Profile cover photo
Profile photo
Skeyemap, s.r.o.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Hurricane Factory v Tatralandii je jediný veterný tunel na Slovensku. Je to miesto, kde môžete lietať a vznášať sa a vyskúšať si tak silu hurikánu. V špeciálnom valci z plexiskla s priemerom 4,3 metrov a celkovej výške 14 m prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h, čo je rýchlosť skutočného hurikánu. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod nepretržitým dohľadom skúseného inštruktora. http://ow.ly/YiN05
Add a comment...

Post has attachment
Skupina Black Red White patrí medzi najväčších výrobcov a distribútorov nábytku a bytových doplnkov v Európe. Spoločnosť ponúka vo vysokej kvalite a rôznom štýle izbový nábytok , kuchyne , čalúnený nábytok ako aj stoly a stoličky.

Virtuálne prehliadky predajní boli vyhotovené v mestách Tranava, Prešov a Zvolen.

Virtuálna prehliadka predajne v Trnave je vyhotovená v režime “multifloor” a umožňuje pohybovať sa v dvoch podlažiach. Prízemie je zdokumentované 10 panoramatickými zábermi, na poschodí bolo vyhotovených 11 záberov
http://ow.ly/XBOSa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Slnečnice sú novou zelenou štvrťou Petržalky, susedia s mestskou časťou Jarovce. V minulosti sa tu rozprestierali rozľahlé slnečnicové polia, odkiaľ pochádza aj názov projektu. Pozícia štvrte je výnimočná tým, že je zasadená priamo do prírody, v blízkosti lesov a jazier.

Virtuálna prehliadka je pripravovaná pre režim “multifloor” a bude obsahovať dva podlažia. Na prvom podlaží sa pripravuje virtuálna prehliadka predajného miesta, ktorá bude obsahovať 8 panoramatických záberov interiéru. Na druhom podlaží je virtuálna prehliadka vzorového dvojizbového bytu http://ow.ly/XBOF0
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lekáreň Park poskytuje štandardné lekárenské služby – predaj liekov a výživových doplnkov, homeopatík, veterinárnych liečiv a liečebnej kozmetiky.

Virtuálnu prehliadku tvorí 5 panoramatických záberov. http://ow.ly/WQXr5
Add a comment...

Post has attachment
Kúpeľňové štúdio v Banskej Bystrici bolo otvorené v októbri 2014 v časti Radvaň Park. Virtuálna prehliadka predajne pozostáva z 2 panorám exteriéru a 5 panorám interiéru. http://ow.ly/WjHtP
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spoločnosť sa zaoberá predajom, výkupom a hlavne dovozom motorových vozidiel a motocyklov. Vozidlá sú dovážané zo všetkých krajín EU, ale predovšetkým z Nemecka. Spoločnosť je zmluvným partnerom s autorizovanými predajcami Audi, BMW, Mercedes, VW, Land Rover, Škoda a iné.

Virtuálna prehliadka pozostáva z 3 panorám exteriéru a 3 panorám interéru http://ow.ly/WjHl4
Add a comment...

Post has attachment
Reštaurácia Čierna ovca je známa svojou skvelou kuchyňou a prívetivým personálom. Nachádza sa vedľa štátnej cesty č.14, ktorá spája Banskú Bystricu a Martin, asi 1,5 km za Dolným Harmancom smerom na horský prechod Šturec.

Virtuálna prehliadka je pripojená k StreetView. Štyri panorámy exteriéru a 4 panorámy interiéru umožňujú zoznámiť sa celým priestorom, ktorý je prístupný verejnosti.
http://ow.ly/WjAed
Add a comment...

Post has attachment
Virtuálna prehliadka Hotela Šachtičky v Banskej Bystrici bola v službe StreetView spristupnená navštevínkom dňa 02.07.2014. Interiér hotela si môžte prezrieť kliknutím na obrázok nižšie.

Virtual tour of Hotel Šachtičky in Banska Bystrica is now made public in Google Maps. You can have a look on  interior of the hotel by clicking the picture below.
Add a comment...

Post has attachment
Virtuálna prehliadka Hotela Arcade v Banská Bystrica bola v službe StreetView spristupnená navštevínkom dňa 02.07.2014. Interiér hotela si môžte prezrieť kliknutím na obrázok nižšie.

Virtual tour of Hotel Arcade in Banska Bystrica is now made public in Google Maps. You can have a look on  interior of the hotel by clicking the picture below.
Add a comment...

Post has attachment
Virtuálna prehliadka Hotela Poľovník v Demänovskej doline bola v službe StreetView spristupnená navštevínkom dňa 02.07.2014. Interiér ako aj exteriér hotela si môžte prezrieť kliknutím na obrázok nižšie.

Virtual tour of Hotel Poľovník in Demänovska dolina is now made public in Google Maps. You can have a look on exterior as well as interior of the hotel by clicking the picture below.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded