēcpusdiena noslēdzās ar apmācības kursu Rīgas lielākajā ambulatorā medicīnas iestādē. Šodienas rezultāts - vairāk nekā 70 ārsti ir apmācīti darbam ar e-Darbnespējas lapām mūsu programmā.

www.smartmedical.eu

#SmartMedical #programma_ārstiem #eDNL #eVeselība #NVD
Photo

Post has attachment
Elektroniskā pieraksta serviss ir pieejams pacientiem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Pacients patstāvīgi veic pierakstu portālā www.piearsta.lv, bet ārsts pārvalda pierakstus savā SmartMedical programmā. Vairākās Rīgas veselības aprūpes iestādes jau novērtēja šī pakalpojuma priekšrocības un piedāvā saviem klientiem pieteikties uz vizīti pie ārsta Internetā.

Iespējams arī Tavs ārsts parūpējies un nodrošinājis savus klientus ar iespēju pierakstīties uz viņa konsultācijām elektroniski. Ieskaties Piearsta.lv portālā katalogā: https://goo.gl/1S5fJV

Nekādu e-pastu un zvanu reģistratūrā - dažas minūtes un tavs pieraksts ir pieņemts. Izmēģini pats un iesaki draugiem!

Piearsta.lv - ātri, ērti Jums un Jūsu pacientiem.

#Latvia
#Riga

#Rīga #ePieraksts #piearstaLV #ārsti #pieteikties_pie_ārsta #CapitalClinicRiga #VC4 #VeselībasCentrs4 #PaturskasCentrs #Dermatoloģija #KlīnikaPiramīda #Rīgas1Slimnīca #PoliklīnikaŠarlotes #PoliklīnikaBruniņieku #ValstsSportaMedicīnasCentrs #EllaŠatalova #LORklinīka #ViaUNA #BaltijasVēnuKlīnika #pacientiem
Photo

Post has attachment
Jau 30 iestādēm/praksēm SmartMedical sistēma ir sasaistīta ar e-Veselības sistēmu. Izmantojot jaunu programmas funkcionalitāti ārsti sāka izrakstīt pirmās e-Darbnespējas lapas.

www.smartmedical.eu

#SmartMedical #programma_ārstiem #eDNL #eVeselība #NVD
Photo
Wait while more posts are being loaded