Profile

Cover photo
Server “Pvp Serverler” pvp
Works at http://www.pvpserverlar.biz/
Lives in turkiye
13 followers|822,484 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Pinned
 
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Pvp Arama ve Oyun Rehberleri Tanıtımları En sağlam pvp server oyunları nereden bulunur.Günümüzde birçok oyunda artık pvp server oyunları sık sık duyulmaya başlıyor. Avrupa ve diğer bazı ülkeler pvp server konusunda ...
1
Add a comment...
1
Add a comment...
 
Metin2 pvp server dosya panel alırken dikkat edilecekler
1
Add a comment...
 
Online oyunlar içinde metin2 pvp nasıl bir oyun dersek oldukça eğlenceli ve para harcamaktan ve kasılmaktan çok arkadaşlarınız ile birlikte savaşları ve eventları yaptırmayı amaçlayan sıra dışı oyunlardır.
 ·  Translate
Pvp server online oyunları oldukça fazla ilgi gören türler olmuştur.Türkiye de en çok oynanan oyunlar günümüz rekabetine baktığımızda oldukça fazla oyun ol
1
Add a comment...
 
Metin 2 pvp server oyunları ayrıca metin 2 online mmo oyunları, sanal olarak özel bir şekilde oyuncularla iletişime geçilerek, online bir şekilde eğlenceli ve
1
Add a comment...
 
4 farklı sunucusu ile her kesime hitap eden Hero M2-HERO pvp karşınızda (EMEK) Helinos (EMEK) Sarem (EDİTLİ VSLIK) Cengizhan(Zor EMEK YENİ!)
 ·  Translate
M2-HERO 4 farklı sunucusu ile her kesime hitap eden Hero M2-HERO pvp karşınızda (EMEK) Helinos (EMEK) Sarem (EDİTLİ VSLIK) Cengizhan(Zor EMEK YENİ!)
1
Add a comment...
 
Pvp serverler de metin2 pvp oyununuz varsa kesinlikle serverinizi bir bebek gibi gözetmeniz gerekmektedir. Ne kadar çok iyi davranırsanız o kadar iyi sonuçlar alırısınız. Metin2 pvp serverler oldukça popüler bir oyuncu kitlesi bulunmakta bu yüzden hackerlar ve diğer gözü açıklarda sizi fark ...
1
Add a comment...
 
Pvp Server oyunu oynamak için bilgiler
1
Add a comment...
Work
Employment
  • http://www.pvpserverlar.biz/
    pvp serverler hit, 2013 - present
  • http://www.pvpserverlar.biz/
    private serverlar, 2012 - 2014
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
Reklam iletişimi sağlanır
Introduction
Pvp Serverler dalında en iyi ve en kaliteli editsiz wslik ve emek serverlar tanıtımlarını himayesinde bulundurup bununla ilgili açıklama bilgi ve haberleri sunan tek site pvpserverlar.biz iletişim ağı sayfasıdır.

metin2 pvp serverler olarak önceki deneyimlerimizide katarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için kendimizi biçimlendiriyoruz. Yeni panelimizde artık daha çok seçenekle istatistikleri görmeniz mümkün. Sitemizde aslına bakarsanız herşey yeni. Yeni kodlama ile tamamen sıfırdan şuana getirilmiş bir temadır. Temanın genel özelliği oylar a göre sıralama ile oyuna giden oyuncuların sıralamasını yapan ve gösteren sağlam bir kodlama eseridir.

Sitemiz tüm pvp serverler hakkında tanıtım imkanı vermektedir. Özelliklede ilk sıralamasını koruyan popüler oyunların sunucu reklamlarını içermektedir. Ayrıca Diğer resmi oyunlarında sıralamasını sağlamaktadır. Buda en iyi online oyunu sizin oylarınıza göre sıralama imkanı vermektedir.

Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
turkiye