Profile cover photo
Profile photo
Sina Iravanian
73 followers
73 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
و همین طور: مرگ «یک زندانی سیاسی» در زندان رجایی شهر
http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2012/05/120524_l21_ronaghi_prison_strike.shtml
Originally shared by ****
اطلاع رسانی کنید لطفا. در هر کوی و برزن.


دانشگاه
تاکسی اتوبوس
فامیل
با هر وسیله ای اطلاع رسانی کنید.

با اطلاع رسانی هزینه ی آسیب دیدن این دلاور رو برای جناح حاکم بالا میبریم
==================
بابک خرمدین بلاگستان آماده مرگ شد

حسین رونقی ملکی زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین به دلیل عدم رسیدگی پزشکی و از کار افتادن یکی از کلیه هایش و علی رغم هشدار پزشکان مبنی بر اینکه «اعتصاب غذا برای او برابر با مرگ است» روز گذشته دست به اعتصاب غذا زده و برای «خداحافظی» با خانواده خود تماس تلفنی گرفته است.

صبح امروز: حسین رونقی ملکی زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین به دلیل عدم رسیدگی پزشکی و از کار افتادن یکی از کلیه هایش و علی رغم هشدار پزشکان روز گذشته دست به اعتصاب غذا زده است.

یکی از بستگان حسین رونقی ملکی در گفتگو با خبرنگار «صبح امروز» با تائید این خبر گفت که وی شب گذشته با خانواده‌اش تماس تلفنی گرفته و ضمن اینکه از هشدار پزشکان آگاهی داشته برای «خداحافظی» با خانواده خود صحبت کرده است.

به گفته این فرد نزدیک به حسین رونقی ملکی پزشکان ارولوژیست می‌گویند براساس سیتی اسکن جدیدی که از کلیه‌های حسین رونقی ملکی در اختیار دارند کلیه چپ این وی کاملا از کار افتاده است و باید تخلیه شود.

بنا به اظهار نظر پزشکانی که موفق به رویت این عکس سیتی اسکن شده‌اند وضعیت کلیه راست حسین رونقی ملکی اصلا رضایت بخش نیست و در صورتی که بزودی تحت عمل جراحی قرار نگیرد از کار خواهد افتاد.

این فرد نزدیک به حسین رونقی ملکی گفت که پزشکان هشدار داده اند که اعتصاب غذای حسین رونقی ملکی برابر با مرگ است و با این که حسین از این هشدار آگاهی دارد «تصمیم گرفته است که از دنیا برود.»

همچنین او با پر اهمیت دانستن تک تک لحظات از تمام فعالین و مدافعان حقوق بشر و هر کسی جان حسین رونقی ملکی برایش اهمیت دارد خواست که حتی دقیقه ای را از دست ندهند و از تمام ابزارها و امکانات برای آزادی فوری حسین رونقی ملکی و رساندن صدای او به جهانیان استفاده کنند.

حسین رونقی ملکی در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ در منزل پدر در شهر ملکان در نزدیکی تبریز همراه برادرش حسن رونقی ملکی بازداشت و به زندان اوین تهران منتقل شد. برادر وی یک ماه بعد آزاد شد، اما خود وی هم‌اکنون در بند ۲ الف زندان اوین است.

حسین رونقی ملکی که با نام بابک خرمدین وبلاگ نویسی می کرد از مسئولان سابق کمیته ایران پراکسی است که بنا به رای دادگاه انقلاب، به تحمل ۱۵ سال حبس تعزیری محکوم شده و تاکنون بدون استفاده از حق قانونی مرخصی در زندان اوین به سر می‌برد.


http://www.sobhe-emrooz.com/archives/4023
Photo
Add a comment...

Post has attachment
«در عمرم رشوه نداده‌ام؟ آفرین به من! اما آیا حواس‌ام هست که شاید روزگار با من یار بوده و در موقعیتِ سختی قرارم نداده؟ اگر تحملِ عواقبِ رشوه‌ندادن برایم خیلی سخت بود چه می‌کردم؟ اگر می‌دانستم باعث می‌شود معشوق‌ام جداً آسیب ببیند چه؟»
Add a comment...

Post has shared content

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded