Profile cover photo
Profile photo
Skeleton Software s.r.o.
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
V rámci našich projektů integrujeme různé systémy. Jednou z často žádaných integrací je vazba na Českou poštu (https://www.ceskaposta.cz).

Kromě jiného umíme:
* Import SIPO
* Tisk a export složenek
* Sledování stavu zásilek - Track & Trace

Zpracováváte větší množství papírové pošty, chcete nabídnout svým klientům možnost sledování zásilek? Více najdete na stránce https://www.skeleton.cz/co-umime/integrace-software.
Add a comment...

Post has attachment
Minulý týden jsme si rozdali dárečky a oslavili rok 2017. Letošní rok byl pro nás opravdu úspěšný – rozšířili jsme náš tým o 4 kolegy, otevřeli novou pobočku v Liberci, realizovali jsme řadu zajímavých projektů. Na následující rok 2018 připravujeme pro naše klienty start nových projektů, připravujeme vydání vlastního krabicového globálního SW …
Hledáme do našeho kolektivu nové kolegy, pokud máte zájem, kontaktujte nás - https://www.skeleton.cz/prace.
PhotoPhotoPhotoPhoto
21.12.17
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
V Českých motorkářských novinách vyšel velký rozhovor o globálním projektu Driftix - https://www.skeleton.cz/reference/driftix, kde zajišťujeme kompletní vývoj. Součástí naší práce bylo vytvoření webu www.driftix.com, mobilní aplikace pro Android a pro chytré hodinky Android Wear. Na počátek roku 2018 připravujeme verzi pro iPhone/iPad a řadu dalších zajímavých funkcí.
Připravujete komplexní projekt a rádi byste oslovili dodavatele, který je schopen zajistit všechny části? Kontaktujte nás - https://www.skeleton.cz/kontakty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klienti se nás ptají „Umíte integrovat tuto službu?“, případně „Umíte ovládat tento HW?“. Sepsali jsme proto nejzajímavější dovednosti, které jsme získali na desítkách úspěšně realizovaných projektů - https://www.skeleton.cz/co-umime
Nenašli jste zde oblast, kterou řešíte? Kontaktujte nás, určitě nalezneme vhodné řešení.
Add a comment...

Post has attachment
Jako partneři české komunity kolem Xamarinu a mobilních technologií www.xmdg.cz jsme přednášeli na akci Xamarin Prague Days 2017 pořádané v sídle firmy Microsoft.
V rámci odpoledních praktických workshopů náš kolega s přihlášenými účastníky vytvořil multiplatformní mobilní aplikaci - jednoduchý online chat. Pro serverovou část aplikace jsme použili MS Azure.
Add a comment...

Post has attachment
Zvěřejnili jsme na Blogu článek SignalR - https://www.skeleton.cz/signalr. Popisujeme zde použití stejnojmenné ASP.NET knihovny pro vývoj real-time webových aplikací. Součástí je příklad webového chatu, včetně zdrojových kódů.
Rádi byste podobný typ aplikace? Napište nám. Máme zkušenosti a rádi navrhneme řešení i pro Vás.
Add a comment...

Post has attachment
Zvěřejnili jsme na Blogu článek .NET Core – Úvod do platformy - https://www.skeleton.cz/net-core-uvod-do-platformy. Článek je určen vývojářům, jako seznámení s výkonným řešením pro serverové aplikace, nástroje či služby. Rovněž je zde porovnání s .NET Frameworkem.
Potřebujete aplikaci náročnou na rychlost a výkon? Napište nám. Máme zkušenosti a rádi navrhneme řešení i pro Vás.
Add a comment...

Post has attachment
Uspořádali jsme první interní hackathon. Výsledkem je interní webová aplikace zobrazující denní nabídku našich oblíbených restaurací. Napadá vás námět pro příští akci?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ve spolupráci s Microsoftem a oficiální Meetup skupinou Xamarin vývojářů jsme v sídle MS uspořádali workshop Xamarin Playground #1 - První aplikace v Xamarin Forms! - https://www.meetup.com/xmdg-cz/events/237575650. Zájemci si zde pod vedením našeho kolegy vytvořili funkční mobilní aplikaci pro vyhledání restaurací v okolí.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pro studenty posledních ročníků SPŠE Plzeň jsme připravili přednášku na téma vývoje multiplatformních mobilních aplikací s využitím frameworku Xamarin - https://www.xamarin.com.
Na příští školní rok připravujeme sérii podobných akcí a rovněž se rádi podělíme o své zkušenosti formou poskytnutí praxe, či brigády.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded