Profile

Cover photo
Verified local business
T.C. İSTANBUL ŞİŞLİ MESLEK YÜKSEKOKULU
University
37 followers|1,690,479 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Bugün başlayacak olan 2016-2017 Güz Yarıyıl Bütünleme Sınavlarında Tüm Öğrencilerimize Başarılar Dileriz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Değerli İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Ailemiz,
Derin bir üzüntü ile paylaşmak isteriz ki, Spor Yönetimi Programı 2. Sınıf 1.Öğretim Öğrencilerimizden Ömer Aydın'ı elim bir trafik kazası sonucu yitirmiş bulunmaktayız.
Öğrencimiz Ömer Aydın'a en kalbi duygularımız ve duyduğumuz tarifsiz üzüntü ile Allahtan rahmet; kederli Ailesi ile Siz Yüksekokul Ailemize sabır diliyoruz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Geçtiğimiz hafta İlk ve Acil Yardım Programımız kapsamında düzenlenen"Paramedik Günü" etkinliğinde, PADER'in katıları ile gerçekleştirilen "Etkili ve Kaliteli CPR ve Adli Vakalarda Yaklaşım" konulu panel yoğun bir ilgi ile karşılandı. Öğrencilerimizin büyük bir kısmının katılım göstererek, son derece değerli bilgiler edindiği bu panele katkı sunan herkese teşekkür ederiz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Yatay Geçiş Başvuruları Başladı!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Basketbol Antrenörü Cem Akdağ, Yüksekokulumuzda öğrencilerimiz ve Basketbol Takımımız ile bir araya gelerek bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşiye ilgi oldukça yoğundu. Türk Basketbolunun geleceği, altyapı organizasyonlarının kalitesi ve Avrupa Basketbolu gibi bir çok konuda fikirlerini derin tecrübelerine dayanarak öğrencilerimize aktaran Cem Akdağ'a teşekkür ederiz.
#CemAkdağ #Spor #Basketbol #ŞişliMYO #MesleğinOlacakGeleceğinOlacak
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Öğretim Görevlimiz Sayın Aşkın Ulaş Kaba, "Hadi Yapalım Aşkım" adlı keyifli ve şaşırtıcı kitabının ardından bir keyifli kitaba daha imza attı: "Hadi Yapalım Kanka"... İşte, fark yaratacak satır başlarıyla raflarda yerini alan "Hadi Yapalım Kanka" :
Kankalık neydi? Kankalık kardeşlikti, dostluktu. "En" olmaktı. Paylaşmaktı. Gülmekti. Ama bazen de çılgınlıktı, delilikti.
Şimdi bunlara yenilerini ekleme vakti!
Bu kitap tam da bunun için oluşturuldu. Kankalığınızı farklı bir boyuta taşıyın, yazın yapın kesin biçin dikin boyayın gidin gelin. Bazen de pisleşin...Ama en önemlisi çok eğlenin. Ve bir ömür hatırlayacağınız bir anı kitabı oluşturun.
Paylaşmayı da unutmayın! Tasarladığınız sayfaları #hadiyapalımkanka etiketiyle paylaşın, cümle alem görsün... Çünkü kankalık bunu gerektirir... Öğretim Görevlimiz Sayın Aşkın Ulaş Kaba'ya bizlerle ve okuyucusuyla buluşturduğu bu keyif dolu kitabı için tebrik ederiz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Tasarladılar, yazdılar, çektiler ve kurguladılar! Radyo ve Televizyon programcılığı öğrencilerimizin hazırladığı 25.Kare programının ilk bölümünü Şişli Kampüs TV kanalından izleyebilirsiniz.
https://goo.gl/TMDq4J
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Educon tarafından İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü'nde gerçekleştirilecek olan, Sertifikalı Uygulamalı Drama Eğitimi etkinliğinde, Çocuk Gelişimi Programımız Öğretim Görevlisi Gökçe Gülen eğitim verecektir. Gökçe Gülen'e başarılar diler, katılımınızı bekleriz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu ve Yaban TV arasında yapılan işbirliği kapsamında uygulamalı eğitimler başlıyor. Radyo- TV Programcılığı 2.Sınıf öğrencileri Yaban TV’yi ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Melih Meriç ile bir araya geldi ve verilecek eğitimler hakkında bilgi aldı. İşbirliği kapsamında öğrencilerimiz profesyonel bir yayın kuruluşunda eğitim fırsatı bulacak.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Yatay Geçiş Başvuruları Başlıyor!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dicle Koğacıoğlu anısına Sabancı Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Mükemmeliyet Merkezi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Makale Ödülü sahiplerini buldu. Geçtiğimiz hafta duyurduğumuz üzere "Bir Güvenlikli Site Hikayesi: Gündelik Hayatın Dönüşümüne Otoetnografik Yaklaşım" adlı makalesi ile üçüncülük ödülüne layık görülen Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Leyla Bektaş, düzenlenen organizasyonda ödülünü aldı. Öğretim Görevlimiz Leyla Bektaş'ı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Çocuk Gelişimi Programı 1. Sınıf Öğrencilerimiz 6. Ulusal Okul Öncesi Zirvesi kapsamında İTÜ'de düzenlenen 'Kuramdan Uygulamaya Montessori Uygulamalar ve Çağdaş Yaklaşım- Okul Öncesi Eğitimde Başarılı Örnekler' konulu sempozyuma katılarak sertifikalarını aldı. Eğitimi veren isimler arasında; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Temcilsici İstanbul İl Müdür Yardımcısı Sayın Nilgün Güler, Küçük Eller Okullar Zinciri Kurucusu Leman Çetin ve İletişim Uzmanı Kaan Direl vardı. Yüksekokulumuz öğrencilerinin gelişimi için sektörel eğitimlerine hızla devam ediyor. Tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunarız.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Esentepe Büyükdere Cd. 34394 Şişli/İstanbul, Turkey
Büyükdere CaddesiTR
+90 212 444 78 68sisli.edu.tr
University
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.0
15 reviews
5 star
8 reviews
4 star
1 review
3 star
3 reviews
2 star
1 review
1 star
2 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Nazım ÖZEREN's profile photo
Nazım ÖZEREN
5 months ago
Kayıt için gittim görevliler yaptığı işten bir haber kimse bir şey bilmiyor danışma konuşmaktan aciz
hüseyin taşdemir's profile photo
hüseyin taşdemir
4 months ago
Konumu iyi ve binası son derece güzel
Seval Demirel's profile photo
Seval Demirel
5 months ago
Benim okulum canım
anna annalova's profile photo
anna annalova
2 months ago
Gulbahar Kocaman's profile photo
Gulbahar Kocaman
8 months ago
Guzel gorunuyor egerki ucret ve puan bakimindan da cok yuksek degilse secme ihtimalim var 👍
Mustafa Dündar's profile photo
Mustafa Dündar
9 months ago
Benim okulum :D
Olcayto Eren's profile photo
Olcayto Eren
in the last week
Kenan şapaloğlu's profile photo
Kenan şapaloğlu
7 months ago