Profile

Cover photo
Semih
Works at Üniversiteye gitmeye
Attended Atakum Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi
Lives in Samsun
28 followers|363,252 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

Semih hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.

Story
Introduction
Asya dizi ve filmleri özellikle "Kore"  ve  Anime videoları izlemeyi severim.Müzik dinlemeyi severim dinlediğim müzik tarzı o anki ruh halime göre değişir.Hayvanları ve beslemeyi çok severim özellikle şirin olanları tavşan,kedi,kuş,balık hatta böcek türleri :D Bisiklet ile uzun yolculuklara çıkmaktan hoşlanırım yeni yerler keşfetmek güzeldir. Koreli kızlara bayılıyorum çok güzel ve şirinler evlenirsem koreden olsun :D 
Education
  • Atakum Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi
    Web Tasarım, 2014
Basic Information
Gender
Male
Other names
Abdulkadir
Work
Occupation
Web Tasarım
Skills
amuda kalkmak
Employment
  • Üniversiteye gitmeye
    Çalışıyor, present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Samsun
Previously
Altınkum
Links
YouTube
Semih's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Dikili Gündemi - Google+
plus.google.com

Önceden çalıştığı yer: Dikili Gündemi. Şu anda oturduğu yer: Dikili. Önceden gittiği okul: Dikili.

Premium Link Generator Siteleri 2016
www.teknohocasi.com

Genel olarak baktığımızda Turbobit, Letitbit, Uploaded.net, NitroFlare gibi dosya yükleme siteleri en çok kullanılan dosya yükleme siteleri

☆ AVD Свали Видео - Приложения за Android в Google Play
market.android.com

★ TOP 100 Apps Entertainment ★ милиони видеоклипове изтеглениAndroid Video Downloader е най-доброто, за да изтеглите любимите си видео!★ ★ ★

Tazza: The Hidden Card - AsianWiki
asianwiki.com

Profile. Movie: Tazza: The Hidden Card (English title); Revised romanization: Tajja: Shinui Son; Hangul: 타짜-신의 손; Director: Kang Hyung-Chul;

Koreantürk Forum
www.koreanturk.com

Haber/iletisim; K-POP; TV/Sinema; K-Drama; A-Z Drama Arsivi; Dizi/Film indir; Ceviri Ekibi; Fan Kulüpler; Güney Kore Genel; KONU DISI; KT FO

Yoon Ye-Joo - AsianWiki
asianwiki.com

Profile. Name: Yoon Ye-Joo; Hangul: 윤예주; Born: April 23, 1995; Birthplace: South Korea; Height: 159 cm; Blood Type: Drama Series. Angel Eyes