Profile cover photo
Profile photo
Sławomir Stańczuk
198 followers
198 followers
About
Sławomir's posts

Post has attachment
Moje lustro Internet czyli o #apps, #crm i narzędzia #IT, które ułatwią Ci życie i pracę każdego dnia!

Post has attachment
Wypełniając tą ankietę otrzymasz w podziękowaniu 1 godzinę wsparcia informatycznego naszych specjalistów, którzy w pomogą ci rozwiązać dowolny problem IT zdalnie.
Zależy mi na Twoich odpowiedziach, aby sporządzić wiarygodny raport jakie potrzeby w obszarze IT posiadają polskie firmy.
Z góry dziękuję i zachęcam do wypełnienia ankiety.

Post has attachment
Każdy dzień to nowe wyzwania! Minione 3 dni był okresem próby, którą przeszedłem z sukcesem. Dziękuję Krzysztof Hillar i +Beata Kapcewicz, że mi to zrobiliście :)
PhotoPhotoPhotoPhoto
26.09.2016
4 Photos - View album

Post has attachment
Znacie mnie głównie jako Prezesa +Polish Business Club, ale to tylko jeden ze światów, w którym się poruszam. Może to brzmi zaskakująco w perspektywie tego, że lubię rozmawiać z ludźmi i stać na scenie skupiając na sobie uwagę, ale jestem z wykształcenia i zamiłowania Informatykiem.

Już na studiach dokładnie 01.09.2008 uruchomiłem swoją pierwszą firmę +WebSS Studio, w której do dnia dzisiejszego buduję wizerunek firm i osób w Internecie poprzez projektowanie stron internetowych.

Dzięki temu na spotkaniach biznesowych wspieram Przedsiębiorców w poznawaniu potencjalnych partnerów i klientów, a poprzez działalność +WebSS Studio dbam, aby dobre wrażenie z osobistego spotkania było podtrzymane w Internecie za pomocą profesjonalnej strony www i profili SocialMedia.

Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą dostępną na www.webss.pl . Może i Tobie będę mógł w czymś pomóc więc dzwoń lub pisz do mnie!

#comingout :)
Photo

Post has attachment
Jestem na Instagramie jako @stanczuks. Zainstaluj aplikację, aby obserwować moje zdjęcia i wideo. https://instagram.com/download/?r=204982596

Post has shared content
Zobacz dlaczego przygotowanie Elevator Pitch jest tak ważne w networkingu.
#networking

Zobacz dlaczego przygotowanie Elevator Pitch jest tak ważne w networkingu.
#networking

Post has shared content
Będąc w Empiku pamiętajcie o kupieniu Law Business Quality gdzie znajdziecie między innymi wywiad ze mną.
Jeśli macie wolną chwilę zachęcam do lektury nowego egzemplarza Law Business Quality dostępnego we wszystkich salonach Empik w Polsce. Znajdziecie tam między innymi wywiad ze Sławomirem Stańczuk - Prezesem Polish Business Club.
PhotoPhotoPhoto
2015-07-29
3 Photos - View album

Post has shared content
Relacja z konferencji Polish Business Meeting 2015
15 maja 2015 był znaczącym dniem dla Polish Business Club. Zgodzi się z tym każdy, kto uczestniczył w konferencji pt. Polish Business Meeting, Kierunki rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw. Hotel Windsor w Jachrance wypełnił się ponad setką osób. Zebrani przedstawiciele MŚP mieli okazję zdobyć narzędzia sprawnego działania, również na rynkach międzynarodowych. 
Więcej na temat konferencji w naszej relacji http://plbclub.pl/wydarzenia/relacje-ze-spotkan/item/482-uczestnicy-konferencji-polish-business-meeting-poznali-kierunki-rozwoju-dla-wlasnych-firm.html

#biznes   #Warszawa   #Club  
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Konferencja Polish Business Meeting 2015
15 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszam na szkolenie: Storytelling i networking jako nowoczesne narzędzia sprzedażowe! W przystępny sposób pokażemy Ci, gdzie popełniasz błędy i jak możesz ich uniknąć.

Kiedy połączysz te trzy rzeczy, odkryjesz sposób, w jaki działają firmy, którym się udaje. Jak widzisz, to żadna tajemnica. Każdy może się tego nauczyć. Wystarczy mieć dobrego nauczyciela.

#sprzedaż   #Storytelling   #networking   #business   #zarzadzanieczasem  
Wait while more posts are being loaded