Profile cover photo
Profile photo
Zakład Optyczny Piotr Dołkowski
About
Zakład Optyczny Piotr Dołkowski's posts

Post has attachment
Nareszcie wakacje, czyli czas wyjazdów. Dla osób używających soczewek kontaktowych mamy zestaw płynów pielęgnujących ReNu w cenie 40 zł za płyn 360 ml i płyn 120 ml. Promocja ważna do 3 lipca 2017 r. Zapraszam
Photo
Photo
23.06.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Proponuję bardzo dobrą oprawkę okularową Solano dla kierowców, którzy potrzebują soczewek korekcyjnych z nakładką przeciwsłoneczną. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie gdyż bardzo szybko otrzymujemy korekcyjne okulary przeciwsłoneczne - dodatkowo z polaryzacją. Mamy w ofercie również nakładki przeciwsłoneczne na każde okulary w kolorach szarym, brązowym i szarozielonym. Zapraszam.
Photo

Post has attachment
Dbaj o swoje oczy podczas pracy przy komputerze bo masz je tylko jedne. Podczas pracy często mrugaj, rób przerwy i stosuj zasadę 20/20/20 czyli spoglądaj na przedmiot oddalony o 6 metrów przez 20 sekund co 20 minut. Oczywiście należy co rok badać swój wzrok oraz stosować soczewki okularowe do pracy przy komputerze z powłoką LED Control chroniącą przed światłem niebieskim.
Photo

Post has attachment
Szybkimi krokami zbliża się lato i słoneczna pogoda. I oczywiście należałoby chronić oczy przed promieniowaniem słonecznym. Jeżeli masz wadę wzroku i w zwykłych okularach przeciwsłonecznych słabo widzisz to mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci soczewek okularowych fotochromowych. Soczewki te są przezroczyste w pomieszczeniach i stają się szare lub brązowe na zewnątrz gdy świeci słońce. Są różne rodzaje soczewek i różne ich ceny. Obecnie najtańsze soczewko fotochromowe są dostępne w promocyjnej cenie 200 zł za parę. Promocja trwa do końca maja. Zapraszam.
Photo

Najnowsze soczewki okularowe do komputera Blue Zero odcinające światło niebieskie z filtrem w "masie" soczewki już dostępne. Od soczewek Led Control różnią się brakiem niebieskiego zabarwienia. Cena jest uzależniona od mocy i indeksu soczewki. Więcej informacji udzielam telefonicznie lub w Salonie przy ul. Ogrodowej 1 B. 

Post has attachment
Płyn ReNu MPS do wrażliwych oczu w butelce "na wakacje i nie tylko .." w promocyjnej cenie 14 zł do 15.04.2017 r. Zapraszam
Photo

Post has attachment
Chcesz mieć okulary z antyrefleksem? Jutro "Piątek z antyrefleksem". Możesz mieć soczewki z antyrefleksem w indeksie 1,5 w cenie 120 zł. Antyrefleks chroni przed promieniowaniem z urządzeń elektronicznych i likwiduje odbicia co jest widoczne na zdjęciu Tylko jutro!!! Zapraszam.
Photo

Post has attachment
Promocja na płyn ReNu 360 ml za 30 zł. Promocja trwa do końca marca. Zapraszam.
Photo

Post has attachment
W sobotę 18.03.2017 r. będzie promocja na soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS. Opakowanie 6 szt soczewek można będzie kupić w cenie 75 zł. Promocja nie dotyczy soczewek torycznych. Zapraszam serdecznie.
Photo

Post has attachment
Przedłużam promocję na soczewki okularowe "pocieniane" z antyrefleksem w cenie 150 zł za parę. Mam w ofercie soczewki okularowe BlueShield które doskonale nadają się dla osób długo pracujących przy komputerze.Powłoka ta nie tylko odcina szkodliwe światło niebieskie lecz również powoduje mniejsze zmęczenie oczu podczas pracy. Polecam.
Photo
Wait while more posts are being loaded