Profile cover photo
Profile photo
SIMPLE S.A.
11 followers -
SIMPLE S.A. to lider branży IT w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, CRM oraz BI. Spółka realizuje również projekty dedykowane, tworząc aplikacje pod zdefiniowane potrzeby Klienta.
SIMPLE S.A. to lider branży IT w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, CRM oraz BI. Spółka realizuje również projekty dedykowane, tworząc aplikacje pod zdefiniowane potrzeby Klienta.

11 followers
About
Posts

Post has attachment
💡Eksperckie Piątki: Przelew do ZUS jednym poleceniem 💡

Już od pierwszego stycznia zaczną obowiązywać nowe zasady dotyczące sposobu dokonywania wpłat składek. Wpłaty mają być uiszczane na indywidualne numery rachunków składkowych, które ZUS na podstawie składek z ostatniej deklaracji rozliczeniowej rozdysponuje pomiędzy poszczególne fundusze. Ekspert SIMPLE oraz Product Manager obszaru Zarządzanie Personelem – Jarosław Sokalski przygotował podsumowanie najważniejszych zmian nowego formatu przelewów.

☑️ ZAPRASZAMY NA: http://simple.com.pl/eksperckie-piatki
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Rzeczpospolita: Biznes i technologie wychodzą na pierwszy plan

Zachęcamy do zapoznania się z dzisiejszym wydaniem Rzeczpospolitej, gdzie Prezes Zarządu SIMPLE - Rafał Wnorowski odnosi się do jednego z głównych punktów expose premiera Mateusza Morawieckiego.

- "Jak słusznie zauważył premier, rozwój sektora informatycznego jest kołem zamachowym dla całej gospodarki i efektywnego działania administracji państwowej. SIMPLE ma mocną pozycję i duże doświadczenie we wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych m.in. w placówkach medycznych, dlatego szczególnie cieszy nas zapowiedź elektronizacji służby zdrowia i zwiększenie wydatków w tym obszarze.”

>> więcej w dzisiejszym wydaniu dziennika RZECZPOSPOLITA oraz na
http://www.rp.pl/Gospodarka/312139903-Biznes-i-technologie-wychodza-na-pierwszy-plan.html&cid=44&template=restricted
Add a comment...

Post has attachment
💥 SIMPLE pozyskało kolejnego klienta z branży medycznej 💥

Spółka SIMPLE, bardzo aktywnie działająca na rynku medycznym, podpisała umowę z Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Psychiatrycznym Zakładem Opieki Zdrowotnej we Fromborku na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego wraz z portalem E-pacjent i Elektroniczną Dokumentacją Medyczną.

🗨️ „Podpisana umowa to kolejny zawarty w tym półroczu kontrakt w segmencie ochrony zdrowia, a nasza oferta i oprogramowanie ponownie zostały lepiej ocenione niż konkurencja. Mocna pozycja Spółki na rynku służby zdrowia to dowód wysokojakościowego podejścia do potrzeb polskich szpitali i dobrze przygotowanej oferty.”
– powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

🗨️ „Mamy wyspecjalizowany Zespół dedykowany branży medycznej, posiadający ogromne doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu wdrożeń w placówkach służby zdrowia. To co wyróżnia SIMPLE na tle konkurencji – to nasze indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta, co w końcowym rezultacie przekłada się na rzetelne wykonanie, pozytywny odbiór i końcową satysfakcję Zamawiającego.”
– dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A.

więcej na >>
☑️ http://simple.com.pl/aktualnosci/simple-pozyskalo-kolejnego-klienta-z-branzy-medycznej,945.html

☑️ https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/simple-ma-umowe-z-spsp-zoz-we-fromborku-na,236,0,2393580.html

☑️ http://wyborcza.biz/Gieldy/1,132329,22775698,simple-ma-umowe-z-spsp-zoz-we-fromborku-na-wdrozenie-systemu.html?disableRedirects=true
Photo
Add a comment...

Post has attachment
💥💥 SIMPLE podpisało umowę o wartości 2,4 mln zł z Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej 💥💥

SIMPLE pozyskało kolejnego Klienta w segmencie ochrony zdrowia. Spółka podpisała umowę z Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego i uruchomienie e-usług dla pacjentów w ramach e-zdrowia. Wartość kontraktu obejmującego wdrożenie części medycznej oraz administracyjno-zarządczej to prawie 2,4 mln zł brutto. W najbliższym czasie SIMPLE spodziewa się finalizacji kolejnych przetargów.

„Podpisana umowa to kolejny w przeciągu ostatnich miesięcy raportowany przez Spółkę kontrakt w segmencie ochrony zdrowia. Mamy bogate portfolio produktów i usług dedykowanych branży medycznej, dzięki czemu nasza oferta ponownie okazała się najbardziej dopasowaną do potrzeb i oczekiwań Zamawiającego” – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

więcej na >>

☑️ http://www.rynekzdrowia.pl/Technologie-informacyjne/Spolka-Simple-kolejny-kontrakt-na-informatyzacje-placowki-medycznej,179279,7.html

☑️ http://simple.com.pl/aktualnosci/simple-podpisalo-umowe-o-wartosci-2-4-mln-zl-z-uniwersyteckim-centrum-medycyny-morskiej-i-tropikalnej,943.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
💡Eksperckie Piątki: Wszystko co musisz wiedzieć, aby przygotować się do split payment. 💡

Split payment – czyli mechanizm dzielonej płatności, prawdopodobnie zacznie obowiązywać od lipca 2018 roku. Ekspert SIMPLE oraz Product Manager obszaru Finansowo-Księgowego – Waldemar Tatarewicz radzi jak przygotować swoją organizację do czekających nas zmian w obsłudze płatności VAT.

☑️ ZAPRASZAMY NA: http://simple.com.pl/eksperckie-piatki
Photo
Add a comment...

Post has attachment
💡💡Zapraszamy na nowy cykl: Eksperckie Piątki! 💡💡

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami, trendami i zmianami prawnymi dotyczącymi Twojej branży i użytkowanego systemu ERP?

W ramach nowego cyklu w każdy piątek na naszej stronie znajdziesz materiał przygotowany przez jednego z naszych Ekspertów z danej dziedziny! Eksperckie Piątki to ciekawe komentarze, porady i artykuły, w ramach których Eksperci SIMPLE będą omawiać i przedstawiać najciekawsze informacje, trendy i nadchodzące zmiany w prawodawstwie wpływające na użytkowanie systemu.

👉 Już w najbliższy piątek na naszej stronie ukaże się pierwszy materiał z nowego cyklu!
📧 Chcesz wiedzieć pierwszy - bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera http://simple.com.pl/newsletter/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PULS BIZNESU: SIMPLE NA UNIJNYCH DOPALACZACH

Portfel rośnie…
— Nadszedł czas powrotu do wygrywania kontraktów i poprawy wyników. Od lipca wygraliśmy kontrakty o wartości ponad 24 mln zł. Większość ma krótkie terminy realizacji i spora ich część będzie widoczna w wynikach tego roku — mówi Rafał Wnorowski, prezes SIMPLE.

…popyt również
— Ten rok będzie zdecydowanie lepszy niż ubiegły. Ostatni kwartał będzie miał silną sezonowość. Myślę, że wyniki roczne mogą być miłym zaskoczeniem. W kolejnych latach chcemy, żeby dwucyfrowy wzrost był w spółce standardem — mówi szef SIMPLE.

☑️ więcej w dzisiejszym wydaniu Pulsu Biznesu oraz na
☑️ https://www.pb.pl/simple-na-unijnych-dopalaczach-898748
Add a comment...

Post has attachment
Grupa SIMPLE notuje 37% wzrost przychodu w III kwartale.

Grupa SIMPLE wypracowała w III kwartale 2017 r. 11,2 mln zł przychodów ze sprzedaży. W porównaniu do III kwartału 2016 r. to wzrost o 36,6%. Narastająco w okresie 9 pierwszych miesięcy br. Grupa osiągnęła 29,0 mln zł przychodów ze sprzedaży, co oznacza wzrost o około 14% względem analogicznego okresu 2016 r. W tym okresie Grupa osiągnęła 2 023 mln zł EBITDA. SIMPLE konsekwentnie realizuje strategię rozwoju, czego efektem jest pozyskanie, tylko w III kwartale, nowych umów o wartości 23 mln zł. W tym tygodniu do Zarządu SIMPLE dołączył Jarosław Witwicki, dotychczasowy Doradca Zarządu, a wcześniej przez 7 lat Członek Zarządu ds. Sprzedaży w Macrologic.

zobacz więcej na:
☑️ http://simple.com.pl/aktualnosci/grupa-simple-notuje-37-wzrost-przychodu-w-iii-kwartale,939.html

☑️ https://ceo.com.pl/grupa-simple-iii-kwartale-2017-r-11322

☑️ http://biznes.interia.pl/gieldy/news/grupa-simple-notuje-37-proc-wzrost-przychodow-w-iii,2545759,7581

☑️ http://inwestycje.pl/wyniki_spolek/Grupa-SIMPLE-notuje-37-wzrost-przychodow-w-III-kwartale-;311032;0.html

☑️ http://manager.inwestycje.pl/wyniki_spolek/Grupa-SIMPLE-notuje-37-wzrost-przychodow-w-III-kwartale-;311032;0.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy na Kongresie 590 - najważniejszym wydarzeniu gospodarczym w kraju!
Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska i do dyskusji z naszymi Ekspertami, zarówno w kategorii zintegrowanych systemów informatycznych dla rynku publicznego, jak i komercyjnego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jarosław Witwicki powołany na Członka Zarządu SIMPLE S.A.

Jarosław Witwicki to doświadczony menadżer, posiadający ogromne doświadczenie w sprzedaży narzędzi informatycznych klasy ERP, CRM i BI. Przez ponad 20 lat związany był z Grupą Macrologic, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery w pionie handlowym, a w latach 2009-2016 pełnił funkcję Członka Zarządu ds. Sprzedaży.

Do zespołu SIMPLE dołączył na koniec III kwartału, pierwotnie jako Doradca Zarządu, a decyzją Rady Nadzorczej 14 listopada dołączył do składu Zarządu. W jego obszarze zainteresowań znajdzie się głównie zbudowanie kompleksowego planu rozwoju sprzedaży nowych systemów informatycznych do obecnych Klientów oraz implementacji w tym obszarze, a także rozwój i powtarzalność sprzedaży abonamentowej.

http://simple.com.pl/o-firmie/zarzad-spolki/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded