Profile

Cover photo
81 followers|76,351 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideosReviews

Stream

Shqiperia

Shared publicly  - 
2
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Mediat serbe Shqiptaret te bindur per fitore bast 2 mije euro per kombetaren e tyre
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Ivanovic Dje sishte Shqiperia e vertete...kualifikohet - Kapiteni i Kombëtares serbe Branislav Ivanoviç në një intervistë për gazetarin Andi Kapxhiu në Report TV e cilësoi profesional organizimin e ndeshjes. Ai mendon se Shqipëria do të kualifikohet në Evropian. Ivanoviç diçka për ndeshjen ju e fituat 2-0 ndaj Shqipërisë Sinqerisht e them se ishte një ndeshje shumë e vështirë kishte presion mbi të dyja skuadrat. Ne hymë në fushë më mirë psikologjikisht dhe e dominuam pjesën e parë dhe në fu...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Shefi i Sigurise ne Federaten Serbe I befasuar nga masat e Policise Shqiptare
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Ja pse Kolarov festoi me 3 gishta pas golit te pare ne Elbasan Arena
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Kujt i duhen incidentet me serbet Vete serbeve - Kthimi i shumëpritur i vizitës futbollistike serbe në Tiranë ndodhi. Sot në “Elbasan Arena” por dhe në rrugët që lidhin aeroportin me Tiranën Tiranën me Elbasanin pritet të verifikohet shumëçka. Jo vetëm aftësitë sportive të ekipeve përkatëse por dhe se sa helm ka mbetur në marrëdhëniet midis dy shteteve dhe dy kombeve. E gjitha kjo pritet të dalë në një dritë botërore shumë media kanë ardhur të përcjellin ngjarjen jo thjesht sportive që në k...
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

Communities

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Rama Tifozet lojtari me i mire. - Rama – “Barazimi do qe më i drejtë po ky është futbolli. Sot lojtari më i mirë ishte publiku fantastik kuqezi. Nesër ditë e re ëndrra vijon në Armeni!”Vuçiç – “Unë përgëzoj lojtarët tanë për fitoren e merituar loja e ndershme dhe sjellje dinjitoze që u tregua në ndeshjen e mbrëmshme” ka reaguar Kryeministri serbSaimir Tahiri – Nuk fituam në fushë por jashtë saj! Shembull qytetarie dhe respekti. Faleminderit Policisë së Shtetit dhe çdo qytetari që ndihmoi të...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Snajperet ulen armet dhe te gjithe shkuan ne shtepi te heshtur
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Rama endrra vijon ne Armeni. Vucic Serbia fitoi me ndershmeri
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Portugalia kualifikohet dhe i ben dhurate Shqiperise - Portugalia ka mundur Danimarkën 1-0 në Bragë dhe përveç se i ka bërë një nder Shqipërisë duke e lejuar të ëndërrojë për “Francë 2016” është kualifikuar në Kampionatin Europian në kuotën e 18 pikëve.Ka qenë një ndeshje e mirë ajo e skuadrës vendase e cila e ka kërkuar golin në pjesën më të madhe të takimit. Vendimtar për portugezët ka qenë mesfushori Zhoao Mutinjo i cili me një veprim teknik nga jashtë zonës ka goditur me të djathtën duk...
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Shqiperia nje fitore larg per te shkruar historine - Shqiperia do ta kerkoje shansin per tu kualifikuar ne Euro 2016 ne ndeshjen e fundit kualifikuese pas humbjes prej 0-2 ne Elbasan Arena nga Serbia. Kuqezinjtë e filluan mirë sfidën duke e mbajtur në presion kundërshtarin madje në periudha kohore loja zhvillohej në gjysmëfushën serbe. Sidoqoftë skuadra mysafire kishte momentet e veta. Ata arritën që ta fusin një herë topin në rrjet mirëpo paraprakisht kishte ndërhyrje në portierin Berisha....
 ·  Translate
2
Add a comment...

Shqiperia

Shared publicly  - 
 
Disa ore para perballjes historike Shqiperi-Serbi nxehet atmosfera ne rruget e Elbasanit
 ·  Translate
1
Add a comment...
Shqiperia's Collections
Communities
Contact Information
Contact info
Phone
+355.2402910
Story
Tagline
Shqiperia.com Portal
Introduction
Shqiperia.com eshte portali me i vjeter dhe me i madh shqiptar
Great Service! Sherbim i Shkelqyer.
Public - 2 years ago
reviewed 2 years ago
1 review
Map
Map
Map