Profile cover photo
Profile photo
Sklep z Pucharami Dyplomy Statuetki szklane Medale Trofea Spotowe
5 followers -
Zawody drużynowe, zarówno w dyscyplinach sportowych, jak i w różnych konkursach wiedzy czy umiejętności wymagają odpowiedniego nagrodzenia.
Zawody drużynowe, zarówno w dyscyplinach sportowych, jak i w różnych konkursach wiedzy czy umiejętności wymagają odpowiedniego nagrodzenia.

5 followers
About
Posts

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
Nike-Park VI Junior model - 725984-677 POWIĘKSZ DO PEŁNEGO ROZMIARU

Udostępnij na Facebook
Drukuj
Nike-Park VI Junior model - 725984-677

Koszulka piłkarska dziecięca firmy Nike, model Park VI junior.
Wysoka jakość koszulki jest skutkiem wykonania jej z wysokiej jakości 100% poliestru - tkaniny nie prującej się. Zastosowany w niej sportowy krój, sprawia, że koszulka świetnie wygląda na ciele młodego piłkarza.
Zastosowano w kosuzlce także technologię DRI-Fit, któy chroni organizm przed przegrzaniem się.

Post has shared content
Adidas–Entrada 14 Junior model - F50485 POWIĘKSZ DO PEŁNEGO ROZMIARU

Udostępnij na Facebook
Drukuj
Adidas–Entrada 14 Junior model - F50485

Wysokiej jakości dziecięca koszulka firmy Adidas, model Entrada 14 junior.
Koszulka została wykonana z wysokiej jakości 100% poliestru. Zastosowano w niej technologię Climalite, która efektywnie wspomaga pracę organizmu w utrzymywaniu odpowiedniej temperatury ciała
W koszulce zastosowano krój RelaxedFit, dzięki czemu koszulka dobrze dostosowuje się do ciała zawodnika.

Post has shared content

Post has shared content
Amatorska Liga Seniora
Nierzadko słyszymy o wybitnych dokonaniach seniorów… Nie raz w różnego rodzaju eventach, czy wydarzeniach biorą udział byli zawodnicy wielkich klubów, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
Co jakiś czas mówi się na temat aktywizacji seniorów oraz o zaangażowaniu ich do codziennego, coraz to bardziej zaawansowanego technologicznie, społeczeństwa. My także chcemy dać cegiełkę od siebie.
Na pewno słyszeliście o meczach szóstek piłkarskich w wykonaniu byłych gwiazd piłki nożnej, tzw. Oldboyach. Pamiętajmy, że Ci goście najczęściej są już grubo po czterdziestce, a często i po pięćdziesiątce! Mimo swojego wieku nie przestają się ruszać i aktywnie uczestniczą w życiu medialnym, ale przede wszystkim, sportowym.
Popularny stereotyp o polskich pięćdziesięciolatkach jest taki, że są to typowi „Janusze” z pilotem od telewizora, w głębokim fotelu oraz sześciopakiem… Browarów koło kanapy lub fotela. Często spotykani są również znawcy wszelkich taktyk oraz sportów, a w szczególności piłki nożnej.
Tym razem „Janusze” będą mieli okazje nie tylko kibicować sprzed telewizora, ale wczuć się w klimat piłkarskiego święta, które zresztą sami będą tworzyć! Pytacie w jaki sposób możecie być częścią tego niezwykłego widowiska?
Już niedługo, na warszawskim Targówku, startują rozgrywki szóstek piłkarskich dla osób, które ukończyły pięćdziesiąty rok życia! Amatorska Liga Seniora będzie trwała kilka miesięcy, dzięki czemu nasi bohaterowie będą w stanie przerobić sześciopak browarów na ten właściwy. Oczywiście efektów nie możemy zagwarantować, jednak nasza pomoc może okazać się nieoceniona. ;)
Wracając do wątku o gwiazdach… Wy też możecie się poczuć jak byłe gwiazdy piłki nożnej albo też ponownie zaznać smaczku sportowej rywalizacji. Aż chce się rzec, że walka w końcu będzie wyrównana, a osoby, które nie raz dawały w kość wiele młodszym od siebie, będą miały szanse rywalizować we własnym gronie, na podobnym pułapie wiekowym. Dzięki takiemu podejściu zespoły o wyższej średniej „wiosen” powalczą o najwyższe trofea sportowe oraz medale okolicznościowe! Statuetka króla strzelców lub najlepszego bramkarza nie pozostaną już w sferze marzeń, a mogą stać się rzeczywistością. Puchary na zakończenie rozgrywek, na zakurzonej półce, pozwolą na pochwalenie się przy rodzinnym obiedzie.

Post has shared content
Produkcja medali | Producent gadżetów | Producent strojów sportowychFirma 4SMART to producent strojów sportowych i producent gadżetów reklamowych. Produkcja medali również stanowi ważną część naszej oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie usług jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić i dostosować nasze produkty do Państwa potrzeb i budżetu.
"Produkcja medali”, „producent gadżetów”, „producent strojów sportowych” - taki zakres w ofercie może wpisać wiele firm. Jednak niewielu producentów ma świadomość jak ważną rolę odgrywa odpowiednia jakość tych wyrobów. My wiemy jak to zrobić. Produkcja medali, czy miano producent strojów sportowych to duża odpowiedzialność względem Klienta.
4SMART to wykonawca strojów sportowych dla firm, zawodowych i amatorskich klubów sportowych oraz indywidualnych Klientów. Wykonane przez 4SMART medale i gadżety, mogą być spersonalizowanymi wyróżnieniami w zawodach sportowych, eventach, imprezach okolicznościowy, czy też np. mogą stać się oryginalnymi prezentami na urodziny lub imieniny.
Mamy ofertę na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon 663-644-644. Zadzwoń po rabat.

Produkcja medali oklicznościowych i gadżetów reklamowych

Spółdzielnia Socjalna 4SMART może wykonać dla Państwa dowolnej wielkości, wzoru medal okolicznościowy na każdą okazję o dowolnym kształcie.
Medale odlewane, sportowe czy okolicznościowe są doskonałą nagrodą upamiętniającym ważny event, wydarzenie oraz bardzo dobrym sposobem nagrodzenia za wybitne osiągnięcia pracowników, sportowców, przjaciówł. Można je wręczać również jako podziękowania dla osób za wybitne osiągnięca, zasłużonych dla firmy, kraju. Wszystkie medale wykonujmy na indywidualne zamówienie, zgodnie z projektem jaki życzy sobie klient. Zależy nam aby każdy wykonany przez nas projekt był niepowtarzalny i wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju.


Oferowana przez spółdzielnie jakość i estetyka wykonania pozwoli Państwu w sposób wyjątkowy i godny miejsca i okoliczności, podkreślić wagę, rangę chwili i wydarzenia, taki medal pozostanie pamiątką na całe życie, budzącą wspomnienia.
Nasza spółdzielnia wykorzystuje modelowanie komputerowe 3D, projekt jest wykonywany w dwóch etapach, wstępna wizulizacja w corelu, następnie wykonujemy projekt odlewu w medalu w autocad. Dlatego przed wykonaniem projektu opracowujemy wektorowy projekt medalu odlewanego zgodny z wymaganiami technicznymi wynikającymi z techniki odlewu.
Opierając się na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie oszacować koszty produkcji medali w oparciu o przesłane materiały.
Wycena produkcji medali

Jeśli interesuje Państwa szczegółowa wycena prosimy o kontakt mailowy na adres poczta@4smart.org.pl, lub telefon pod nummer 663-644-644
Informacje niezbędne do wyceny produkcji medalu lub statuetki:
planowany terminie realizacji (standardowy czas realizacji to 14-21 dni roboczych)/ termin do ustalenia
w przypadku medali/monet planowana wielkość (grubość i średnica)
planowany nakład
Możecie Państwo poinformować nas również jaką kwotę chcielibyście przeznaczyć na daną realizację i jaka ilość elementów jest potrzebna a my postaramy się optymalnie dostosować technologię i wielkość.
Podczas składania zapytania prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego lub przesłanie sms-em adresu email.
Medale na indywiudualne zamówienie.

Jesteśmy w stanie na Państwa zamówienie wyprodukować unikalny medal odlewany. Medal może mieć dowolny kształ, wykonany może być z dowolnego materiału, w dowolnym ksztalcie. Czas produkcji to zwykle 15 dni, od dnia zaakceptowania projektu. W naszym sklepie znajdą też Państwo medale na zamówienie ze szkła, których czas wykonania wynosi tylko 3 dni, więcej informacji na www.4smart.org.pl
Produkcja medali okolicznościowych na zamówienieSpółdzielnia Socjalna 4SMART może wykonać dla Państwa dowolnej wielkości i wzoru medal okolicznościowy.
Medale odlewane, monety sportowe czy okolicznościowe są najlepszym elementem upamiętniającym ważne wydarzenie oraz bardzo dobrą formą nagrody za wybitne osiągnięcia. Często wręczane są również w formie podziękowania dla osób zasłużonych. Wszystkie medale wykonujmy na indywidualne zamówienie. Zależy nam aby każdy wykonany przez nas projekt był niepowtarzalny i wyjątkowy.
medale

Post has shared content
Dyplomy na zamówienie

Dyplom na zamówienie wykonany przez Pucharowo.PL - Hurtownia Nagród Sportowych


Dyplom został zamówiony przez Stowarzyszenie Brzask w ramach podziękowań dla Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy za pomoc w organizacji turnieju "XIX Puchar Wyżyn".

Organizatorom serdecznie gratulujemy dobrej inicjatywy oraz udanego turnieju.

Szklane dyplomy z wypełnieniem można nabyć na stronie: https://pucharowo.pl/29-dyplomy-szklane

Post has shared content

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded