Profile

Cover photo
Samad Taheri
Works at تهران
Attended دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز - دانشکده مدیریت - صنعتی
Lives in Tehran
258 followers|93,395 views
AboutPostsPhotosYouTube+1'sReviews
Story
Tagline
من یه صمدم!
Education
  • دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز - دانشکده مدیریت - صنعتی
  • دبیرستان فرحبخش
Basic Information
Gender
Male
Birthday
June 5
Work
Occupation
CEO & Co - Founder at korosheh - کروشه
Employment
  • تهران
    present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Tehran

Stream

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
⁣جای نظر شما خالیست!
همکاران ما در بخش #تولید_محتوا تمامی سعی خود را دارند تا بهترین ها، مفید ترین ها و همچنین بروز ترین مقالات را در زمینه های مختلف و مرتبط با #تبلیغات، #بازاریابی، #روابط_عمومی و از همه مهمتر مباحث #دیجیتال_مارکتینگ را برای شما تهیه و تا حد امکان به صحیح ترین شکل در اختیار شما قرار دهند.

ما روی کمک شما حساب می کنیم!
برا پیشبرد و بهینه کردن مطالب نیازمند این هستیم که نظرات خودتان را بدون واسطه برای تیم کروشه ارسال نمایید. برای این منظور فرم بسیار ساده ای طراحی شده که پس از مطالعه هر یک از مطالب کروشه در وبلاگ سایت، دیدگاه های خود را نسبت به همان مطالب و یا هر نظر دیگری غیر از آن را به راحتی مطرح نمایید. لطف شما باعث می شود در مرحله اول همکاران ما از راهنمایی های شما بهره ببرند و در مرحله دوم، دیگر مخاطبین کروشه از نظرات شما استفاده کنند.
پیشاپیش از همراهیتان مچکریم :)

http://korosheh.com/blog.html

 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
⁣25 نکته و ترفند بازاریابی محتوا که هر بازاریاب باید بداند

⁣بازاریابی محتوا به بخش بزرگی از تعامل مشتریان و جلب توجه مخاطبان مناسب تبدیل شده است. این موضوع بدین معناست که شرکت های بیشتری اینکار را انجام می دهند و سعی می کنند از این روش برای متمایز بودن در میان رقبا استفاده کنند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که حضور برندها و شرکت های بیشتر در حوزه بازاریابی محتوا به معنای دشوار شدن رقابت نیز هست. بیشتر بازاریابان و صاحبان کسب وکارها سعی می کنند محتوای کافی ایجاد کنند، تعامل دلخواه و مد نظر خود را به دست آورند و روش های جالب و جذابی برای نواوری بیابند.

این افراد به هیچ عنوان تنها نیستند. تحقیقات و پژوهش های انجام شده نشان می دهد که 70 درصد از بازاریابان B2B محتوای بیشتری را نسبت به سال های قبل ایجاد می کنند و 54 درصد از آنها تولید محتوای تعاملی و مفید را بسیار دشوار می دانند. تفاوت روشن و واضحی بین بازاریابی B2B و B2C وجود دارد و هر کدام از این ها چالش های منحصر به فرد خود را دارند. علی رغم تمامی این موارد، شما هنوز هم می توانید از مزایای بازاریابی محتوا به نفع خود استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم 25 مورد از نکات و ترفندهای موجود در مورد بازاریابی محتوا را با هم در وبلاگ کروشه مرور کنیم


#بازاریابی_محتوا #دیجیتال_مارکتینگ


 ·  Translate
بازاریابی محتوا به بخش بزرگی از تعامل مشتریان و جلب توجه مخاطبان مناسب تبدیل شده است. این موضوع بدین معناست که شرکت های بیشتری اینکار را انجام می دهند...
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
⁣10 دلیل نیاز به بازاریابی دیجیتال

⁣در شرایط ساده، بازاریابی دیجیتال ترویج و تبلیغ محصولات یا برند از طریق یک یا چند رسانه الکترونیکی است. بازاریابی دیجیتال با بازاریابی سنتی تفاوت زیادی دارد زیرا در برگیرنده کانال ها و روش هایی است که به شرکت اجازه می دهد کمپین های بازاریابی را تجزیه و تحلیل کند و نحوه کار آن را تشخیص دهد.

✅چرا بازاریابی دیجیتال مهم است؟
بازاریابی دیجیتال و کانال های وابسته به آن بسیار مهم هستند. شناخت مشتریان به هیچ عنوان کافی نیست. شما باید آنها را بهتر از هر فرد دیگری بشناسید تا بتوانید در هر جایی تعامل سازنده با مشتریان خود داشته باشید. برای انجام اینکار، باید ترجیحات مشتری و انتظارات او در همه کانال ها همچون وب سایت، رسانه های اجتماعی، موبایل، پست و ایمیل را با هم تلفیق کنید. بازاریابان می توانند از این اطلاعات برای ایجاد و پیش بینی تجربیات مشتریان استفاده کنند. در این شرایط مشتری وارد چرخه فروش شرکت می شود. هر چقدر بینش و دیدگاه عمیق تری نسبت به رفتارهای مشتری داشته باشید ،فروش موفق تر و تعامل بهتری خواهید داشت.

بازاریابی دیجیتال بر روی توسعه و دیده شدن برند شما در بازارها تمرکز دارد.

10 دلیلی که نشان می دهد شما ممکن است به استراتژی بازاریابی دیجیتال نیاز داشته باشید:
• جهت گیری خاصی ندارید.
• ممکن است سهم بازارهای آنلاین خود را نشناسید.
• رقبای موجود و تازه کار ممکن است سهم بازار را به خود اختصاص داده باشند.
• گزاره ارزشی آنلاین قدرتمند ندارید.
• به اندازه کافی مشتریان آنلاین خود را نمی شناسید.
• یکپارچه و واحد عمل نمی کنید.
• به اندازه کافی بودجه و زمان برای حوزه دیجیتال صرف نمی کنید.
• پول و زمان خود را از طریق تکرار به هدر می دهید.
• به اندازه کافی زرنگ نیستید و نمی توانید مشتری به دست آورید.
• بهینه سازی نمی کنید.

ادامه مقاله را در وبلاگ کروشه بخوانید و نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید

@koroshehadv
#دیجیتال_مارکتینگ #بازاریابی_آنلاین
 ·  Translate
در شرایط ساده، بازاریابی دیجیتال ترویج و تبلیغ محصولات یا برند از طریق یک یا چند رسانه الکترونیکی است. بازاریابی دیجیتال با بازاریابی سنتی تفاوت زیادی...
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
زیبا سازی وب سایت به عنوان طراحی خوب یک باور غلط است

🔹⁣خیلی از مردم طراحی وب را مثل طراحی دکوراسیون می‌دانند؛ هنر زیبا سازی وبسایت. ولی موضوع طراحی این است که چطور کار می‌کند نه اینکه چه شکلی است. طراحی یعنی فرم و کارکرد با هم. بر خلاف هنر، طراحی خوب لزوما از نظر بصری و احساسی جذاب نیست، بلکه برای استفاده‌ی بهتر است.

🔹هدف طراحی این است که مسائل را به شکل کارآمدی حل کرد. طراحی بر پایه‌ی درک این نکته است که کاربر دنیا را چطور می‌بیند، و چطور فکر و رفتار می‌کند. و جعبه‌ابزار طراح فقط به رنگ و فونت محدود نمی‌شود، بلکه شامل پژوهش کاربری، پیش‌نمونه‌سازی، تست کاربردپذیری، و چیزهای دیگری هم می‌شود.

نظر مدیران و طراحان بزرگ جهان را در خصوص طراحی در وبلاگ کروشه بخوانید.

⁣در قانون کاربرد پذیری موارد زیادی را مورد بررسی قرار دادیم که در بخش دیجیتال مارکتینگ وبلاگ کروشه قابل دسترسی است.


#طراحی_سایت #تجربه_کاربری #رابط_گرافیکی #UI

@koroshehadv
 ·  Translate
خیلی از مردم طراحی وب را مثل طراحی دکوراسیون می‌دانند؛ هنر زیبا سازی وبسایت. ولی موضوع طراحی بیشتر این است که چطور کار می‌کند نه اینکه چه شکلی است. طر...
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
⁠⁣⁠⁣10 روش برتر برای ارزیابی اثربخشی تبلیغات - بخش دوم

بخش اول شامل 5 روش که به ارزیابی و تاثیر تبلیغات در حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشند را مطالعه کنید در ادامه به توضیح 5 روش دیگر می پردازیم.

6.تست کنید و یاد بگیرید
7. مدل های ساده ای ایجاد کنید
8. مدل های قابل پیش بینی ایجاد کنید
9. معیارهای موفقیت را پیگیری کنید
10. علم و هنر را در کنار هم به کار گیرید

توضیحات و ابزارهای هر بخش را در وبلاگ کروشه بخوانید

#دیجیتال_مارکتینگ #سنجش_تبلیغات #هدف_تبلیغات

+Korosheh - کروشه​
 ·  Translate
در مقاله روز قبل با عنوان 5 روش برتر برای ارزیابی تبلیغات که در کانون تبلیغاتی کروشه منتشر شد 5 روش ابتدایی را ذکر کردیم اینک به 5 مورد بعدی...
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
⁠⁣از طراحی تا چاپ

نداشتن تیم طراحی متخصص در کنار راهبرد های تبلیغات و بازاریابی سبب می شود از پتانسیل های گرافیک تبلیغاتی در اهداف فروش و روابط عموی و حتی برندینگ بی بهره باشید. هر آنچه که به بیرون عرضه می نمایید بی روح و غیر اثر بخش خواهد بود.
توجه داشته باشید مردم در شرکت شما زندگی نمی کنند، آنها فقط شما را می بینند و اگر شما در برداشت اول تاثیر مورد نظر را بگذارید، اعتماد اولیه را در بینشان ایجاد نموده اید.
و اما یک نکته اساسی این است که فرآیند طراحی فقط با ایجاد طرح مورد نظر تمام نمی شود، و هنوز در بسیاری از موقعیت ها و زمان ها، رساندن پیام اصلی بصورت فیزیکی در متریال های مختلف چاپی اعم از کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و ... نقش تمام کننده را به خوبی بازی می کنند. و برای ایفای این نقش مهم، کانون تبلیغاتی کروشه با همکاری ناظرین چاپ مجرب و مسلط به تمامی متریال ها، انواع چاپ و ماشین آلات مرتبط و همچنین خدمات پس از چاپ، واحدی مستقل ولی مکمل با بخش طراحی گرافیک در نظر گرفته است.

#طراحی_گرافیک #چاپ
#طراحی_کاتالوگ #طراحی_بروشور
www.korosheh.com
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
⁣استراتژی بازاریابی محتوا به سبک گزارشگران

⁣اگرچه 93 درصد از شرکت های B2B بازاریابی از طریق محتوا را به عنوان یک استراتژی به کار می برند اما کمتر از نیمی از افراد در این روش موفق هستند. با اینحال شرکت هایی با استراتژی بازاریابی مستند، سه برابر بیشتر از افراد معتقدند که تلاش های آنان موثر بوده است. بنابراین ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوای خوب یک موضوع ضروری است. بازاریابان محتوا مدل های مختلفی برای توسعه این استراتژی ها دارند. آنها از مواردی همچون مدل پلتفرم ،مدل مایع شافر و فریم ورکACKTT استفاده می کنند.

⁣رویکرد امیدوار کننده دیگری که در این حوزه وجود دارد فکر کردن همانند یک گزارشگر است. روزنامه نگاری برند، انقلاب بازاریابی از طریق محتواست. بنابراین اعمال رویکرد روزنامه نگاری برای ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا بسیار عالی خواهد بود. فکر کردن همانند یک گزارشگر می تواند به هنگام توسعه استراتژی رسانه اجتماعی نیز به شما کمک کند. دو مفهوم اصلی روزنامه نگاری در بازاریابی محتوا نیز کلیدی خواهد بود. سوالات گزارشگران و هرم وارونه.

مطالعه بیشتر مقاله در وبلاگ کروشه

#بازاریابی_محتوا #content_marketing #استراتژی_بازاریابی

 ·  Translate
اگرچه 93 درصد از شرکت های B2B بازاریابی از طریق محتوا را به عنوان یک استراتژی به کار می برند اما کمتر از نیمی از افراد در این روش موفق هستند. با اینحا...
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
کسب و کار شما در اینترنت چه لباسی می پوشد؟

در دنیای امروز این موضوع که شرکت ها، سازمان ها و حتی افراد برای اعلام حضور و ارتباط با مشتریان خود سایتی داشته باشند امری حیاتی و ضروری است و در آن هیچ شکی نیست. ولی سوالی که مطرح می شود این است که چه سایتی برای کسب و کار شما مناسب است؟ امروزه میلیون ها سایت در زمینه های مختلف طراحی و بارگذاری شده است، تشخیص اینکه کدام طرح یا پلت فرم برای شما مناسب است امری کاملا تخصصی است. در کانون تبلیغاتی کروشه سعی داریم بهینه ترین و کارآمدترین تصمیم برای طراحی و ایجاد سایت شما گرفته شود. به واسطه تخصص و مهارت هایی که تیم اجرایی و مهندسی این بخش در زمینه طراحی و برنامه نویسی دارد، هیچ طرحی نیست که نتوان آن را اجرا نمود!

فرم در خواست طراحی سایت
http://korosheh.com/web-form

#طراحی_سایت
+Korosheh - کروشه
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
⁣⁣50 نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو

نکته حرفه ای چهاردهم: خود را با وبلاگ های طراحی به روز نگه دارید
بعد از اینکه فهمیدید دقیقا می خواهید چه کاری انجام دهید( از طریق کتاب ها و آموزش های موجود) ، یکی از بهترین روش ها برای به روز بودن، مطالعه وبلاگ های مرتبط با طراحی است. در ادامه با برخی از سایت های خارجی مرتبط با طراحی آشنا می شوید:
• Logo Geek
• Logo Design Love
• The Branding Source
• Creative Bloq (بخش برندینگ)
• BrandNew
• Design Week (بخش برندینگ)
• Logo Designer
• The Logo Smith
• Just Creative
• Identity Designed
• Logo Lounge
⁣⁣#لوگو #طراحی_لوگو #50نکته_لوگو #شماره_14
www.korosheh.com
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Samad Taheri

Shared publicly  - 
 
 
راهکارهای شبکه های اجتماعی در بازاریابی موفق

⁣بیشتر انسان هایی که با شبکه اجتماعی زیاد کار میکنند مایلند اطلاعات بیشتری را راجع به این موضوعات داشته باشند تا بتوانند فعالیت خود را گسترده تر سازند.

⁣استراتژی مخاطب اجتماعی:
دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی برند شما شامل گروه های متفاوتی از افراد هستند که هر کدام از آنها علایق و اولویت های خاص خود را دارند. برای بیشتر شرکت ها، این گروه ها شامل موارد زیر است:

• روزنامه نگاران( کسب وکار، تجاری و رسانه های اجتماعی)
• وبلاگ نویسان صنعتی و سایر تاثیر گذاران
• مشتریان فعلی
• مشتریان آینده
• تیم شما( کارمندان، مشاوران، شرکای کسب وکار)
• کارمندان آینده

بسته به ساختار کسب وکار و صنعتی که دارید، فالوورها ممکن است شامل سرمایه گذاران، تحلیلگران صنعتی ، تامین کنندگان و حتی تنظیم کنندگان باشند. داشتن یک استراتژی مناسب برای هر کدام از این گروه ها بسیار ضروری است. شبکه های اجتماعی مختلف، برای دستیابی به این موضوع روش های مختلفی دارند. به عنوان مثال لینکداین و فیس بوک دارای گروه هایی برای علاقه مندی های خاص هستند و توییتر به شما اجازه می دهد لیستی از فالوورهای خاص را ایجاد کنید. در گوگل پلاس نیز می توانید از circle استفاده نمایید.

ادامه راهکارها را در وبلاگ کروشه بخوانید و نظرات و تجربیات خود را بنویسید

@koroshehadv

#بازاریابی_موفق #دیجیتال_مارکتینگ #شبکه_اجتماعی
 ·  Translate
بیشتر انسان هایی که با شبکه اجتماعی زیاد کار میکنند مایلند اطلاعات بیشتری را راجع به این موضوعات داشته باشند تا بتوانند فعالیت خود را گسترده تر سازند....
View original post
1
Add a comment...
Samad Taheri's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
LaserOn - لیزرآن‎
plus.google.com

تولید کننده کارت تبریک ها و قاب عکس های چوبی و فانتزی با برند چوبیتا

Advertising Age
plus.google.com

The leading global source of news, intelligence and conversation for marketing and media communities.

Gooshe.net
plus.google.com

گوشه دفترچه یادداشت چندنفر است که در آن از موسیقی، سینما، سفر و غذا می نویسند

کانون تبلیغاتی کروشه - Eforosh ایفروش
www.eforosh.com

کانون تبلیغاتی کروشه , چاپ و تبليغات , خدمات کانون تبلیغاتی کروشه به شرح ذیل می‌باشد: طراحی وب - طراحی گرافیک - فیلم سازی - عکاسی – دکوراسیو

HTML5 UP! Responsive HTML5 and CSS3 Site Templates
html5up.net

Responsive HTML5 and CSS3 site templates designed by @n33co.

100% Free SEO Tools – online SEO tools
smallseotools.com

100% Free SEO tools. Let’s use and feeling. Unique content checker, unique content rewriter, keyword position, google pingler, search engine

55+ Best Free jQuery Accordion Menu Plugins | Designrazzi
www.designrazzi.com

This in tutorial is free css3 ready excellent jquery accordion menu plugins list. And some better than others.

Technology Bell
plus.google.com

Where Technology Thinks!

‫کارک‬‎
plus.google.com

در کارک افراد سرویس و کارهای کوچکی که می توانند در موضوعات مختلف با مبالغ پایین و به صورت آنلاین برای دیگران انجام دهند را معرفی می کنند

Beautiful Free Mobile Application UI Kit PSD « Freebie No: 95
www.cssauthor.com

Today in this post we are giving away a free mobile application UI kit PSD. This free mobile application UI kit is flat style design, downlo

Mega flat style UI kit for free download - Vertical Infinity
www.cssauthor.com

Vertical Infinity is a huge free flat style UI kit, might be the biggest UI kit for free. This flat style UI kit contains lots of web elemen

Designmodo
plus.google.com

Design and Web Development Magazine

کاریا، مدرسه کسب و کار‌های نوپا
www.karya.ir

کاریا، مدرسه کسب و کار های نوپا - مرجعی از ویدیو‌ها، مقالات و ابزار‌های مورد نیاز برای کار‌آفرینان

‫همكاران سيستم‬‎
plus.google.com

همکاران سیستم، بزرگ‌ترین شرکت نرم افزاری بخش خصوصی ایران

Noupe
plus.google.com

Noupe Magazine - a site full of creative treasures for designers

‫وب هاب‬‎
plus.google.com

وب یعنی همه چیز

عکاسی ثامن
www.photosamen.ir

مرحله اول:آشنایی با تکنیک عکاسی تکنیک صحیح عکاسی برای کسی که می‌خواهد در عکاسی پیشرفت کند، ضروری است. نباید آن را دست کم گرفت و یا از آن گذش

چاپ روی تی شرت ، لیوان ، پیکسل ، پازل ، موس پد ، شاسی
picuu.com

پیک یویو سرویس چاپ عکس را بصورت آنلاین فراهم آورده، ما آماده چاپ عکس روی انواع تی شرت، لیوان، موس پد، پیکسل با کیفیت بالا و قیمت مناسب می با

خود را در کروشه متمایر کنید
Public - 3 months ago
reviewed 3 months ago
1 review
Map
Map
Map