Profile

Cover photo
Shomaran co
Lives in Iran-Tehran
21 followers|12,793 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

Shomaran co

Shared publicly  - 
 
شماران سیستم - در این فرصت، به...
1
Add a comment...

Shomaran co

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Shomaran co

Shared publicly  - 
 
برگزاری نشست کمیته صادرات نرم‌افزار در شرکت شماران سیستم
امروزه پتانسیل علمی فوق العاده و تجربه بالای شرکتهای ایرانی در زمینه تولید، اجراء و خدمات حوزه نرم افزار به جهانیان اثبات شده است. لذا نظر به فضای اقتصادی به‌وجودآمده پس از اجرای برجام و فرصت‌های ایجاد شده، کمیته صادرات نرم افزار اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندکان نرم افزار ایران وابسته به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران آغاز به کار نموده است. ریاست این کمیته با آقای مهندس فرهاد الیشایی مدیر عامل هولدینگ شماران است. هدف اصلی این کمیته که اعضای آن مدیران باسابقه شرکتهای معتبر و بزرگ حوزه ICT کشور هستند، ارائه راهکارها و طرحهای عملیاتی و تلاش در جهت تامین بسترها و زمینه های افزایش صادرات نرم افزار و جذب سرمایه گذاری خارجی است. چشم انداز کلی این تشکل همکاری در تدوین قوانین و مقررات مرتبط، بررسی و ایجاد فرصتهای صادراتی و جلب حمایت جهت توانمند سازی صنعت نرم افزار کشور به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان محصولات و خدمات نرم افزاری در بازارهای بین المللی است. در همین راستا پس از تشکیل جلسات اولیه در سال گذشته و تعیین کارگروههای اجرائی کمیته صادرات نرم افزار، تحقیق، ارائه پیشنهادات و تبیین خط مشی اجرائی جهت نیل به اهداف کمیته در حوزه های مختلف به شرح موارد ذیل در دستور کار قرار گرفته است.
- تنظیم لوایح و طرحها، برنامه پیشنهادی و تعیین اولویتهای اجرائی
- بررسی رویدادها و تعیین شرایط حضور و بررسی تسهیلات صادرات یا فرصتهای سرمایه گذاری
- جمع آوری اطلاعات اعضاء و تعیین توانمندیهای داخلی
- تعامل با سایر اتاقهای بازرگانی
- مطالعات بازار
نتایج فعالیت این کمیته در آینده بسیار نزدیک تاثیر قابل توجهی در صادرات نرم افزار دارد و موفقیت‌های بیشتری را نیز در مسیر پیشرفت نصیب فعالین این حوزه می نماید.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shomaran co

Shared publicly  - 
 
حضور شماران در سومین اجلاس بانوان کارآفرین

سومین اجلاس بانوان کارآفرین در مورخ 13 دی ماه 1394 از ساعت 16:00 با هدف انتقال تجارب زنان کارآفرین و صاحب کسب و کار و نیز معرفی فرصت ها و چالشها در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزارگردید.
در حاشیه این اجلاس نمایشگاهی جانبی برگزار گردید تا شرکت کنندگان ضمن آشنایی با شرکت های فعال در این حوزه و جدیدترین دستاوردهای آنان بتوانند تعامل دو سویه برقرار نمایند.
شرکت شماران سیستم به عنوان یکی از حامیان مالی جدید ترین دستاورد های فنی و اجرایی خود را در این نمایشگاه به معرض دید بازدید کنندگان قرار داد.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shomaran co

Shared publicly  - 
 
شرکت شماران سیستم در نوزدهمین نمایشگاه کامپیوتر، اینترنت، تبلت و تجهیزات ایمنی تبریز که مورخ 4 الی 7 شهریور ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار شد، حضور بهم رساند. نمایشگاه مذکور همزمان با برگزاری چهارمین نمایشگاه لوازم خانگی برگزار گردید. یکی از پر مخاطب ترین نمایشگا ه های تخصصی است که طیف وسیعی از فعالان حوزه ICT در زمینه های سخت افزار، شبکه، نرم افزار، رسانه های دیجیتال، اینترنت، امنیت و مراکز علمی، آموزشی و تحقیقاتی در آن حضور داشتند.
شماران سیستم با در اختیار داشتن یک فضای اختصاصی در این نمایشگاه، به معرفی محصولات خود، سیستم جامع و یکپارچه پیشتاز، BPMS، داشبورد مدیریت و اتوماسیون اداری پرداخت که با حضور خبرگان این حوزه محلی برای تبادل اطلاعات گردید.
و همچنین با حضور در این نمایشگاه به معرفی راهکارهای نوین یکپارچه و جامع سازمان مبتنی بر فناوری اطلاعات پرداخت.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shomaran co

Shared publicly  - 
 
حضور شماران در سی و هفتمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران


انجمن حسابداران خبره ایران در راستای "قانون اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم" که در روز چهارشنبه، مورخ 31 تیر 1394، به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید؛ و مطابق بندهای ذیل ماده واحده آن، اصلاحات گسترده ای بر قانون مالیات های مستقیم مصوب ۳ اسفند 1366 و اصلاحات بعدی آن اعمال شد، به عنوان نخستین و بزرگترین انجمن حسابداران حرفه ای ایران در مقام مجریان اصلی قوانین و مقررات مالیاتی کشور، با سابقه برگزاری سی و شش همایش سراسری در گستره ملّی طی دو دهه گذشته، ضمن شناسایی چالش های اصلی در اجرای این قانون و با هدف تبیین و تشریح اصلاحات صورت گرفته برای ذی نفعان اصلی قوانین و مقررات مالیاتی، نسبت به طراحی همایش «اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم: در عرصه عمل» با رویکردی کاملاّ کاربردی اقدام نمود.
لذا مورخ 95.3.11 سی و هفتمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با موضوع اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم در عرصه عمل واقع در مرکز همایش‌های رازی از ساعت 13:30 الی 21:00 برگزار شد.
در این همایش، قائم مقام و تنی چند از مدیران کل سازمان امور مالیاتی کشور، معاون بورس‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، و مدير گروه ماليه عمومي و عضو هیات علمی رسمی مرکز پژوهش‌های مجلس در سخنرانی‎های خود ابعاد مختلف اصلاحیه قانون مالیات‌های مستقیم (مصوب 31 تیر 1394) را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
شرکت شماران سیستم نیز به عنوان اولین و معتبر ترین تولید کننده نرم افزارهای جامع و یکپارچه و ارائه دهنده راهکارهای مالی ،اداری ،بازرگانی و پخش در این نمایشگاه حضور یافته و اخرین دستاورد های تکنولوژیکی خود را به بزرگان و صاحب‌نظران این حوزه ارائه نمود.
شرکت شماران سیستم با دراختیار داشتن یک فضای اختصاصی در این نمایشگاه، به معرفی محصولات خود پیشتاز ،داشبورد ،shAuto BMPS، برنامه ریزی منابع سازمانی ERP پرداخت که با استقبال چشم گیر متخصصان، تحلیلگران مالی و فعالان این حوزه روبرو شد.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shomaran co

Shared publicly  - 
 
شماران سیستم برگزیده صادارات محصولات دانش‌بنیان ششمین جشنواره ملی فاوا با شعار ((از دانش تا کسب و کارهای دانش بنیان، الگوهای موفق)) در آستانه روزجهانی ارتباطات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار گردید. این جشنواره در سه محور اصلی به ارزیابی فعالین حوزه فناوری اطلاعات و شرکتهای دانش بینان پرداخت که این سه حوزه عبارتند از، توسعه کسب و کارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش بنیان و محصولات نوآورانه و پژوهشهای منتهی به فناوری. علاوه بر این بستر انتقال دیتا و شبکه NIX ملی همراه با پورتال جامع دولت نیز رونمائی گردید. در این جشنواره شرکت شماران سیستم به واسطه تحقیقات و سرمایه گذاریهای انجام گرفته در سالهای گذشته در جهت تولید و صادرات محصولات دانش بنیان به عنوان شرکت برگزیده در حوزه صادرات محصولات دانش بنیان فناوری اطلاعات انتخاب گردید. در حاشیه این مراسم آقای پویا الیشائی مدیریت عامل شماران سیستم ضمن بیان تلاشهای مجموعه هولدینگ شماران در راستای تحقیق و توسعه، سرمایه گذاری، تولید محصولات جامع منطبق بر استانداردهای بین المللی، بر ضرورت توجه دولت به بخش خصوصی علی الخصوص شرکتهای دانش بنیان بومی که در راستای تولید فناوری و اشتغالزائی فعالیت می نمایند، تاکید نمودند. در پایان این مراسم ضمن معرفی برگزیدگان حوزه های مختلف جشنواره ، لوح تقدیر و تندیس جشنواره به شرکتهای اول تا سوم هر حوزه اهدا گردید.ششمین جشنواره ملی فاوا با شعار ((از دانش تا کسب و کارهای دانش بنیان، الگوهای موفق)) در آستانه روزجهانی ارتباطات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار گردید. این جشنواره در سه محور اصلی به ارزیابی فعالین حوزه فناوری اطلاعات و شرکتهای دانش بینان پرداخت که این سه حوزه عبارتند از، توسعه کسب و کارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش بنیان و محصولات نوآورانه و پژوهشهای منتهی به فناوری. علاوه بر این بستر انتقال دیتا و شبکه NIX ملی همراه با پورتال جامع دولت نیز رونمائی گردید. در این جشنواره شرکت شماران سیستم به واسطه تحقیقات و سرمایه گذاریهای انجام گرفته در سالهای گذشته در جهت تولید و صادرات محصولات دانش بنیان به عنوان شرکت برگزیده در حوزه صادرات محصولات دانش بنیان فناوری اطلاعات انتخاب گردید. در حاشیه این مراسم آقای پویا الیشائی مدیریت عامل شماران سیستم ضمن بیان تلاشهای مجموعه هولدینگ شماران در راستای تحقیق و توسعه، سرمایه گذاری، تولید محصولات جامع منطبق بر استانداردهای بین المللی، بر ضرورت توجه دولت به بخش خصوصی علی الخصوص شرکتهای دانش بنیان بومی که در راستای تولید فناوری و اشتغالزائی فعالیت می نمایند، تاکید نمودند. در پایان این مراسم ضمن معرفی برگزیدگان حوزه های مختلف جشنواره ، لوح تقدیر و تندیس جشنواره به شرکتهای اول تا سوم هر حوزه اهدا گردید.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Shomaran co

Shared publicly  - 
 

برای اولین بار در ایران؛
گواهینامه TECکانادا، به نرم افزار "شاتو"(BPMS) ایرانی رسید

برای اولین بار، نرم‏ افزار مدیریت فرایندهای کسب‏ و‏کار(BPMS)ایرانی با نام تجاری «شاتو»(ShAuto)موفق به دریافت گواهی‏نامه بین‏ المللی، معتبرترین شرکت‏های ارزیابی نرم‏ افزار شد.
به گزارش خبرنگار ما، شماران سیستم طراحی و تولید این نرم‏ افزار را پس از 7 سال تلاش و همت متخصصان و مدیران ایرانی با موفقیت به پایان رساند و سال گذشته بررسی امکانات و قابلیت‏های نرم‏ افزار شاتو از سوی شرکت تک Technology Evaluation Centers (TEC)کانادا آغاز شد.
فرهاد الیشائی مدیر عامل هلدینگ شماران در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اعلام نمودند: شرکت تک کانادا یکی از معتبرترین شرکت‏های ارزیابی نرم‏ افزار در زمینه انتخاب راه‏ حل‌های نرم‌افزاری است و نرم‏ افزار شاتو پس از شش ماه بررسی‏کارشناسی، موفق به دریافت این گواهی‏نامه شد.
این گواهی‏نامه برای اولین بار به یک شرکت ایرانی تعلق می‏ گیرد و پیش از این نیز شرکت‏ های بزرگ بین‏ المللی مانند بیزجی Bizagi) ) و فوجیتسو(Fujitsu) موفق به دریافت این گواهی‏نامه برای نرم‏ افزار مدیریت فرایندهای کسب‏ و‏کار شده‏ اند.
این گزارش می افزاید که در گزارش شرکت TEC کانادا ذکر شده است: " شاتو راهکاری قدرتمند و کامل برای سازمان‏هایی که به دنبال بهبود بهره‏ وری فرایندهای کسب‏ و‏کار خود هستند ارایه می‏ دهد. سازمان‏ها با بهره‏ گیری بیش از 100 قابلیت متنوع در نرم‏ افزار شاتو امکانات بی‏ نظیری به دست می‏ آورند. شاتو با معماری سرویس گرا (SOA) به سادگی امکان یکپارچگی با نرم‏ افزارهای دیگر را فراهم می‏ سازد. همچنین در این گزارش تاکید شده است: " نرم‏ افزار شاتو دارای قابلیت‏ های: کاربردی، مفید و قابل اتکا است."
نرم‏ افزار مدیریت فرایندهای کسب‏ و‏کار شاتو با نرم‏ افزارهای مدیریت مستندات(DMS) ، اتوماسیون اداری، آرشیو مدارک، داشبورد مدیریتی و نرم‏ افزارهای کاربردی دیگر کاملا یکپارچه بوده و به همین سبب نیازهای سازمان‏ های بزرگ و متوسط را به خوبی پاسخ می‏ دهد. این نرم‏ افزار با پیاده‌سازی استانداردهای BPMN2قابلیت پیاده‌سازی انواع فرآیندهای استاندارد را دارا است و با سفارش مشتریان نیز قابل توسعه و تکمیل است.
پویا الیشائی مدیر عامل شرکت شماران سیستم خاطر نشان نمودند شرکت‏ها و سازمان‏های بزرگ و متوسطی که دارای پیچیدگی‏ های اطلاعاتی بوده و دارای ویژگی‏ های منحصر‏به‏ فرد هستند به یاری نرم‏ افزار شاتو به سهولت می‏ توانند تمام فرآیندهای خود را بازمهندسی و بهبود بخشیده و سازمان را بهره‏ ور کنند.
علاوه بر آن نرم‏ افزار شاتو برای سایر شرکت‏های نرم‏ افزاری که راهکارهای برنامه‏ ریزی منابع سازمان(ERP) تولید می‏ کنند به عنوان زیرساخت و بستر مطمئن و کم هزینه می‏ تواند مورد استفاده قرار گیرد.
مهم‏ترین نرم ‏افزارBPM خارجی که در ایران به صورت غیرمجاز و غیر قانونی به فروش می‏ رسد مربوط به شرکت بیزجی Bizagiاست که به‌دلیل تحریم‌ها هیچ گونه نمایندگی و پشتیبانی رسمی در ایران ندارد
یادآور می شود: نرم‏افزار شاتو به ‏طور کامل قابل رقابت با محصولات سطح اول جهان بوده و می‏ تواند به خوبی جایگزین آن‏ها شود. در صورتی که این نرم‏ افزار مورد حمایت سازمان‏های مرتبط قرار گیرد و مطابق مصوبات دولت سازمان‏هایی که از بودجه عمومی‏ استفاده می‏ کنند از خرید نرم‏ افزارBPM خارجی و قفل شکسته خودداری کنند؛ صرفه‏ جویی ارزی فراوانی برای کشور به ارمغان خواهد آورد.
در خاتمه فرحناز مرادی رییس هیئت مدیره شماران سیستم نیز برخی موانع موجود در اعطای معافیت‌های مالیاتی ماده 132 قانون مالیات‌های مستقیم به شرکت‌های نرم‌افزاری و همچنین عدم پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان در حوزه نرم افزار اشاره نمودند.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
هوشمندانه راهبری کنید.
Introduction


گروه شرکت‌های شماران سیستم با بیش از سه دهه تجربه درخشان و موفق در زمینه طراحی، تولید، استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای عملیاتی جامع و یکپارچه در حوزه‌های مالی، اداری، بازرگانی، تولیدی و مهندسی، فعالیت خود را در سال 1363 با عنوان موسسه حسابرسی و حسابداری شماران با گردهمایی گروهی از کارشناسان خبره حسابداری و طراحان سیستم‌های مالی آغاز و در سال 1369 اولین نسخه نرم‌افزارهای تحت سیستم‌عامل DOS را به بازار عرضه نمود. باگذشت چهار سال از تولید نرم‌افزار و اخذ مجوز از شورای عالی انفورماتیک در سال 1373 نام موسسه به شرکت شماران سیستم تغییر یافت و در سال 1375 اولین نسخه نرم‌افزارهای یکپارچه مالی و صنعتی تحت عنوان راهبر صنعتی به بازار عرضه گردید و از سال 1387 اقدام به عرضه نرم‌افزار جامع و یکپارچه پویا بر مبنای توسعه تکنولوژیک، بهینه‌سازی فرآیندها و استفاده از تجربیات برتر نمود که در نوع خود به‌عنوان یک شاخص یکپارچگی عملیات در فرآیندهای سازمانی محسوب می‌شود.
نرم‌افزار برنامه‌ریزی جامع منابع سازمان با محوریت مدیریت هوشمند فرآیندهای کسب‌وکار (BPMS) که از سال 1385 تحلیل و طراحی‌شده، مدل کامل شده و نسل جديد نرم‌افزارهاERP است. اکنون این نرم‌افزار به یکی از محصولات منحصربه‌فرد در بازار داخل و خارج ایران مبدل گردیده است . این نرم‌افزار با ملاحظات بومی و منطبق با عرف و قوانین تجاری، اقتصادی و بازرگانی کشورمان تولیدشده است و به‌منظور مدیریت بر فرایندهای کسب‌وکار در سازمان‌های تولیدی و شرکت‌های متوسط و بزرگ طراحی و تولیدشده و جزو محصولات منحصر به فردی است که در کشور و منطقه مشابه آن تولید نمی‌شود.
گروه شرکت‌های شماران سیستم متشکل از شرکت آتیه شماران سیستم (شرکت هلدینگ و مادر ) شرکت شماران سیستم (تولید و فروش نرم افزار ) راهبران شماران سیستم (استقرار , نصب و راه اندازی نرم افزار ) شماران تک سیستم (صادرات نرم افزار ) به‌صورت خانوادگی (Family Business) تأسیس گردیده و اداره می‌شوند و بزرگ‌ترین گروه شرکت های خانوادگی در صنعت فناوری اطلاعات در بخش نرم‌افزار است.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Iran-Tehran
Work
Occupation
MIS, ERP و BPMS تولیدکننده نرم‌افزار جامع و یکپارچه
Skills
تولیدکننده نرم‌افزار جامع و یکپارچه مالی، اداری، بازرگانی و مهندسی
Basic Information
Gender
Decline to State