Profile cover photo
Profile photo
San - Medical
About
Posts

Fotoodmładzanie , kilka słów na temat zabiegu...

Fotoodmładzanie to zabieg, który pozwala na usunięcie ze skóry przebarwień, piegów, plam barwnikowych oraz drobnych rozszerzonych naczynek.

Fotoodmładzanie powoduje również przebudowę włókien kolagenowych przez co skóra odzyskuje swoją jędrność i blask. Podczas zabiegu fotoodmładzania wykorzystuje się wielką moc intensywnego źródła światła IPL o odpowiedniej długości fali.
Fotoodmładzanie w technologii elos to efektywny i bezpieczny sposób.
Połączenie fal radiowych z intensywnym żródłem światła w bezpieczny i skuteczny sposób likwiduje oznaki starzenia się skóry.
Po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia. Dzięki unikatowej chłodzonej głowicy przy maksymalnej efektywności zabiegi te są bezpieczne dla skóry. Podczas wykonywania zabiegu dyskomfort odczuwany przez pacjenta jest minimalny a występowanie skutków ubocznych zostaje ograniczone do minimum.
Add a comment...

Post has attachment
Laserowe usuwanie zmian skórnych daje bardzo dobre efekty. Zabieg, jest bezbolesny, gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Po zabiegu w miejscu odparowania tkanek obserwowany jest strupek, który sam odpada po ok. 7-9 dniach.
Po zabiegu nie ma potrzeby zakładania opatrunków, co sprawia, że laserowe usuwanie zmian skórnych jest mało uciążliwe dla pacjenta.
Photo
Add a comment...

Witamy na oficjalnym profilu San - Medical. Od dziś jesteśmy obecni także w Google +
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded