Profile cover photo
Profile photo
Şişli Diyetisyen | Uzman Diyetisten Işın Sayın
4 followers
4 followers
About
Şişli Diyetisyen | Uzman Diyetisten Işın Sayın's interests
Şişli Diyetisyen | Uzman Diyetisten Işın Sayın's posts

Post has attachment
Zayıflamakta ve form kazanmakta kullanılan diyet yöntemlerinin hepsinde, sevilen birçok yiyecek ve içecekten vazgeçmek gerekiyor.
http://sislidiyetisyen.com.tr/tok-tutucu-besinler/

#tokluk #besin #gıda#sağlık #beslenme #diyetisyen

Post has attachment
#süt   Ve #şeker  'in #kanser   İlişkisi Ülkemizin önde gelen uzman diyetisyenlerinden Işın Sayın, sütlü tatlıların yapımındaki şeker ve ısı ilişkisiyle ortaya çıkabilecek Maillard tepkimesi ve kanserojen sonuçlarına dikkat çekti. Daha #sağlıklı   bir #yaşam   ve kanserden korunmak için ambalaj ürünlerindeki şekerin hangi sıcaklık değerlerinde muamele gördüğünün bilinmediğine dikkat çeken #diyetisyen   Işın Sayın, sütlü #tatlı   yaparken sütle şekerin karıştırılıp yüksek sıcaklıklarda pişirilmesinin sağlık açısından oldukça tehlikeli olduğunu belirtti. #Ünlü   diyetisyen, bu ürünlerin özellikle bireysel imkânlarla ev ortamında yapılması, bu süreçte sütü pişirdikten sonra şeker ilave edilmesi gerektiğini ve aksi durumun bebeklerde ve çocuklarda #kanserojen   riski taşıyabileceğini vurguluyor.
http://sislidiyetisyen.com.tr/sut-ve-sekerin-kanser-iliskisi/

Post has attachment
Şüphesiz #seyrantepe   #diyetisyen   denildiği zaman akla gelen ilk şey uygun bir diyet ile zayıflama düşüncesidir. Günümüzde pek çok insanın kiloları ile başı derttedir. Hatta öyle ki bazı vakalar obeziteye kadar varabilmektedir. Zayıflamak isteyen bireyler kendi başlarına yanlış kararlar verebilmekte, doğru olmayan yöntemlerle zayıflamaya çalışmaktadırlar. Yanlış olan bu yöntemlerden en yaygın olanı ise aç kalarak kilo vermeye çalışmaktır. Aç kalarak kilo verilmeyeceği gibi tam aksi bir durum ile karşılaşılıp kilo alma ihtimali oldukça yüksektir.
http://sislidiyetisyen.com.tr/seyrantepe-diyetisyen/


Abide-i Hürrüyet Cad. No:113 / Kat : 4 Daire :13 Şişli - İstanbul
Telefon0212 234 06 69
Fax0212 234 06 69
Gsm0552 214 06 69
Emailinfo@sislidiyetisyen.com.tr

Post has attachment
Kış aylarında da Sağlıklı Kilo Vermeye Ne Dersiniz ?

Detaylı Bilgi İçin Web Sitemizi Ziyaret Ediniz
http://sislidiyetisyen.com.tr

#diyetisyen   #sağlık   #zayıflama   #incelme   #kiloverme  

Post has attachment
Kilo vermek konusunda en etkili çözümler Elmadağ Diyetisyen uzmanları ve doktorları tarafından verilmektedir. İnsanların sağlıklı yaşamak ve beslenme düzeni oluşturarak kilo vermek konusunda diyetisyenlerden yardım alması oldukça önemlidir. Bu konuda eğitiler alan ve bilgileri olan diyetisyenler sağlıklı bir şekilde kilo vermek ve bunun kalıcı olması konusunda hizmet sunmaktadır. Birçok insan kilo vermek konusunda oldukça umutsuzdur. Arkadaşlarının tavsiyeleri üzerine denenen birçok diyet etki etmemektedir. Kısa süreli etkileri olsa da tekrar kilo alınmakta ve diyet yapmaya karşı bir umutları kalmamaktadır. Ancak bu durum sadece yanlış diyetleri yaptıkları için olmaktadır. Her insanın farklı metabolizması bulunmaktadır. Bu farklı metabolizma nedeni ile diyetleri de farklı olmaktadır.
#diyetisyen   #istanbul  

Post has attachment

Post has attachment
#Diyetisyen  Eşliğinde #kilovermek  isteyen herkesi #şişli  de bulunan muayenehanemizde #ücretsiz  muayeneye bekliyoruz :)

Detaylı bilgi ;
Telefon : 0212 234 06 69
Web Sitemiz : http://sislidiyetisyen.com.tr

Ücretsiz Muayene Başvuru Sayfamız : http://goo.gl/Nl3XFI


#sağlık   #beslenme   #zayıflama   #fit   #kilovermek   #yaz   #kiloalmak   #uzman   #diyet   #istanbul  

Post has attachment
Soda ve maden suyu kilo mu yapar sorusunun daha detaylı yanıtına http://goo.gl/xEwFJ9 adresinden ulaşabilirsiniz.

Web Sitemiz : http://isinsayin.com

Post has attachment
Yaz mevsimi yaklaştıkça diyet yapmak isteyenlerin sayısında artış görülür ancak bu kişiler belli bir seviyeden sonra ya diyeti bırakırlar ya da gerektiği gibi uygulamazlar. #Gayrettepe   #diyetisyen   olarak diyetle ilgili her türlü probleminize kalıcı çözümler bulmaktayız. Diyet deyince akla sebze yemekleri gelmektedir. Bu anlamda diyet yapmaya başlayan bir kişi çok zorluk çekmeyecektir. Özellikle bol miktarda bulabileceğiniz mevsim sebzeleriyle son derece sağlıklı diyet yemekleri yapabilir ve formda kalabilirsiniz. Pazarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz börülce, filiz, ebegümeci gibi sebzelerin yararları çok fazladır. Üstelik bu sebzeleri salata yaparak, oldukça basit ve ekonomik bir menü hazırlayabilirsiniz.
http://sislidiyetisyen.com.tr/gayrettepe-diyetisyen/

Post has attachment
Diyet yapmak isteyenlerin ya da diyete başlayanların birçoğu yanlarında danışacakları kişi olmadığı için başarılı olamamaktadırlar. #Nişantaşı   #diyetisyen   bünyesinde artık herkesin kolayca danışacağı uzman bir diyetisyen bulunmaktadır. Siz de özellikle yaz aylarında karpuz ve yağsız beyaz peynir ikilisinin yanında yeşil çayla birlikte enfes bir diyet menüsü uygulayabilirsiniz. Karpuz şeker içeren bir meyve olmasına rağmen içeriğindeki bolca suyla sizleri tok tutma özelliğine sahiptir. İstanbul’da tüketilen besinler genellikle et ağırlıklıdır. Bu da diyet menüleriniz de protein ağırlıklı bileşenlere yer açtığı için metabolizmanızın hızla çalışması sağlanır. Burada dikkat edeceğiniz husus, kızartma ağırlıklı et yemekleri yerine haşlama ve fırın yemeklerine ağırlık vermeniz gerektiğidir. Bu sayede formunuzu ve her şeyden önce genel sağlığınızı koruyabilirsiniz.

http://sislidiyetisyen.com.tr/nisantasi-diyetisyen/
Wait while more posts are being loaded