Profile cover photo
Profile photo
SkakAnka - Akademia Brykaczy, Wspinaczy i Gimnastyków
About
Posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
05.09.2017
37 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
🏆 LETNIE IGRZYSKA W SKAKANCE! 🥇🥈🥉
Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 38

Dużymi krokami zbliża się do nas ostatni tydzień przed Wielkim Finałem kolejnego wspaniałego sezonu w SkakAnce! 😀
Będzie to tydzień Olimpijskich zmagań, kiedy to nasi gimnastycy i wspinacze zmierzą się z dyscyplinami Letnich Igrzysk w SkakAnkowej odsłonie.
Czeka nas zatem mnóstwo zabawy z Królową Sportu, czyli Lekkoatletyką, gdzie nasi SkakAnkowicze spróbują swoich sił między innymi w sztafecie 🏃🏃, rzucie dyskiem 🤾, rzucie młotem, skoku wzwyż czy trójskoku. Nie zabraknie również gier zespołowych, takich jak: piłka nożna ⚽, siatkówka 🏐 czy koszykówka 🏀 oraz konkurencji indywidualnych tj. szermierka 🤺 czy oczywiście gimnastyka 🤸🤸.
Wspinacze będą natomiast dzielnie uczestniczyć w Skalnej Sztafecie, tworzeniu ogromnego Wieńca Laurowego oraz wspinać się wysoko swoją Drogę Na Szczyt po wymarzony Medal Olimpijski 🥇.
Zwieńczeniem Olimpijskich zmagań będzie wspólna zabawa podczas ceremonii Zakończenia Igrzysk.❕❗❕

Czekamy na Was w iście olimpijskim stylu ☺!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.06.2017
35 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
🎼 SKAKANKOWE DŹWIĘKI – CAŁA GAMA RUCHÓW! 🎶🎵
Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 37

Co to był za tydzień w Skakanie 😀! Prawdziwa celebracja Tygodnia Dziecka 👧👦, na jaką wszyscy SkakAnkowicze w pełni zasłużyli!
A w tym tygodniu rozbrzmi wśród SkakAnkowych ścian cała gama dźwięków 🎼 oraz wypełni wnętrze cała gama ruchów 🤸🤸🤸. Królować oczywiście będzie brzmienie świetnej zabawy 😁, lecz oprócz niego nasi gimnastycy i wspinacze będą mogli również spróbować swoich sił w naśladowaniu różnych otaczających ich odgłosów🎵🎶.
Nasi gimnastycy skocznie poznają budowę Gamy Dźwięków🔉🔊 oraz zaprezentują gamę własnych ruchów wydobywając brzmienie z różnych instrumentów 🥁, próbując utrzymać narzucone tempo i sprawdzając jak ich poczucie rytmu.
Natomiast wspinacze zmierzą się z zapisem wspinaczkowych dźwięków na pięciolinii 🎵🎼🎶 w piękne frazy.
Zobaczcie co słychać w SkakAnce❕❗❕
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
06.06.2017
31 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
😀 TYDZIEŃ DZIECKA W SKAKANCE! 🎈🎈🎈
Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 36

Nareszcie! 😃
W SkakAnce nadszedł ten z niecierpliwością wyczekiwany czas 🎉. Ponieważ wszyscy już dobrze wiedzą, że w SkakAnce zbliżający się Dzień Dziecka 👧👦 świętujemy przez calutki tydzień, aby każdy miał szansę spróbować przygotowanych przez naszych instruktorów niesamowitych aktywności❗❕❗
Czeka nas więc mnóstwo nieskrępowanej zabawy 😜 oraz niezwykłych, niecodziennych ćwiczeń 🤸, podczas których instruktorzy zabiorą nas w zwariowaną, pełną humoru podróż przez SkakAnkę, gdzie niepodzielnie króluje …WYOBRAŹNIA 👌.
Spróbujemy ekscytującego zjazdu na SkakAnkowej Tyrolce 👆, wspólnie wpadniemy w Wir Zabawy 💫 oraz poszukamy i schwytamy jak najwięcej Bąbelkowych Pomysłów ✨. Poznamy też tajemniczego Łaskotka 😹 i dowiemy się co takiego robi ten jegomość.
Ciekawi❓❔❓
Nie może Was więc zabraknąć w tym tygodniu w SkakAnce! ❕❗❕

Czekamy na Was z dziecięcą radością ☺!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
29.05.2017
32 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
🤡 NIEZŁY CYRK! 🎪
Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 34

W tym tygodniu w SkakAnce czekać nas będzie naprawdę… Niezły Cyrk! 🤣
Nasi gimnastycy i wspinacze podczas swoich zajęć będą musieli zmierzyć się niesamowitymi ewolucjami sztuki cyrkowej 🤹. SkakAnkowe gwiazdy 🎇 w swoich dziedzinach zdradzą nam tajemnice swoich największych trików!!!
Pierwsza z nich – zBalansowany Benek 👨🤡 – wprowadzi nas w arkana sztuki balansowania na cienkiej linie podwieszonej wysoko nad ziemią 😲.
Sekrety ekwilibrystyki, czyli utrzymywania równowagi na różnych przedmiotach lub z nimi zdradzi nam zRównoważony Radek 👦😆.
Tajniki niezwykłej odwagi przy tresurze groźnych zwierząt odtajni Dzika Diana 👱😏, a wielkość swojej nadludzkiej siły ujawni Muskularny Michał 👨😁.
Z Piramidalnym Pawłem 👨😂 spróbujemy stworzyć akrobatyczną Ludzką Piramidę, a Elastyczna Ewelina 🤸🙃 zaprezentuje swą zadziwiającą gibkość.
Wszystko to pod okiem Sztukmistrza Szymona 👦🤣, który pokaże nam jak utrzymywać się na ścianie prawie w ogóle niczego się nie trzymając 😱.
Jeśli chcecie poznać trochę cyrk od drugiej strony kurtyny zapraszamy w tym tygodniu do SkakAnki❕❗❕
Czekamy na Was nieustannie!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.05.2017
33 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
🕸 PRZYGODA ZE SKALNYMI TROLLAMI! 👺
Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 33

W tym tygodniu w SkakAnce wybierzemy się w kolejne gimnastyczne i wspinaczkowe ODWIEDZINY... Odwiedziny u Troll-o-Rodziny! 👺 👺 👺
Wspólnie wyruszymy z wizytą do zaprzyjaźnionej gromady Skalnych Trolli mieszkających bardzo wysoko w górach 🏔 i cechujących się bardzo szorstkim charakterem 😮! Wyprawa ta nie będzie łatwa, ponieważ osada Trolli ukryta jest głęboko w skalnych odstępach i prowadzi do niej tylko jedna wąska i wymagająca droga – Ścieżkę Troll-o-Lina 🏞. Przeprawa przez nią nie będzie jednak najtrudniejszą częścią wyprawy...
Czekać nas będzie również wspinaczka do niedostępnej Twierdzy Skalnych Trolli 🏯 – siedziby Króla Troll-o-LOLa 👑, wielkiego władcy i właściciela skrywających nieodgadnięte bogactwa 💎💍💰 Wiszących Lodowych Tarasów. Dostanie się do nich jest niemal niewykonalne. Żeby to osiągnąć trzeba by było nauczyć się latać albo wspinać po lodzie, a to przecież jakiś absurd. Myślicie, że podołacie tej wyprawie?
Przekonajcie się razem z nami w SkakAnce.❕❗❕
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
08.05.2017
27 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zdjęcia z Wielkanocnego BrykAnia w SkakAnce 2017. :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.05.2017
126 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
🌸 WIELKA MAJÓWKA W SKAKANCE! 🏵
Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 32

🌼 Przed nami pierwszy majowy tydzień w SkakAnce, gdzie wiosna zagościła już na dobre 🌷 i przyroda w pełni rozbudziła się do życia! 🍀
W Wielką SkakAnkową Majówkę czeka nas Akrobatyczny Piknik na leśnej polanie 🌲🌲🌲, na której trawa ☘ urosła tak bujnie, że przedzieranie się przez nią oraz rozbijanie na niej namiotu 🏕 będzie nie lada wyzwaniem 😀.
Gimnastyczna przechadzka po lesie 🌲 zamieni się natomiast w istny labirynt korytarzy, ukrytych przejść i zakamarków wśród leśnych zarośli.
Nasi wspinacze urządzą sobie nietypowy spacer wśród koron drzew 🌳🌳🌳, gdzie jedyną podporą będą gałęzie i konary, wśród których sprawdzą czy na drzewach pojawiły się już szyszki 🙃.
Sprawdzimy również czy w SkakAnkowym lesie uda nam się znaleźć kryjówkę przed kończącymi zimowy sen „Miśkami” 🐻🐻🐻.

😀 Przyjdźcie i sprawdźcie jak świętujemy Majówkę w SkakAnce❕❗❕
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
04.05.2017
34 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
🎡 AKROBATYCZNO-WSPINACZKOWY ROLLERCOASTER! 🎢
Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 31

✨ Kolejny niesamowity tydzień zabawy przed nami. W SkakAnce czeka nas prawdziwy akrobatyczny i wspinaczkowy zawrót głowy!!! 🙌
To wszystko za sprawą wyprawy do SkakAnkowego Wesołego Miasteczka 🎪, gdzie dla naszych uczestników przygotowaliśmy mnóstwo rozrywkowych atrakcji, od których na pewno będzie mogło zawirować w głowie 💫.
Nasi wspaniali gimnastycy sprawdzą swoje umiejętności na Akrobatycznym Rollercoasterze 🎢, na który wstęp będzie tylko w staniu na rękach 🤸 oraz na „Gwieździstym” Kole Młyńskim 🎡.
Na wspinaczy natomiast czeka Wspinaczkowy Rollercoaster 🎢, który zabierze ich w niezwykłą podróż raz w górę ⬆, raz w dół ⬇ i przyniesie prawdziwie górskie 🏔 wrażenia. Wspólnie spróbujemy się również na SkakAnkowej Strzelnicy 🎯 i postaramy się zbudować najdłuższe tory kolejki górskiej 🚊, jakie do tej pory widziano w SkakAnce!

😀 Zapraszamy do wspólnej przejażdżki❕❗❕
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.04.2017
35 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
😜 POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI! 🕒
Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 30

Tegoroczne Święta Wielkanocne 🐰 już za nami 👍 i zajęcia wracają do SkakAnki o stałych godzinach i z kolejnym niesamowitym tematem❗
❗ W tym tygodniu w SkakAnce wybiegamy w odległą i nieznaną❔ przyszłość 🕒, w której wszystko może się wydarzyć i nie ma rzeczy niemożliwych 😉.
Na zajęciach wspinaczkowych spróbujemy wyobrazić sobie jak wyglądać mógłby świat pozbawiony grawitacji 💫, gdzie latanie 🕊 byłoby czymś naturalnym i życie toczyłoby się wśród chmur ☁⛅☁.
Nasi gimnastycy natomiast oprócz Miasta w Chmurach ☁🏙☁ odwiedzą również Miasto Przyszłości 🌇, gdzie królują futurystyczne umiejętności i spróbują swoich sił w ćwiczeniach, które jeszcze są poza ich zasięgiem, ale osiągalne w bliższej lub dalszej przyszłości 👌...
Na koniec czeka nas wspólne cofanie zegara 🕠🕒🕛 i zbieranie Okruchów Czasu 💫, aby powrócić do teraźniejszości 😁!

😀 Bądźcie na czas w SkakAnce❕❗❕
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.04.2017
26 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded