Profile

Cover photo
69 followers|11,232 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Si te gatuajme

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Si te gatuajme

Shared publicly  - 
 
Si te gatuajme Fileto pule me kerpudha dhe pana - Receta gatimi Perberesit dhe menyra e gatimit per Fileto pule me kepurdha dhe pana. Nje menu mjaft thjeshte
2
Add a comment...

Si te gatuajme

Shared publicly  - 
1
Lulzim Suti's profile photo
 
patate mish
Add a comment...

Si te gatuajme

Shared publicly  - 
 
Si te pergatisim Sallatë me fruta deti- Receta te thjeshta per Sallate me fruta deti Sallate me fruta deti Nevojiten:…
1
Add a comment...
Have them in circles
69 people
Filoreta Bytyqi's profile photo
Ajshe liki's profile photo
Receta gatimi's profile photo
MJAFT FARE's profile photo
djal lugiηe's profile photo
Receta Gatimi's profile photo
fara zeze's profile photo
Artan Kalemaj's profile photo
Ardita Breznica's profile photo

Si te gatuajme

Shared publicly  - 
 
Si te gatuajme Rizoto me karkaleca - receta gatimit per rizoto me karkaleca. Perberesit per 3-4 persona: 400 gr karkaleca te pastruar 1 ½ gode uji me oriz
2
Add a comment...

Si te gatuajme

Shared publicly  - 
 
Tarator me kos, nje recete e thjeshte dhe mjaft e shendetshme ne ditet e nxehta te veres. Përbërësit Tarator me…
1
Jete Strugaj's profile photo
 
Si te gatuajm sup me perime
 ·  Translate
Add a comment...

Si te gatuajme

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
Have them in circles
69 people
Filoreta Bytyqi's profile photo
Ajshe liki's profile photo
Receta gatimi's profile photo
MJAFT FARE's profile photo
djal lugiηe's profile photo
Receta Gatimi's profile photo
fara zeze's profile photo
Artan Kalemaj's profile photo
Ardita Breznica's profile photo
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
Si te gatuajme - Receta gatimi shqiptare dhe te huaja
Introduction
Receta gatimi shqip - Receta te ndryshme gatimi. Receta te thjeshta shqiptare dhe te huaja...