Profile cover photo
Profile photo
sklep-kwiecisty.pl
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli w którymkolwiek momencie przy odwiedzeniu naszego sklepu nabierzecie Państwo wątpliwości co do naszych produktów, ich funkcjonalności, czy w jakimkolwiek innym zakresie, koniecznie do nas zadzwońcie, bądź napiszcie https://sklep-kwiecisty.pl/kontakt. Nasi specjaliście chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Takiego zbiornika nie może zabraknąć w żadnym domu https://sklep-kwiecisty.pl/pl/p/Zbiornik-WOODCAN-265-l-Kran/3874. Nie tylko zgromadzi wodę w ilości 265 lirów, ale posiada też mały kranik, dzięki któremu łatwiej nam będzie ją użytkować! Dzięki temu nie będziecie Państwo marnować wody z kranu do podlewania roślin, mycia auta, czy innych czynności, na które dotychczas musieliście przeznaczać wodę np. miejską.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak działa wspomniana wcześniej doniczka filtrująca powietrze https://sklep-kwiecisty.pl/pl/p/Doniczka-oczyszczajaca-powietrze-AIRY-B-szara/3893? Doniczka ta pracuje w tzw. systemie kominowym – wykorzystuje różnice temperatur i ciśnień w pomieszczeniu. Dołem zasysa powietrze, a górą oddaje przefiltrowane, do 8 razy bardziej czyste powietrze, niż zwykła doniczka!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiemy dokładnie, że gdy ktoś komuś stara się coś wytłumaczyć, to zazwyczaj sięga do tego, jakże popularnego argumentu, że „dowiedli tego angielscy/niemieccy/amerykańscy, etc naukowcy”. W tym przypadku niemieccy badacze naprawdę to zmierzyli i dowiedli, że… ta doniczka https://sklep-kwiecisty.pl/pl/p/Doniczka-oczyszczajaca-powietrze-AIRY-B-szara/3893 filtruje powietrze! A że zbliża się zima, sezon grzewczy i smog, warto się w taką zaopatrzyć!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Męski, twardy, silny, władczy i boski… Bo jeśli Panowie zajmą się przekopaniem ogródka i chwycą w dłonie trójząb, hmmm, to znaczy widły, staną się prawdziwymi Posejdonami! Co prawda rządzić będą ziemią, a nie wodą, ale natura, to natura … ;) Zajrzyjcie tu https://sklep-kwiecisty.pl/pl/c/Widly/75 i zaopatrzcie się w nowy, piękny trójząb... widły znaczy... i do dzieła ;)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawdziwy mężczyzna musi wybudować dom, spłodzić syna i… oczywiście posadzić drzewo. Tutaj https://sklep-kwiecisty.pl/pl/searchquery/do%C5%82ownik/1/default/5?url=do%C5%82ownik znajdziecie dołownik, dzięki któremu łatwiej będzie Wam wypełnić tę powinność! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie zwlekajcie i spieszcie się z zakupem nowych narzędzi ogrodniczych! Jesień to pora roku, podczas której Państwa ogród będzie wołał „uporządkuj mnie!!!” ;) Będzie krzyczeć bardzo głośno, jeśli nie zabierzesz się do pracy więc… grabie, łopatka, rękawice w dłoń i do dzieła! :) Ale najpierw zajrzyjcie Państwo tutaj https://sklep-kwiecisty.pl/pl/c/Narzedzia-ogrodnicze/58/1/full :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdzie drwa rąbią… ;) Tak, tak… nie zapomnijcie Państwo przygotować sobie drewna kominkowego na zimę. Bo ta mało przyjemna pora roku już tuż, tuż i nim się obejrzycie, zastaniecie temperaturę bliską 0 i brak drewna, którym moglibyście rozpalić kominek w Waszym salonie. A co Wam pomoże w rąbaniu drewna? Siekiera oczywiście - https://sklep-kwiecisty.pl/pl/c/Siekiery/59/1/full :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Właśnie nastaje ten czas, kiedy należy odkurzyć narzędzia ogrodnicze i spędzić nieco czasu nad pielęgnacją ogrodu i zabezpieczeniem go przed zimą… Jeśli jednak stwierdziliście, że Wasze narzędzia są jakieś takie… mocno zużyte i już byliście blisko odłożenia prac na następny rok, to lepiej zajrzyjcie tutaj https://sklep-kwiecisty.pl/pl/c/Narzedzia-ogrodnicze/58/1/full ;) U nas zakupicie wszystko, co może Wam się przydać w pielęgnacji Waszej zieleni! A uwierzcie – wiosną ta zadbana zieleń wynagrodzi Wam cały pot wylany jesienią :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiacie się Państwo po co w ogóle usuwać korę z drzew owocowych? Ano po to, by wyeliminować szkodniki zimujące pod korą. Ponadto usuwamy dzięki temu zabiegowi mech i porosty z pni naszych drzew. Aby czyszczenie pnia z kory poszło Państwu szybko i sprawnie, koniecznie zaopatrzcie się w korowaczkę - https://sklep-kwiecisty.pl/pl/p/Korowaczka-oprawiona/3108! Tylko teraz otrzymacie ją w promocji, więc spieszcie się, by okazja nie przeszła Wam koło nosa ;)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded