Profile cover photo
Profile photo
Sberbank CZ
63 followers -
Sberbank CZ
Sberbank CZ

63 followers
About
Sberbank CZ's posts

Post has attachment
Česká bankovní asociace natáčí videa a pořádá přednášky ve školách, aby studentům přiblížila hrozby a útoky ve virtuálním světě. Podívejte se, jakou reportáž o tom natočila Česká televize nebo se podívejte přímo na videa od ČBA na www.bezpecnebanky.cz :)

Post has attachment
Chceš být mostem mezi byznysem a IT? Baví tě přemýšlet nad potřebami klienta? Umíš se poprat s problémy, které se zkrátka v pracovním světě objevují? Chceš se zúčastnit mezinárodního projektu a navázat přátelské a profesionální kontakty napříč Evropou? Tak k nám pojď pracovat jako Product Manager – Digital Banking! :)
Více info na: bit.ly/PM_digitalbanking
Photo

Post has attachment
Možná vám rada „plaťte včas“ připadá banální, ale každý měsíc nedodržuje termíny plateb mnoho českých domácností a částka k úhradě se pak rychle zvyšuje.
Zorientovat se ve všech výdajích a nezapomenout tedy platit včas vám může pomoci pečlivé plánování měsíčního rozpočtu :)
Photo

Post has attachment
Včerejší ráno patřilo v Brně i v Praze Movember snídani. Všichni zaměstnanci a vlastně i kolemjdoucí si mohli dát kafe, koupit třeba sušenky a přispět tak do naší Movember kasičky. Celkem jsme vybrali skvělých 21 741 Kč.
PhotoPhotoPhotoPhoto
08.11.16
4 Photos - View album

Post has attachment
Na penězích záleží…
…pomohou zachránit lidské životy. Připojte se k našemu Sberbank MO-týmu a přispívejte na boj proti rakovině prostaty a varlat.
Hotovostně můžete přispět na kterékoli naší pobočce, bezhotovostně na http://moteam.co/sberbank-cz. A pro milovníky technologií jsme si připravili i QR platbu :)
Který způsob je pro vás nejpohodlnější? :)
Photo

Post has attachment
Věděli jste, že spořit na konkrétní věci je dobrý způsob, jak si udržet motivaci? Když spoříme „jen tak do zásoby“, nemáme často odhodlání peníze odkládat dlouhodobě. Jak na to jdete vy? :)
Photo

Post has attachment
Chcete mít u sebe doma volnou ruku a inspirovat se třeba touto povedenou podzimní výzdobou? Tak se s naší FÉR hypotékou nastěhujte do vlastního :) www.sberbankcz.cz/chcihypoteku
Photo

Post has attachment
Proč máme na liberecké pobočce retro koutek s pianem?
Pobočka se totiž nachází v historicky významné budově a my se rozhodli, že by bylo hezké mít možnost zavzpomínat na tyto časy :) Mrkněte se na to: bit.ly/SBCZ_L
Photo

Post has attachment
Ne vždy sice platí, že nejlevnější nabídka je ta nejvýhodnější, základní srovnání cen byste si ale udělat měli – a to hlavně při koupi drahých věcí.
Pravidlem se určitě řiďte, i když si kupujete třeba bankovní nebo pojišťovnické produkty :)
Photo

Post has attachment
Že je naše půjčka FÉRová vám říkáme už dlouho. Dnes vám dáváme možnost podívat se, co o ní říkají naši klienti :)
A pokud vás FÉR půjčka také přesvědčila, podívejte se na eshop.sberbankcz.cz/pujcka/kalkulacka-fer-pujcky
Photo
Wait while more posts are being loaded