Profile cover photo
Profile photo
SEPOS, spol. s r.o.
1 follower
1 follower
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Už jste někdy slyšeli o moderních rámových dveřích, u kterých si může zákazník zvolit požadovanou míru prosklení pomocí kombinace plných a skleněných panelů? Rámové dveře se navíc obejdou bez nutnosti použití zasklívacích lišt. Takto jsme dodali model rámových dveří Etna do 11. dílu pořadu "Jak se staví sen":

Post has attachment
Začněte nový rok s NOVÝMI DVEŘMI! Připravujete se na nákup nových dveří do Vašeho interiéru? Předkládáme Vám náš katalog interiérových dveří, kde najdete jak plné či prosklené modely dveří, tak jejich různé povrchové úpravy a dekory.
Mimochodem, která z vlastností dveří je pro Vás při koupi rozhodující? Nebo sázíte především na cenu? =)

http://www.sepos.cz/oddeleni/689/interierove-dvere/
Photo

Post has attachment
Díky vytvrzování laku pomocí unikátní EBC technologii můžou být i moderní bílé lakované dveře odolné proti poškrábání a barevně stálé.

Post has attachment
Chcete být in a zároveň kladete velký důraz na kvalitu? Představujeme vám bílé lakované dveře vytvrzené pomocí unikátní EBC technologie. Výsledkem je barevně stálý a odolný povrch těchto lakovaných dveří. V nabídce jsou nejen klasické plné dveře, ale také dveře se skleněnými výřezy. To všechno za velmi příznivou cenu.
Add a comment...

Post has attachment
Firma SEPOS spol s r.o. patří nejen mezi přední prodejce interiérových dveří, ale také mezi nejvýznamnější výrobce zárubní v České republice. Měsíčně vyrobíme okolo 10 000 kusů zárubní. Díky tomuto krátkému videu se dozvíte, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded