Profile

Cover photo
3 followers|8,329 views
AboutPostsCollectionsPhotosYouTube

Stream

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Rok 2017 to rok dużych zmian w prawie podatkowym. W życie weszła nowelizacja ustawy o podatku VAT, a w niem m.in. spore zmiany związane z mechanizmem odwrotnego obciążenie. Od tego roku faktury z odwrotnym obciążeniem można wystawiać w znacznie większej liczbie przypadków niż do tej pory.
Czytaj więcej >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/mechanizm-odwrotnego-obciazenia-co-warto-o-nim-wiedziec
 ·  Translate
1 stycznia weszła w życie "duża" nowelizacja ustawy o podatku VAT, a w niej budzący kontrowersje mechanizm odwrotnego obciążenia.
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Dziś Dzień Sprzątania Biurka, czyli święto obchodzone tradycyjnie w drugi poniedziałek stycznia. Jak wyglądają Wasze stanowiska pracy? Twórczy chaos czy wzorowy porządek? Jeśli macie problem ze zorganizowaniem sobie pracy przy biurku - mamy kilka rad.
http://www.saldeosmart.pl/blog/posprzataj-biurko-dzien-sprzatania-biurka-z-saldeosmart
 ·  Translate
Dziś Dzień Sprzątania Biurka. Jak wygląda Twoje? Niezależnie od stanowiska powinieneś zadbać o czyste biurko. Podpowiemy Ci jak.
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Zespół SaldeoSMART życzy Wam Wesołych Świąt i tego co najlepsze w Nowym Roku!
 ·  Translate
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Rozliczanie zaliczek pracowniczych w nowym Pakiecie SaldeoSMART - Panel Pracownika.
 ·  Translate
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Musisz ręcznie wprowadzać wiele pozycji z faktur do swojego programu księgowego lub magazynowego? Już nie! Mamy dla Ciebie pomoc w postaci Odczytywanie pozycji faktur SaldeoSMART, które jest dostępne w ramach Pakietów Odczytywanie Dokumentów oraz Obieg Dokumentów. To idealne rozwiązanie dla firm, które prowadzą zaawansowaną analitykę swoich kosztów i wydatków.
Dowiedz się więcej na naszej stronie >>> http://www.saldeosmart.pl/firma/odczytywanie-pozycji-faktur
 ·  Translate
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Skuteczne pozyskiwanie nowych kontrahentów odbywa się na wielu płaszczyznach. Oczywiście bardzo duże znaczenie mają dostarczane usługi lub towary, jednak warto wziąć także pod uwagę współpracę w zakresie doradztwa, czyli wszystko to, co klient dostaje w pakiecie. Odpowiedz na pytanie jak wybrać najlepszego dostawcę i jakimi kryteriami się sugerować, a dowiesz się jednocześnie, nad czym należy pracować, aby takim dostawcą się stać. Może Ci w tym pomóc nurt Open Innovation. Dowiedz się więcej na ten temat na Blogu SaldeoSMART >>>
http://www.saldeosmart.pl/blog/najlepszy-dostawca-jak-go-wybrac
 ·  Translate
Jakie kryteria stosować podczas wyboru dostawców? Podpowiadamy też jak Open Innovation pomaga w pozyskiwaniu nowych kontrahentów.
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Zakładasz firmę i zastanawiasz się, jak zorganizować dokumentację? Zdecydowanie polecamy zlecenie prowadzenia księgowości do biura rachunkowego. Księgowy doradzi, pomoże w zrozumieniu przepisów i w profesjonalny sposób zajmie się obsługą dokumentacji finansowej. Nie wiesz jak wybrać dobre biuro rachunkowe - przeczytaj nasze porady.
http://www.saldeosmart.pl/blog/najwyzszy-czas-na-biuro-rachunkowe
 ·  Translate
Jak założyć firmę i nie zwariować? Przede wszystkim skupić się na prowadzeniu biznesu. Rozwiązaniem jest nowoczesne biuro rachunkowe.
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Otwierasz firmę? Masz swoją działalność? Koniecznie wybierz program do wystawiania faktur. Fakturowanie online z SaldeoSMART to proste i wygodne rozwiązanie dla Twojej firmy. Program do fakturowanie to nie tylko wystawianie faktur, ale także kontrola należności i sprawne wysyłanie faktur dla kontrahentów.
Dowiedz się więcej na http://www.saldeosmart.pl/firma/fakturowanie
 ·  Translate
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Nowości w SaldeoSMART. W grudniowej aktualizacji przygotowaliśmy m.in. wystawianie faktur z odwrotnym obciążeniem, co jest związane ze zmianami podatkowymi wchodzącymi od 2017 roku. To jednak nie wszystko, na Użytkowników Obiegu Dokumentów czekają etykiety dla dokumentów, a Odczytywania Dokumentów - łączenie generowanych przelewów. Czytajcie więcej >>>
http://www.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-grudzien-2016
 ·  Translate
Zakończenie roku podsumowujemy aktualizacją, która wprowadza trzy duże nowości, w tym m.in. wystawianie faktur z odwrotnym obciążeniem.
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Świąteczny temat dla firm, które z okazji Świąt kupują dla swoich kontrahentów czy klientów prezenty. Dowiedz się czy prezenty dla kontrahentów to koszty reprezentacji, a może koszty marketingowe.
http://www.saldeosmart.pl/blog/prezenty-dla-kontrahentow-jak-je-rozliczyc
 ·  Translate
Na święta wiele firm kupuje prezenty dla swoich kontrahentów, kluczowych klientów lub dostawców. Jak rozliczyć prezenty dla kontrahentów?
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Obieg dokumentów dla każdej firmy? Nie wierzysz? - przeczytaj nasz tekst i przekonaj się, że wdrożenie obiegu dokumentów w Twojej Firmie to krok naprzód. Funkcjonalny obieg dokumentów dla firmy to pomoc w obsłudze dokumentów i kontroli ich przepływu między pracownikami. Koniec zgubionych faktur czy zapomnianych umów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/obieg-dokumentow-w-zasiegu-reki
 ·  Translate
Z elektronicznego obiegu z powodzeniem mogą korzystać z niego podmioty zatrudniające nawet kilka osób. To rozwiązanie dla każdej firmy.
1
Add a comment...

SaldeoSMART

Shared publicly  - 
 
Jak szybko i sprawnie wysłać klientom biura rozliczenie księgowe? Czy przesyłanie informacji o wyniku firmy przez księgowego można wykonać bez konieczności ręcznego pisania wielu maili? Oczywiście TAK! Wystarczy zapoznać z funkcjonalnością Pakietu Komunikacja z Klientem, którego możliwości rozwiązuję wiele problemów biura rachunkowego. Czytajcie więcej na naszym Blogu >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/rozliczenia-ksiegowe-w-saldeosmart
 ·  Translate
Rozliczenia księgowe, dostępne w Pakiecie Komunikacja z Klientem, są jednym z głównych modułów aplikacji SaldeoSMART. Wysyłaj je z SaldeoSMART.
1
Add a comment...
SaldeoSMART's Collections
Story
Tagline
SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja, która odczytuje skanowane dokumenty i automatycznie uzupełnia informacje z faktury. Pozwala to na wyeksportowanie ich do pliku i import w programie księgowym, jakiego używasz w swojej firmie.
Contact Information
Contact info
Phone
+48 12 350 66 88
Mobile
+48 605 724 036
Email
Address
ul. Conrada 51, 31-357 Kraków