Profile cover photo
Profile photo
SinemanTV
12 followers -
Movies, Movies in Theaters and Popular Movies
Movies, Movies in Theaters and Popular Movies

12 followers
About
SinemanTV's posts

Post has attachment
Passengers Filmi 30 Aralık'ta Vizyona Girecek. - Yakın zamanda çekimleri tamamlanan bilim kurgu filmi olan Passengers, uzay yolculuğunda olması gereken zamandan 60 yıl önce uzay mekiğinde ..

Post has attachment
Doctor Who'nun Maceraları. - 1963 yılında ilk bölümü yayınlanan Doctor Who, bir süre ara verilmesinin ardından 2005 yılında tekrar başladı ve takipçilerinin uzun ..

Post has attachment
Rus'un Oyunu Filmi 11 Kasım'da Vizyona Girecek. - Yakında vizyona girecek filmlerden biri olan Rus'un oyunu, Levent Özdemir'in hem senarist hem de yönetmen olarak imza attığı ilk film. Dram ve ..

Post has attachment
Assassin's Creed Pek Yakında Sinemalarda. - Efsane bilgisayar oyunlarının başında gelen Assassin's Creed yıllar sonra beyaz perdeye göz kırpıyor. Uzun zamandır film haline getirileceği ..

Post has attachment
Doctor Strange Filmi Pek Yakında Vizyonda. - Marvel stüdyolarının yeni yapımı her filmlerinde olduğu gibi yine adından söz ettireceğe benziyor. Marvel'in en beğenilen karakterlerinin ..

Post has attachment
Rings Filmi Yakında Sinemalarda. - İlki 2002 yılında çekilen Halka filmi kendi alanında çığır açan yapımların başında geliyor. Hikayesi ve karakterleriyle o dönem ..

Post has attachment
Allied Filmi Yakında Vizyonda. - Romantik savaş türünde bir film olan Allied, sinema sektörünün ünlü yıldızlarından Brad Pitt'in başrolünde oynadığı bir Amerikan ..

Post has attachment
Tight Dress 28 Ekim'de Vizyonda. - Dramatik komedi türünde yer alan film Tight Dress (Dar Elbise) Hiner Saleem yönetmenliğinde çekildi. Erkek egemenliğinin hüküm sürdüğü bir ..

Post has attachment
Orphan Black Dizisinde Neler Oluyor? - Bilim kurgu ile dramayı birleştiren Orphan Black dizisi 2013’te yayınlanan ilk bölümünün ardından özellikle başrol oyuncusu Tatiana ..

Post has attachment
Reis Filmi 14 Ekim'de Sevenleriyle Buluşuyor. - 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatının anlatıldığı Reis filminin yönetmenliğini Yavuz Hüdaverdi üstlendi. Filmin fragmanı ..
Wait while more posts are being loaded