Profile cover photo
Profile photo
sJídelníček
61 followers -
Magazín o hubnutí a zdravé výživě
Magazín o hubnutí a zdravé výživě

61 followers
About
sJídelníček's posts

Post has attachment
Je úplně normální, že jste hladoví, když pár hodin nejíte. Pokud ale hned po jídle břicho kručí, máte nadměrnou chuť k jídlu nebo se u vás objevuje vlčí hlad, můžete mít zdravotní problém. Zjistěte, o co přesně se jedná.

#hlad #problém #strava

Post has attachment
Máte doma medvědí česnek a nevíte, co byste s ním mohli připravit? Vyzkoušejte pomazánku z medvědího česneku. Recept je snadný a pomazánka vám bude zaručeně chutnat.

#medvědíčesnek #pomazánka #recept


Post has attachment
To, že některé potraviny obsahují tuk, nemusí být vůbec škodlivé. Tuk obecně potřebujeme, aby se v něm rozpouštěly vitamíny, které jsou rozpustné pouze v tucích, a probíhaly za jeho přítomnosti různé procesy. Rovněž některé tučné potraviny mají pozitivní účinky na hubnutí. Čemu byste se neměli vyhýbat?

#tuk #potraviny


Post has attachment
Znáte Skyr? Jedná se o výborný mléčný výrobek, který je nízkotučný a obsahuje hodně bílkovin. Víte, kde ho koupíte a proč byste ho měli ochutnat?

#Skyr #jogurt

Post has attachment
Jóga je vyhledávána pro své účinky nejen na pohybový aparát a dýchání, ale i na ohebnost a zpevnění těla. Příjemné cvičení na podložce dokáže divy, což se podepíše nejen lepší psychikou, ale i odreagováním či protáhnutím těla.

#jóga #cvičení

Post has attachment
Nový přípravek na hubnutí Catch me, Patch me má pomoct zhubnout 14 kg za měsíc! Kdo by to nechtěl vyzkoušet? Je ale možné, aby nějaký přípravek takto fungoval? Podívejte se na recenzi, diskuzi a zkušenosti s těmito náplastmi.

#náplast #přípravek #hubnutí

Post has attachment
Zinek je minerál, který potřebujeme pro zdravé a krásné vlasy a nehty, podporuje imunitní systém, hojení a také plodnost. Víte, kde se všude nachází?

#zinek #minerály #potraviny

Post has attachment
Chystáte se jít do obchodu se zdravou výživou? Tak to sáhněte po malých červených bobulích goji. Mají neuvěřitelné účinky na zdraví a také na hubnutí! Vyzkoušejte je.

#goji #hubnutí #zdravávýživa  

Post has attachment
Víte, kde se nachází tolik potřebný vitamín B12? Najdete ho hlavně v živočišných produktech, proto by ho měli hlavně #vegani   doplňovat jinak.

#vitamin  

Post has attachment
Vláknina je velmi potřebná pro zdravé trávení, zaplnění žaludku atd. Víte, kde se nejvíce nachází? Podívejte se na tabulku a další zajímavé informace.

#vláknina #trávení  
Wait while more posts are being loaded