Profile cover photo
Profile photo
DISCUS sklep zoologiczny Racibórz
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jakich błędów należy się wystrzegać by z powodzeniem rozpocząć przygodę z akwarystyką. Podpowiadamy sześć najczęściej popełnianych błędów.
https://www.discusraciborz.pl/blog/121-6-najczesciej-popelnianych-bledow-przez-poczatkujacych-akwarystow #akwarium #rybki
Add a comment...

Post has attachment
Pewnie każdy akwarysta zdaje sobie sprawę z faktu jak ważna jest odpowiednia fotosynteza w akwarium. Podpowiadamy jak i ile dozować oraz jakie proporcje zachować światła do podawanego CO2.

https://www.discusraciborz.pl/blog/119-fotosynteza-w-domowym-akwarium-zastosowanie-dyfuzora-co2-w-akwarium #akwarium #rybki
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego kapanie pupila jest tak ważne? Porady jak kąpać i dbać o różne rodzaje sierści. Kiedy najlepiej jest podejść do tego rytuału, a kiedy darować sobie kąpiele.
https://www.discusraciborz.pl/blog/118-kapanie-psa-czy-gryzonia-proste-zasady-o-ktorych-nalezy-pamietac #pies #gryzonie
Add a comment...

Post has attachment
Czemu służą spacery? A mianowicie nie tylko wypróżnianiu się pieska, jest wiele ważnych kwestii dla których warto spędzać czas na powietrzu ze swoim ukochanym pupilem.
https://www.discusraciborz.pl/blog/117-kilka-porad-jak-odpowiednio-korzystac-ze-wspolnych-spacerow-z-psem #pies #spacer #zdrowie #psy
Add a comment...

Post has attachment
Nasze chomiki, świnki morskie czy króliczki zasługują na wszystko co najlepsze i najzdrowsze. Doradzamy jakiego rodzaju przekąski i gryzaki im dawać by im nie zaszkodziły i jednocześnie zadbały o zdrowie naszych gryzoni.
#chomik #gryzonie #karma #przysmaki
https://www.discusraciborz.pl/blog/116-naturalne-gryzaki-i-przysmaki-dla-zdrowia-gryzoni
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy już zdecydujemy się zaopiekować się pieskiem musimy zadać sobie pytanie, skąd go najlepiej będzie wziąć. Jest wiele piesków rasowych, o których charakterze raczej wiemy dużo, lub ewentualnie możemy się skusić na psa ze schroniska. Pies ze schroniska na pewno będzie równie wiernym kompanem jak pies z rodowodem.
#pies #zwierzęta
https://www.discusraciborz.pl/blog/115-pies-z-hodowli-czy-ze-schroniska
Add a comment...

Post has attachment
Przedstawiam rybkę, która jest niesamowicie piękna, przyciąga wzrok którego nie można od niej oderwać przez długi czas. Obserwacja bojownika to wielka przyjemność. Jest to bardzo wdzięczna rybka nie wymagająca jakiś nadzwyczajnych sprzętów czy pokarmu do jej hodowli.
#akwarium #rybki
https://www.discusraciborz.pl/blog/114-bojownik-piekna-rybka-dla-zapracowanych
Add a comment...

Post has attachment
Aby rozpocząć niesamowitą przygodę z akwarystyką należy się zapoznać z kilkoma podstawowymi zasadami, dzięki którym będziesz miał pewność że postępujesz właściwie, a twoim rybkom nic się nie stanie.
#akwarium #rybki
https://www.discusraciborz.pl/blog/113-zakladanie-akwarium-kilka-podstawowych-zasad
Add a comment...

Post has attachment
Najpopularniejsze odmiany chomików w naszych domach. Najczęściej kupowane i hodowane, podpowiemy jak o nie dbać i jakie warunki powinny mieć zapewnione dla prawidłowego rozwoju.
#chomik #gryzonie
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded