Profile

Cover photo
Siamak B
1,023 followers|691,364 views
AboutPostsCollectionsPhotosYouTubeReviews

Stream

Siamak B

Shared publicly  - 
 
وقتی به آینده فکر میکنیم
 ·  Translate
7
Add a comment...

Siamak B

Shared publicly  - 
 
منبت کاری بی نظیر بر روی چوب!
این کار به عنوان بزرگترین منبت کاری در کتاب گینس به ثبت رسیده است.
 ·  Translate
10
Siamak B's profile photoMahya F. RAD (‫محیا‬‎)'s profile photo
3 comments
Add a comment...

Siamak B

Shared publicly  - 
 
 
خوندی ریشیر کن
و این بار سندی ارزشمند، کتیبه خشایارشا بزرگ در تبریز رونمایی شده است که بسیاری را شگفت زده کرده.

این کتیبه پیرور دستگیری سارقان آثار باستانی کشف شده.

بعضی این منشور را دومین نمونه از منشور حقوق بشر ایرانیان نام نهادن وبعضی ها هم جواب غیر مستقیم خشایارشا بزرگ به سازندگان فیلم 300!

این کتیبه با پرداختن به مسائل اجتماعی و حقوق بشر ،پیام‌آور صلح و نوع دوستی ایرانیان است که سندی دیگر بر عظمت تمدن پیشرفته ایرانان وبه خصوص هخامنشیان است.

برای دیدن ترجمه و منشور خشایارشا بزرگ به ادامه نوشتار مراجعه کنید


کتیبه نویافته خشایارشای بزرگ، بار دیگر بر سیاست آبادگری و مردم دوستی هخامنشیان تأکید می کند. پیش از این منابع و شواهد زیادی حاکی از آبادگری و احترام به مردمان در این دوره بوده اند، اما در این سند خیلی آشکار این موضوع از زبان شاهنشاه گفته می شود.

کتیبه خشایارشا بزرگ
کتیبه خشایارشا بزرگ

ترجمه کتیبه:

1- {خدای بزرگ است} اهورامزدا که بزرگترین

2- خدایان {است} که این بوم را آفرید

3- که آن آسمان را آفرید که مردم را

4- ،5- آفرید، که شادی را برای مردم آفرید

5-،6- که خشایارشا را شاه کرد

6-، 7- یک شاه از بسیاری

7-،8- یک فرمانروا از بسیاری

8-،9- گوید خشایارشا شاه

9-،10- هنگامی که شادی مردم سرزمین من را ببینی

10-،11- بر تو آشکار خواهد شد

11-،12- که من آنان را خوشنود کردم

12- پیش از من داریوش

13- شاه که پدر من بود او به خواست

14- اهورامزدا مردم بسیاری را

15- خشنود کرد اهورامزدا

16- ….. با {دیگر} خدایان شهریاری مرا

17- و آنچه را کردم/

ترجمه روانتر:

{خداي بزرگ است} اهورامزدا كه بزرگ‌ترين خدايان {است} كه اين بوم را آفريد كه آن آسمان را آفريد كه مردم را آفريد كه شادي را براي مردم آفريد كه خشايارشا را شاه كرد يك شاه از بسياري يك فرمانروا از بسياري گويد خشايارشا شاه هنگامي كه شادي مردم سرزمين من را ببيني بر تو آشكار خواهد شد كه من آنان را خشنود كردم پيش از من داريوش شاه كه پدر من بود او به خواست اهورامزدا مردم بسياري را خشنود كرد اهورامزدا…… با {ديگر} خدايان شهرياري مرا و آنچه را كردم.

بخش نخست این کتیبه در دیگر کتیبه های هخامنشی، از جمله در کتیبه های داریوش بزرگ هم دیده می شود؛ نکته ای که از این بخش می توان دریافت کرد این است که «شاه شاهان» نام خود را پس از نام خدای بزرگ و مردم می آورد.

در این سند نویافته توجه ویژه به مردم آشکار تر می شود چرا که شادی مردم و خشنودی آنها، بسیار با اهمیت ترسیم شده است، به طوری که موضوع اصلی این کتیبه شادی و خشنودی مردمان است.

*و اینست عظمت ایران و ایرانی*
 ·  Translate
46 comments on original post
8
1
Siamak B's profile photoroya safaee's profile photo
2 comments
 
+roya safaee
درود بر شما رویا جان. شما صاحب اختیارید.
 ·  Translate
Add a comment...

Siamak B
owner

متفرقه  - 
 
 
مدرک فاش شده ارتش امریکا – پروژه اکواریوس :

دکتر استیون گریر یوفولوژیست آمریکایی است که موسس سازمان CSETI ، مرکز تحقیقات هوش فرا زمینی است و تا کنون مدارک بسیاری را از ارتباط دولت های جهان با بیگانگان فضایی فاش کرده است . هم چنین با بسیاری از کارکنان نظامی و اداری رده بالای امریکا تعامل داشته است که بسیاری از آن ها به وجود بیگانگان فضایی و بازدید دائمی آن ها از سیاره زمین و همچنین ارتباط آن ها با دولت های قدرتمند جهان اعتراف کرده اند .
او همچنین سازنده ی مستند معروف سیریوس است که در آن از سرکوب مخترعان انرژی های رایگان و پاک و موتور های پیشرفته توسط دولت آمریکا و قدرتمندان تبهکار جهانی می گوید و همچنین از تلاش خود او برای ارتباط با فرازمینیان.

در پایین ترجمه ی مدرکی که توسط یکی از کارکنان ارتش امریکا به دکتر گریر داده شده است را می خوانید ....

این یکی از مدارک سری ارتش امریکا درباره ی پروژه ی اکواریوس است که هدفشجمع آوری تمامی اطلاعات علمی ، تکنولوژیکی، پزشکی و سری از رویت یوفو ها و ارتباط با موجودات فضایی بود . در این مدارک از انجام آزمایشاتی روی بدن موجودات فضایی و هم چنین پرواز آزمایشی یک وسیله ی پرنده مربوط به بیگانگان گفته شده است. هم چنین یک افسر نیروی هوایی امریکا در صحرای نیو مکزیکو با بیگانگان فضایی به مدت سه ساعت ملاقات داشته است.

صفحه ۱–
در ماه جون سال ۱۹۴۷ ، یک خلبان هواپیمای مسافربری ۹ دیسک پرنده را بر فراز کوه های واشنگتن مشاهده کرد . این واقعه نیروی هوایی ارتش امریکا را نگران کرد . این اولین واقعه بود که دولت امریکا در قضیه ی بیگانگان فضایی درگیر کرد .
در همان سال شی پرنده ی ناشناسی در صحرای نیومکزیکو سقوط کرد (واقعه ی رازول).
ارتش امریکا لاشه ی شی سقوط کرده را به همراه بدن ۴ موجود فضایی جمع آوری کرد .
دو سال بعد ، شی پرنده ناشناس دیگری در ایالات متحده امریکا سقوط کرد که این بار نیز توسط ارتش امریکا جمع آوری شد .
یکی از موجودات فضایی که خود را «EBE» می نامید از این اتفاق جان سالم به در برد و زنده ماند. این موجود به طور کامل توسط پرسنل ارتش در پایگاهی در نیومکزیکو بازجویی شد . زبان این بیگانه غیر زمینی توسط زبان تصویری ترجمه می شد .این موجود گفت که از سیاره ای در سیستم ستاره ای زتا رتیکولی که ۴۰ سال نوری با زمین فاصله دارد می آید .
EBE تا ۱۸ جون سال ۱۹۵۲ به علت بیماری ناشناخته ای مرد . EBE اطلاعات بسیاری از تکنولوژی سفر های فضایی ، منشا کیهان و مسائل زیستی را در اختیار پرسنل ارتش گذاشت .

صفحه ۲ –

بر طبق تحقیقات و بررسی بر روی هزاران گزارش رویت اشیای پرنده ی ناشناخته ، تنها ۱۰ درصد رویت ها ، رویت واقعی پرنده های بیگانگان بوده است . ۹۰ درصد بقیه پدیده های جوی و فضایی و … بوده است .
این پروژه دستور رییس جمهور آیزنهاور بود تا بررسی شود که یوفو ها تهدیدی برای ایالات متحده امریکا هستند یا خیر . نتایج بررسی ها نشان داد که یوفو ها تهدیدآمیز نیستند و اهداف تهدید آمیز ندارند.

صفحه ۳ –
در سال ۱۹۵۸ ایالات متحده در صحرای یوتا در امریکا شی پرنده ا ی فرازمینی پیدا کرد که در شرایط کاملا سالم در بیابان رها شده بود . این یوفو به دلائل نا مشخصی توسط بیگانگان در این محل رها شده بود .
این شی پرنده برای دانشمندان آمریکایی یک مروارید تکنولوژیکی محسوب می شد. اما وسائل درون فضاپیما ان قدر پیچیده بودند که دانشمندان نتوانستند کارایی ان ها را تشخیص دهند .
این فضاپیما به محلی سری منتقل شد و سال های بعد بهترین دانشمندان هوافضا بر روی آن به تحقیق پرداختند و اطلاعات تکنولوژیکی بسیار زیاد و ارزشمندی جمع آوری نمودند .

صفحه ۴ –

در سال ۱۹۶۶ ، ایالات متحده امریکا از نیروی هوایی خواست که به تحقیقات بر روی یوفو ها پایان دهد . این درخواست به دو دلیل انجام شد ، اول به دلیل این که امریکا موفق به برقراری ارتباط با بیگانگان فضایی شده بود ، و دلیل دوم این که مساله ی صلح آمیز بودن بازدید بیگانگان فضایی از زمین ثابت شده بود . همچنین عموم مردم به این باور رسیده بودند که یوفو ها واقعی هستند . ایالات متحده احساس کرده بود که این آگاهی عمومی شاید منجر به یک ترس گسترده شود . ایالات متحده در این زمان در حال کار بر روی پروژه های بسیار حساسی بود و آگاهی عموم می توانست منجر به نا کامل ماندن این پروژه ها شود .
همچین ادامه ی تحقیقات نیروی هوایی می توانست به درز اطلاعات سری به کارکنان عادی آن و در نتیجه آگاهی عموم شود . به همین دلیل پروژه به مامورین ارتش و سازمان سیا، گروه MJ12، منتقل شد . این گروه تا کنون در نقاط مختلف امریکا و کانادا درعمل است و تمام موارد رویت یوفو ها ، به خصوص رویت یوفو ها در نزدیکی مراکز دولتی در کانادا و امریکا را بررسی می کند .
بر اساس مدارک، بیگانگان توجه بسیاری به تحقیقات و سلاح های هسته ای ما نشان می دهند . بسیاری از گزارش های نظامی رویت یوفو ها در مراکز نگهداری سلاح های اتمی رخ می دهند . این نگرانی آن ها را از وقوع احتمالی جنگی هسته ای در آینده نشان می دهد .ارتش امریکا تلاش های بسیاری برای نگهداری اسلحه های هسته ای خود از دست تخریب و دزدی احتمالی بیگانگان کرده است .

صفحه ۵ و ۶ –
اطلاعات پزشکی که از بدن موجودات فضایی به دست آمد به دلیل حساس بودن بسیار منتشر نمی شود . همچنین اطلاعات بسیار حساس دیگری از موجود فضایی به نام EBE به دست آمد که به دلیل بسیار حساس بودن آن برای عموم مردم منتشر نمی شود .
EBE گفت که اجداد او ۲۰۰۰ سال پیش انسانی را بر روی زمین فرستادند تا در پایه گذاری تمدن به انسان ها کمک کند .اطلاعات به دست آمده مبهم بود و هویت کامل این انسان مشخص نشد .
بدون شک ، فاش سازی این اطلاعات می تواند هراسی در مقیاس جهانی ایجاد کند .
صفحه ۷ –

بررسی تکنولوژی بیگانگان نشان می دهد که بیگانگان از لحاظ تکنولوژیکی و علمی ، هزاران سال از ایالات متحده جلو هستند . دانشمندان اعلام کردند که تا درجه ی علمی انسان ها به درجه ی بیگانگان نرسد ، این حجم عظیم اطلاعات به دست آمده از تکنولوژی بیگانگان ، برای ما سودی نخواهد داشت . احتمالا صد ها سال طول خواهد کشید تا دانش ما به این اندازه برسد .

صفحه ۸ –

PROJECT BANDO
اطلاعات پزشکی و زیستی به دست آمده از EBE، جواب های صریح و روشنی برای تئوری تکامل ارایه داد .

PROJECT SIGMA
در سال ۱۹۵۸ ، افسر اطلاعات امریکا ، به مدت سه ساعت با دو موجود فضایی در محلی از پیش تعیین شده در صحرای نیومکزیکو دیدار کرد . ارتباط ساده با زبان تصویری با موجودات فضایی برقرار شد .

PROJECT SNOWBIRD
در سال ۱۹۷۲ ، پرواز ازمایشی سفینه ی جمع آوری شده در صحرای نوادا انجام شد . این پروژه هنوز ادامه دارد .

PROJECT POUNCE
پروژه ای که در سال ۱۹۶۸ شروع شدو تا کنون ادمه دارد . هدف این پروژه بررسی اطلاعات یوفو ها برای کمک به پیشرفت برنامه ی فضایی است.
نسخه ی اصلی مدرک :

منبع: http://www.ufolove.wordpress.com


http://www.mediafire.com/download/8tdw74qgl6q3ma3/Project+Aquarius+-+11+pages.pdf

 ·  Translate
7
Add a comment...

Siamak B

Shared publicly  - 
 
 
غروب دیدنی آبی رنگ در مریخ
عکس از: +Curiosity+NASA​
 ·  Translate
1 comment on original post
11
1
Siamak B's profile photo
Add a comment...

Siamak B

Shared publicly  - 
23
fahimeh ramezany's profile photoSiamak B's profile photo
2 comments
 
+fahimeh ramezany میبینی توروخدا؟
 ·  Translate
Add a comment...
Have him in circles
1,023 people
Miroe Qanat's profile photo
sorna kavoosi's profile photo
Ebi Hamedi's profile photo
KAMBIZ SHARIF's profile photo
RYAN HARRIS's profile photo
‫دیزاین کمپ‬‎'s profile photo
Aleksey Dimitrov's profile photo
Hamed kh's profile photo
John FitzPatrick Leisen's profile photo

Siamak B

Shared publicly  - 
 
کی دلش میخواد اینجا باشه؟
 ·  Translate
12
Mostafa Mousavi's profile photoSiamak B's profile photofahimeh ramezany's profile photo
13 comments
 
خخخخ كجاش دقيقا اصله اون وقتتت؟
 ·  Translate
Add a comment...

Siamak B

Shared publicly  - 
 
تورم ، بانک و جیب من و شما


به قلم: علی خزائی 


تا حالا دقت کردید چرا از اول انقلاب تا به الان ارزش پول ما در برابر دلار یا پول کشورهای همسایه مدام کمتر و کمتر میشه؟؟؟؟؟؟
تا جایی که الان افغانستان و عراق جنگ زده هم ارزش پولشون داره از ما بیشتر میشه؟؟؟!!
و چرا از اول انقلاب تا الان هر سال تو کشور ما قیمت ها بالا و بالاتر میره؟؟؟
و تورم ما تو دنیا رکورد جهانی زده؟

علت اصلیش فقط یه چیزه......

وجود بانک های متعدد در ایران که از اول انقلاب رشد قارچ گونه داشتند....!!!!!!

باورتون میشه بانک عامل تورم و کاهش ارزش پول یک کشوره؟

یه قانونی تو اقتصاد هست که میگه، هر چه بانک ها در یک کشور بیشتر باشه تورم در اون کشور بیشتره، 
چون در اثر چرخه پول در بانک، مقدار نقدینگی «یا مقدار پول در جامعه» بصورت مجازی زیاد میشه و مقدار کالای تولیدی همپای نقدینگی نمیتونه رشد کنه در نتیجه تورم ایجاد میشه و قیمت ها هر سال بالاتر میره، و هر چند دستمزد ها هم بیشتر میشه ولی هر چی میگذره زندگی ها سخت تر میشه، یه زمان حقوق یه کارمند برابر 5 عدد سکه تمام بهار ازادی بود و حالا.....

یه توضیح کوچولو،......یه خورده دقت میخواد لطفا......

فرض کنید اقای «الف» به بانک مراجعه میکنه و مبلغ 10میلیون تومان سرمایه گذاری تو بانک انجام میده،
سپس،
اقای «ب» به بانک مراجعه میکنه و 10میلیون تومان وام میگیره، پول با یک کلیک از حساب اقای «الف» به حساب اقای «ب» ریخته میشه و ایشون با سود بانکی باید تا سال بعد 13میلیون تومان به بانک پس بده،
فردای اون روز اقای «ب» میره با وامش یه ماشین میخره، و وقتی تو دستگاه کارت خون اقای فروشنده کارتشو میکشه این پول از حساب اقای «ب» به حساب اقای فروشنده تو بانک جابجا میشه ولی از بانک خارج نمیشه،
حالا این 10میلیون به حساب اقای فروشنده اومده ولی اقای ب باید تا سال بعد 13 میلیون پول به بانک پس بده، در حالی که اصل پول فقط از یه حساب به حساب دیگه جابجا شده!!!!
دوباره این پول اماده وام دادن به شخص دیگه و بازگشت فوری اصل پول به بانک و بازگشت سود اون تو یک سال به بانک هست!!.
اینطوریه که بانک این 10میلیون پول اولی رو بارها و بارها وام میده و این پول بلافاصله اصلش برمیگرده و 3میلیون دیگه هم هم طی یک سال به بانک برمیگرده ...!!! 
و نقدینگی کشور بدون اینکه پولی چاپ بشه به طور مجازی بیشتر میشه، و تورم بیشتر و زندگی ها سخت تر میشه،

البته تو کشور هایی که حساب و کتاب دارند بانک ها نمیتونند سرمایه اولیه خودشون رو بیشتر از 5بار وام بدن
«اونم با سود های حداکثر 5_4 درصد، نه مثل ما 25_35 و گاهی حتی در بعضی از بانکهای خصوصی 45درصد!!!»

ولی تو کشور ما هیچ نظارت و حساب و کتابی وجود نداره...و سرمایه بانک ده ها بار وام داده میشه و اصلش بلافاصله به بانک برمیگرده و سودش هم به مرور زمان برمیگرده،
این روش پیچیده بانکی رو اول بار یهودی ها ابداع کردند تا سیستم ربا دادن خودشون رو پیچیده کنند و مردم عادی ازش سر در نیارند، و ما هم همواره از اونا کپی کردیم و با یه کلاه شرعی اسمشو بانکداری اسلامی گذاشتیم،
به همین علت صاحبان بانک ها در طول تاریخ اغلب پولدارتر و بقیه مشاغل به اونا وابسته تر میشوند...
تحقیق و پژوهش: علی خزائی
مطلب بالا در مورد سیستم. رباخوار بانکی بسیار اموزنده است،حوصله می خواد ولی ارزشمنده ،بخوانید...
 ·  Translate
ایرونی جماعت
ایرانی‌های مقیم گوگل پلاس!
View community
2
Add a comment...

Siamak B

Shared publicly  - 
 
 
((( ثروت های دوازده گانه )))

هرگز فکر نکنید با داشتن پول زیاد شما ثروتمند خواهید بود.
در دنیای امروزی ثروت فراتر از پول است.

ناپلون هیل در کتاب کلید طلایی 12 نوع ثروت را معرفی می کند که داشتن آنها ما را ثروتمند میکند.

این ثروت های دوازده گانه عبارتند از:

1.رویکرد ذهنی مثبت.

2.تندرستی واقعی.

3.هماهنگی در روابط انسانی.

4.رهایی از ترس.

5.امید به موفقیت.

6.نیروی ایمان.

7.اشتیاق به بخشش

8.عشق ورزیدن به کار.

9.تعصب نداشتن به همه موضوعات.

10.انضباط شخصی.

11.توانایی درک دیگران.

12.امنیت اقتصادی.

میشود رفت و زودتر به مقصد رسید،
میشود باشتاب رفت و گلهای کنار جاده را ندید،

رهگذر: کمی آهسته تر!!

اینجا زندگیست...!!
 ·  Translate
6 comments on original post
6
Mahya F. RAD (‫محیا‬‎)'s profile photoMostafa Mousavi's profile photoroya safaee's profile photoSiamak B's profile photo
5 comments
 
+roya safaee
ممنون ;-) 
 ·  Translate
Add a comment...

Siamak B

بحث و گفتگو  - 
 
 
یادش به خیر یک زمان چه ابرستاره هایی تو دربی بازی میکردن.مهدوی کیا،دایی، کریم باقری، علی کریمی،پیوس. ببخشید از استقلال نام خاصی در ذهنم نیست
 ·  Translate
5 comments on original post
22
ramin king's profile photo
 
یادشون گرامی 
 ·  Translate
Add a comment...

Siamak B

عكس هم داريد ؟ خب بزاريد  - 
 
 
غروب دیدنی آبی رنگ در مریخ
عکس از: +Curiosity+NASA​
 ·  Translate
1 comment on original post
30
Add a comment...

Siamak B
owner

عکس  - 
 
غروب دیدنی آبی رنگ در مریخ
عکس از: +Curiosity+NASA​
 ·  Translate
10
1
Amîr Mansôur's profile photoSiamak B's profile photo
 
خيلي زيبا 
 ·  Translate
Add a comment...
Siamak's Collections
People
Have him in circles
1,023 people
Miroe Qanat's profile photo
sorna kavoosi's profile photo
Ebi Hamedi's profile photo
KAMBIZ SHARIF's profile photo
RYAN HARRIS's profile photo
‫دیزاین کمپ‬‎'s profile photo
Aleksey Dimitrov's profile photo
Hamed kh's profile photo
John FitzPatrick Leisen's profile photo
Work
Occupation
Website Moderator
Contact Information
Work
Email
Story
Tagline
هرکی از ما گذشته، رفته یه دور زده برگشته!
Introduction
I'm interested in:
PhysicsAstronomyInternet, Book, Travel, Photography, Movie, Food Android :)

علاقه مند هستم به:
فیزیک، نجوم، مسافرت و گردش، عکاسی، اینترنت، کتاب، فیلم، خوراکی و اندروید.

Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Dating, A relationship, Networking
Relationship
In a relationship
Other names
سیامک
زیبا با فروشنده های گران فروش
Public - a year ago
reviewed a year ago
پایتخت اولین و بزرگترین امپراطوری جهان! عاشقشم.
Public - a year ago
reviewed a year ago
No thing, just perfect.
Public - 3 years ago
reviewed 3 years ago
Public - 3 years ago
reviewed 3 years ago
6 reviews
Map
Map
Map
من که چند بار رفتم غذاهاش رو خیلی جالب ندیدم. می شد گفت خوب نبود. واسه همینم دیگه نرفتم.
Public - 2 years ago
reviewed 2 years ago
Public - 3 years ago
reviewed 3 years ago