Profile cover photo
Profile photo
Salon Kosmetyczny Venus Mariola Lewandowska, Płock
23 followers
23 followers
About
Posts

Post has attachment
Poznaj z nami tajemnicę wiecznej młodości
Współczesny świat wymaga od nas sprawności i doskonałego wyglądu do późnego wieku. Zmarszczki są czymś niepożądanym, niepotrzebnym i źle widzianym. Jesteśmy po Twojej stronie. Pomożemy Ci sprostać tym wymaganiom.
Skóra zmienia się wraz z upływem lat. Pojawiają się najpierw drobne, linijne zmarszczki, nieco później bruzdy i zwiotczenia. Skóra traci jędrność poddając się działaniu grawitacji, wpływom zewnętrznym, oraz działaniu stresu. To życie nas postarza, czy mamy więc jakikolwiek wpływ na ten proces? Jasne, że TAK !
Zabiegi w naszym salonie zostały opracowane tak, aby działać na wszystkie aspekty starzenia, a jednocześnie nie są to zabiegi inwazyjne. Wykonywane są w dużym komforcie, nie wymuszają absencji zawodowej i wiele z nich można śmiało zaliczyć do grupy zabiegów relaksacyjnych.
Po uważnej analizie skóry dobierzemy odpowiedni kurację i ustalimy częstotliwość zabiegów. Poczujesz się młoda, zadbana i spokojna o swoją przyszłość.
Więcej na: https://venus.com.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/odmladzajace/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może by tak ślub” – to nasz projekt artystyczny, realizowany pod patronatem magazynu Panna Młoda, periodyku poświęconego modzie ślubnej.
Prezentujemy tu efekty rocznej pracy całego zespołu pasjonatów. Co miesiąc w drodze konkursu skierowanego do przyszłych panien młodych wybieraliśmy jedną uczestniczkę i dla niej tworzyliśmy specjalną oprawę ślubną uwieńczoną sesją fotograficzną. Znajdziecie więc stylizacje klasyczne, awangardowe i nowoczesne. Kreatywność naszego zespołu ewoluowała wraz z rozwojem projektu. Była to praca niezwykła i pouczająca. Nam stylistom związanym z branżą ślubną dała możliwość zaprezentowania różnych, ciekawych rozwiązań, pokazania, że sesja ślubna to rodzaj spektaklu, opowieści, a niekiedy gry. Ale w tej historii my byliśmy jedynie statystami – główną rolę odgrywały przyszłe panny młode, które nie będąc nigdy wcześniej modelkami zaskakiwały nas swoim profesjonalnym podejściem do jakże trudnego zadania. Spędzaliśmy wspólnie tylko jeden dzień zdjęciowy, a pamiętamy każdy ich uśmiech do aparatu.

Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który prezentuje unikalną, dwufazową metodę hydrofilnego zmywania cery, opracowaną przez biochemika dr Michaela Babora. Jest to połączenie naturalnej siły wody i oleju tworzące wyjątkowy, 2-fazowy system głębokiego oczyszczania skóry. Hydrofilne właściwości oliwki HY-ÖL firmy BABOR sprawiają, że z łatwością łączy się ona z wodą. Wraz z odpowiednio dobranym do rodzaju skóry koncentratem ziołowym na bazie wody (Phytoactive) dokładnie usuwa z powierzchni naskórka zarówno zanieczyszczenia rozpuszczalne w tłuszczach jak i w wodzie, nie pozostawiając uczucia napięcia skóry.
Add a comment...

Post has attachment
W sobotę 6 grudnia, Salon Kosmetyczny Venus - Mariola Lewandowska również odwiedził św. Mikołaj   :-)
Dla naszych stałych, wieloletnich klientek zostawił podarunki - z prośbą abyśmy je przekazały ...    ;-)
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded