Profile cover photo
Profile photo
Samad Taheri
261 followers -
من یه صمدم!
من یه صمدم!

261 followers
About
Posts

Post has attachment
کانون تبلیغاتی کروشه، در راستای شعار و همچنین اهداف بلند مدت خود در ارایه خدمات متمایز مفتخر است اعلام بدارد، در تفاهم نامه ای با شرکت DELTA LAB ( مستقر در کشور هلند ) خدمات نوین و آینده پژوهی، اعم از مطالعات و یا انجام پروژه در حوزه تخصصی نورومارکتینگ ( بازاریابی عصبی ) در کشور عزیزمان ایران بصورت یک لابراتور کامل ارایه می نماید.
در آینده نزدیک جزییات خدمات و نحوه انجام آن در سایت کروشه اعلام خواهد شد.
خود را در [ ] متمایز کنید.

www.korosheh.com
Photo
Add a comment...

Post has shared content
⁣جای نظر شما خالیست!
همکاران ما در بخش #تولید_محتوا تمامی سعی خود را دارند تا بهترین ها، مفید ترین ها و همچنین بروز ترین مقالات را در زمینه های مختلف و مرتبط با #تبلیغات، #بازاریابی، #روابط_عمومی و از همه مهمتر مباحث #دیجیتال_مارکتینگ را برای شما تهیه و تا حد امکان به صحیح ترین شکل در اختیار شما قرار دهند.

ما روی کمک شما حساب می کنیم!
برا پیشبرد و بهینه کردن مطالب نیازمند این هستیم که نظرات خودتان را بدون واسطه برای تیم کروشه ارسال نمایید. برای این منظور فرم بسیار ساده ای طراحی شده که پس از مطالعه هر یک از مطالب کروشه در وبلاگ سایت، دیدگاه های خود را نسبت به همان مطالب و یا هر نظر دیگری غیر از آن را به راحتی مطرح نمایید. لطف شما باعث می شود در مرحله اول همکاران ما از راهنمایی های شما بهره ببرند و در مرحله دوم، دیگر مخاطبین کروشه از نظرات شما استفاده کنند.
پیشاپیش از همراهیتان مچکریم :)

http://korosheh.com/blog.html
Photo
Add a comment...

Post has shared content
⁣استراتژی بازاریابی محتوا به سبک گزارشگران

⁣اگرچه 93 درصد از شرکت های B2B بازاریابی از طریق محتوا را به عنوان یک استراتژی به کار می برند اما کمتر از نیمی از افراد در این روش موفق هستند. با اینحال شرکت هایی با استراتژی بازاریابی مستند، سه برابر بیشتر از افراد معتقدند که تلاش های آنان موثر بوده است. بنابراین ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوای خوب یک موضوع ضروری است. بازاریابان محتوا مدل های مختلفی برای توسعه این استراتژی ها دارند. آنها از مواردی همچون مدل پلتفرم ،مدل مایع شافر و فریم ورکACKTT استفاده می کنند.

⁣رویکرد امیدوار کننده دیگری که در این حوزه وجود دارد فکر کردن همانند یک گزارشگر است. روزنامه نگاری برند، انقلاب بازاریابی از طریق محتواست. بنابراین اعمال رویکرد روزنامه نگاری برای ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا بسیار عالی خواهد بود. فکر کردن همانند یک گزارشگر می تواند به هنگام توسعه استراتژی رسانه اجتماعی نیز به شما کمک کند. دو مفهوم اصلی روزنامه نگاری در بازاریابی محتوا نیز کلیدی خواهد بود. سوالات گزارشگران و هرم وارونه.

مطالعه بیشتر مقاله در وبلاگ کروشه

#بازاریابی_محتوا #content_marketing #استراتژی_بازاریابی
Add a comment...

Post has shared content
⁣25 نکته و ترفند بازاریابی محتوا که هر بازاریاب باید بداند

⁣بازاریابی محتوا به بخش بزرگی از تعامل مشتریان و جلب توجه مخاطبان مناسب تبدیل شده است. این موضوع بدین معناست که شرکت های بیشتری اینکار را انجام می دهند و سعی می کنند از این روش برای متمایز بودن در میان رقبا استفاده کنند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که حضور برندها و شرکت های بیشتر در حوزه بازاریابی محتوا به معنای دشوار شدن رقابت نیز هست. بیشتر بازاریابان و صاحبان کسب وکارها سعی می کنند محتوای کافی ایجاد کنند، تعامل دلخواه و مد نظر خود را به دست آورند و روش های جالب و جذابی برای نواوری بیابند.

این افراد به هیچ عنوان تنها نیستند. تحقیقات و پژوهش های انجام شده نشان می دهد که 70 درصد از بازاریابان B2B محتوای بیشتری را نسبت به سال های قبل ایجاد می کنند و 54 درصد از آنها تولید محتوای تعاملی و مفید را بسیار دشوار می دانند. تفاوت روشن و واضحی بین بازاریابی B2B و B2C وجود دارد و هر کدام از این ها چالش های منحصر به فرد خود را دارند. علی رغم تمامی این موارد، شما هنوز هم می توانید از مزایای بازاریابی محتوا به نفع خود استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم 25 مورد از نکات و ترفندهای موجود در مورد بازاریابی محتوا را با هم در وبلاگ کروشه مرور کنیم


#بازاریابی_محتوا #دیجیتال_مارکتینگ

Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content
⁣10 دلیل نیاز به بازاریابی دیجیتال

⁣در شرایط ساده، بازاریابی دیجیتال ترویج و تبلیغ محصولات یا برند از طریق یک یا چند رسانه الکترونیکی است. بازاریابی دیجیتال با بازاریابی سنتی تفاوت زیادی دارد زیرا در برگیرنده کانال ها و روش هایی است که به شرکت اجازه می دهد کمپین های بازاریابی را تجزیه و تحلیل کند و نحوه کار آن را تشخیص دهد.

✅چرا بازاریابی دیجیتال مهم است؟
بازاریابی دیجیتال و کانال های وابسته به آن بسیار مهم هستند. شناخت مشتریان به هیچ عنوان کافی نیست. شما باید آنها را بهتر از هر فرد دیگری بشناسید تا بتوانید در هر جایی تعامل سازنده با مشتریان خود داشته باشید. برای انجام اینکار، باید ترجیحات مشتری و انتظارات او در همه کانال ها همچون وب سایت، رسانه های اجتماعی، موبایل، پست و ایمیل را با هم تلفیق کنید. بازاریابان می توانند از این اطلاعات برای ایجاد و پیش بینی تجربیات مشتریان استفاده کنند. در این شرایط مشتری وارد چرخه فروش شرکت می شود. هر چقدر بینش و دیدگاه عمیق تری نسبت به رفتارهای مشتری داشته باشید ،فروش موفق تر و تعامل بهتری خواهید داشت.

بازاریابی دیجیتال بر روی توسعه و دیده شدن برند شما در بازارها تمرکز دارد.

10 دلیلی که نشان می دهد شما ممکن است به استراتژی بازاریابی دیجیتال نیاز داشته باشید:
• جهت گیری خاصی ندارید.
• ممکن است سهم بازارهای آنلاین خود را نشناسید.
• رقبای موجود و تازه کار ممکن است سهم بازار را به خود اختصاص داده باشند.
• گزاره ارزشی آنلاین قدرتمند ندارید.
• به اندازه کافی مشتریان آنلاین خود را نمی شناسید.
• یکپارچه و واحد عمل نمی کنید.
• به اندازه کافی بودجه و زمان برای حوزه دیجیتال صرف نمی کنید.
• پول و زمان خود را از طریق تکرار به هدر می دهید.
• به اندازه کافی زرنگ نیستید و نمی توانید مشتری به دست آورید.
• بهینه سازی نمی کنید.

ادامه مقاله را در وبلاگ کروشه بخوانید و نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید

@koroshehadv
#دیجیتال_مارکتینگ #بازاریابی_آنلاین
Add a comment...

Post has shared content
کسب و کار شما در اینترنت چه لباسی می پوشد؟

در دنیای امروز این موضوع که شرکت ها، سازمان ها و حتی افراد برای اعلام حضور و ارتباط با مشتریان خود سایتی داشته باشند امری حیاتی و ضروری است و در آن هیچ شکی نیست. ولی سوالی که مطرح می شود این است که چه سایتی برای کسب و کار شما مناسب است؟ امروزه میلیون ها سایت در زمینه های مختلف طراحی و بارگذاری شده است، تشخیص اینکه کدام طرح یا پلت فرم برای شما مناسب است امری کاملا تخصصی است. در کانون تبلیغاتی کروشه سعی داریم بهینه ترین و کارآمدترین تصمیم برای طراحی و ایجاد سایت شما گرفته شود. به واسطه تخصص و مهارت هایی که تیم اجرایی و مهندسی این بخش در زمینه طراحی و برنامه نویسی دارد، هیچ طرحی نیست که نتوان آن را اجرا نمود!

فرم در خواست طراحی سایت
http://korosheh.com/web-form

#طراحی_سایت
+Korosheh - کروشه
Photo
Add a comment...

Post has shared content
زیبا سازی وب سایت به عنوان طراحی خوب یک باور غلط است

🔹⁣خیلی از مردم طراحی وب را مثل طراحی دکوراسیون می‌دانند؛ هنر زیبا سازی وبسایت. ولی موضوع طراحی این است که چطور کار می‌کند نه اینکه چه شکلی است. طراحی یعنی فرم و کارکرد با هم. بر خلاف هنر، طراحی خوب لزوما از نظر بصری و احساسی جذاب نیست، بلکه برای استفاده‌ی بهتر است.

🔹هدف طراحی این است که مسائل را به شکل کارآمدی حل کرد. طراحی بر پایه‌ی درک این نکته است که کاربر دنیا را چطور می‌بیند، و چطور فکر و رفتار می‌کند. و جعبه‌ابزار طراح فقط به رنگ و فونت محدود نمی‌شود، بلکه شامل پژوهش کاربری، پیش‌نمونه‌سازی، تست کاربردپذیری، و چیزهای دیگری هم می‌شود.

نظر مدیران و طراحان بزرگ جهان را در خصوص طراحی در وبلاگ کروشه بخوانید.

⁣در قانون کاربرد پذیری موارد زیادی را مورد بررسی قرار دادیم که در بخش دیجیتال مارکتینگ وبلاگ کروشه قابل دسترسی است.


#طراحی_سایت #تجربه_کاربری #رابط_گرافیکی #UI

@koroshehadv
Add a comment...

Post has shared content
⁣⁣50 نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو

نکته حرفه ای چهاردهم: خود را با وبلاگ های طراحی به روز نگه دارید
بعد از اینکه فهمیدید دقیقا می خواهید چه کاری انجام دهید( از طریق کتاب ها و آموزش های موجود) ، یکی از بهترین روش ها برای به روز بودن، مطالعه وبلاگ های مرتبط با طراحی است. در ادامه با برخی از سایت های خارجی مرتبط با طراحی آشنا می شوید:
• Logo Geek
• Logo Design Love
• The Branding Source
• Creative Bloq (بخش برندینگ)
• BrandNew
• Design Week (بخش برندینگ)
• Logo Designer
• The Logo Smith
• Just Creative
• Identity Designed
• Logo Lounge
⁣⁣#لوگو #طراحی_لوگو #50نکته_لوگو #شماره_14
www.korosheh.com
Photo
Add a comment...

Post has shared content
⁠⁣⁠⁣10 روش برتر برای ارزیابی اثربخشی تبلیغات - بخش دوم

بخش اول شامل 5 روش که به ارزیابی و تاثیر تبلیغات در حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشند را مطالعه کنید در ادامه به توضیح 5 روش دیگر می پردازیم.

6.تست کنید و یاد بگیرید
7. مدل های ساده ای ایجاد کنید
8. مدل های قابل پیش بینی ایجاد کنید
9. معیارهای موفقیت را پیگیری کنید
10. علم و هنر را در کنار هم به کار گیرید

توضیحات و ابزارهای هر بخش را در وبلاگ کروشه بخوانید

#دیجیتال_مارکتینگ #سنجش_تبلیغات #هدف_تبلیغات

+Korosheh - کروشه
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded