Profile

Cover photo
Verified local business
Seo Uzmanı
Software Company
Today 9AM–6PM
10 followers|3,881 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
Bana göre Türkiye'deki en iyi hosting firması NATRO. Sizlere göre ?
#natro #firma #hosting #Türkiye
 ·  Translate
Türkiye’deki en iyi hosting firması hangisi, hangi firma ile çalışmaya başlamalıyım gibi bir çok soru alıyorum uzun zamandır. Bir türlü vakit bulup da yazamadım. Ama bugün yine oldukça zor olan bir sorunumu kısa sürede çözdükleri ve mükemmel destekleri için her şeyi bırakıp bu makaleyi yazmaya başladım. NATRO İLE NE ZAMAN TANIŞTIM Aslında Natro‘yu yıllardır tanıyorum …
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
.......İşte bu sebeplerden dolayı Google, arama sonuçlarını sıralayacağı mobil endeks algoritmasını geliştirdi. Uzun zamandır bu endeks hakkında bilgi paylaşımları geliyordu Google yetkililerinden. Şimdi ise ilk denemelerin yapıldığı haberlerini aldık. Çok yakında mobil endeks masaüstü endeksin yerini alacak. Yani Google, mobil cihazlardan giriş yapan kullanıcıların arama motorunda yaptığı aramaları ve sitelere giriş oranlarını dikkate alarak sıralamaları belirleyecek. Masaüstü aramaları da ikinci plana atacak.
İnternet siteniz hala mobil uyumlu (responsive) değilse, ülkemizde mobil endekse göre arama sonuçları listelenmeye başlamadan kesinlikle mobil uyumlu bir tasarıma geçmenizi tavsiye ederim. Zaman daralıyor, hazırlıklarınızı yapın.....
#google #mobil #indeks #index #endeks #responsive #seo #algoritma #aramamotoru 
 ·  Translate
Google mobil endeks nedir, Türkiye'de bu algoritma ne zaman kullanılmaya başlayacaktır ve önemi hakkında bilgilendirmeler yaptım.
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
 
Bayi tahsilat sistemi internet üzerinde bayi, alt bayi ve müşterilerinizden kredi kartı tahsilatı yapabilmeniz için geliştirilmiş ileri teknoloji bir yazılım paketidir.
http://www.e-tahsilat.com.tr/bayi-tahsilat-sistemi-netahsilat

BAYİ TAHSİLAT SİSTEMİ
E-tahsilat bayi tahsilat sistemi tedarikçi firmaların bayi, alt bayi ve müşterilerden online kredi kartı tahsilatı yapabilmesi için geliştirilmiş ileri teknoloji bir yazılım sistemidir. Bayi tahsilat sistemi ile firmanıza özel bir ödeme sistemi oluşturulur. Sisteme bayiler tanımlanmakta ve bayiler kendi müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatlarını kredi kartı ile yapabilmektelerdir. Yapılan tahsilat bayinin cari hesabına kaydedilmektedir. Eğer yetki verilirse bayiler de kendi müşterilerini tanımlayabilmekte ve müşteriler de ödeme yapabilmekteler.

BAYİ ALT BAYİ TAHSİLATI
Sisteme tanımlanan bayiler, eğer yetki verilirse kendi alt bayilerini tanımlayabilirler. Buna ilave hem bayiler hem de alt bayiler kendi müşterilerini sisteme tanımlayabilmekteler. Bu şekilde sistem zincir tahsilat şeklinde çalıştırılabilmektedir.
#bayi #tahsilat #bayitahsilatsistemi #ödeme #finans #yazılım #muhasebe #firma

 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
Bana son günlerde sıkça sorulan soruların başında “E-tahsilat nedir?” gelmektedir. Gerek sosyal medya hesaplarım üzerinden yapmış olduğum paylaşımlar gerekse de bu kelimeyi hemen hemen her gün telaffuz etmemden dolayı çevremdekiler üzerinde merak konusu olmuştur bu sorunun cevabı. Hem herkesin bu makalem aracılığı ile E-tahsilat’ın ne olduğunu öğrenebilmeleri hem de “E-tahsilat nedir?” sorusunu tüm detayları ile cevaplayabilmek için bu makalemi yazmaya karar verdim.
#etahsilat   #onlinetahsilat   #bayitahsilatsistemi  
 ·  Translate
E-tahsilat online tahsilat sistemi nedir: E-tahsilat internetten kredi kartları aracılığı ile ödeme alınmasını sağlayan tam gelişmiş bir ödeme yazılımıdır.
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
E-tahsilat sistemi, kredi kartı ile ödeme alan firmalara özel olarak geliştirilmiş bir online tahsilat sistemidir. İnternette sorunsuz bir şekilde kredi kartı tahsilatı yapılmasını sağlamasının yanı sıra alınan bütün ödemelerin grafiksel, istatistiksel ve yönetimsel raporlarına ulaşabilmenizi sağlamaktadır.
E-tahsilat sistemi Türkiye'de ilk defa Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilmiş ve şu anda 1000'in üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.
#etahsilat   #etahsilatsistemi   #onlinetahsilat   #internettentahsilat   #ödeme   #tahsilat  
 ·  Translate
E-tahsilat sistemi, internetten kredi kartı tahsilatı yapılabilmesi için geliştirilmiş ileri teknoloji bir sanal pos yazılım alt yapısıdır.
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
Google Meta Title (Başlık) genişliği 600 piksel olarak değişti.
#google   #seo   #title   #başlık  
 ·  Translate
Google meta title yazılırken başlık genişliği yeni güncelleme ile birlikte 600px oldu. Peki SEO başlığının genişliğini nasıl ayarlarsınız ?
2
2
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
Zirkonyum diş kaplama hakkında sahip olduğum tecrübe ve bilgi birikimini bu makalem aracılığı ile paylaştım.
#zirkonyum #diş 
 ·  Translate
Zirkonyum diş kaplama fiyatları ne kadar, zirkonyum diş kaplaması nasıl yapılır ve porselen dişe göre avantajları neler detaylı bir şekilde anlattım.
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
SEO çalışması nasıl yapılır ON PAGE SEO ile ilgili deneyimlerimi anlattığım aşağıdaki makalemde 1. bölümü tamamladım. Eklenecek bir kaç önemli bilgi daha var. Onar tamamlandığında 2. bölüme OFF PAGE SEO'da yapılması gereken çalışmalara geçilecektir.
#seo #onpage #offpage #sem #serp #sosyalmedya #seouzmanı #facebook #twitter #google+
 ·  Translate
Seo çalışması nasıl yapılır SEO ve SEM sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahip olan Serhat Sağlam görselli bir şekilde örnekleri ile anlatıyor.
2
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
Klimanızdan kötü kokular geliyorsa, klimanın iç aksamının (örneğin petekler) ya da etrafının temizlenmesi gerekiyorsa klima temizleme sprey kullanmanızı tavsiye ederim.
#klima   #sprey   #temizlik   #klimatemizleyici  
 ·  Translate
Klima temizleme spreyi nasıl kullanılır, içerisindeki petekler üzerinde biriken kir tabakaları nasıl temizlenir bu makalem aracılığı ile anlatmaya çalıştım.
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
Wordpress kullancı adı ve şifresi unutulduğunda nasıl değiştirilir ?
http://www.serhatsaglam.com.tr/wordpress-admin-sifremi-unuttum-nasil-degistirebilirim
#wordpress   #admin   #şifre  
 ·  Translate
Wordpress kullanıcı adınızı ya da şifrenizi unuttuysanız eğer bu makale ve içeriğinde bulunan video aracılığı ile kolayca değiştirebilirsiniz.
1
Add a comment...

Seo Uzmanı

Shared publicly  - 
 
Google'a reklam vermek isteyenler için özel olarak açılmış olan SEM kategorimde ilk makalemi yayınladım. Bu makalede adwords hesabının nasıl açılacağını ve reklamların neden önemli olduğunu anlattım. Bir video yardımı ile de anlatım yaptım. Başlangıç için umarım faydalı olur.
Geriye kalan 99 makale 3'er günlük aralıklarla yayına alınacaktır.
#google   #sem   #adwords   #reklam  
 ·  Translate
Google'a reklam vermek istiyorum sorusu ile başladı her şey. Arama motoru reklamcılığı yani SEM ile tanışmam. Şimdi tecrübelerimizi sizlerle paylaşma vakti.
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Esentepe Kelebek Çk. No:3 34394 Şişli/İstanbul, Turkey
Kelebek Çıkmazı No:3TRİstanbul34394
+90 532 062 45 51serhatsaglam.com.tr
Software Company, Business Related
Software Company
Business Related
Business Service
Information and Technology Services
Services Companies
Today 9AM–6PM
Tuesday 9AM–6PMWednesday 9AM–6PMThursday 9AM–6PMFriday 9AM–6PMSaturday 9AM–1PMSunday ClosedMonday 9AM–6PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.9
10 reviews
5 star
10 reviews
4 star
No reviews
3 star
No reviews
2 star
No reviews
1 star
No reviews
Photos
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Hakan ARSLAN's profile photo
Hakan ARSLAN
5 months ago
6 ayda anca çıkılır denilen bir kelimede sadece 2 haftada çıkmamızda yardımcı olan ve bunu sadece çok ufak bir iyiliğimden dolayı yapan mükemmel bir insan. Kesinlikle tanışmanızı tavdiye ederim.
osman yalçın's profile photo
osman yalçın
5 months ago
Serhat Bey hem insan hem de uzmanı olarak mükemmel birisi. Karşılıklı bir çok konuda birbirimize yardımcı oluyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.
Halil İbrahim KAŞIKCI's profile photo
Halil İbrahim KAŞIKCI
5 months ago
SEO konusunda da iyidir ama özellikle adwords arama kampanyaları ve Google görüntülü reklam ağında çok iyidir. Tavsiyelerine hep uyar yardımlarını alırım.
Turan Kurtay's profile photo
Turan Kurtay
5 months ago
Serhat kardeşim seo denince aklıma gelen ilk kişidir.
Erkan Kosece's profile photo
Erkan Kosece
5 months ago
Serhat abiden öğrendiğim seo bugüne kadar öğrendiğim tüm bilgilerden daha değerli. Başarısının en büyük sebebi bence uyumaması. Ne zaman istersem gece 3, sabah 6 ulaşabiliyorsunuz. Teşekkürler abi her şey için.
Hamdi Şentürk's profile photo
Hamdi Şentürk
6 months ago
Bugüne kadar tanıdığım ve öğütleri ile birlikte çalışmalarını takip etmem sayesinde sitemi istediğim konumlara getirebildiğim Türkiye'nin en iyi SEO uzmanlarından bir tanesidir. Her şey için teşekkürler.
Kamil Arıcı's profile photo
Kamil Arıcı
5 months ago
Bireysel internet sitemin seo çalışmalarında bana oldukça yardımcı oldu. Kesinlikle tüm alanlarda uzman ve profesyonel.
Mesut Buran's profile photo
Mesut Buran
3 months ago
En iyi seo uzmanıdır tanıdığım