About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
SK SIGMA OLOMOUC - FC VYSOČINA JIHLAVA | V posledním přípravném utkání před odjezdem na soustředění do Turecka jsme zvítězili nad Jihlavou 5:0 (3:0).

Branky: 25. a 31. Zahradníček, 40. Plšek, 78. Falta, 80. Lalkovič

Sestava: Mandous – Štěrba (46. Látal), Beneš (46. Kotouč), Jemelka (46. Polom), Sláma (46. Vepřek) – Kalvach, Houska (46. Lalkovič) – Zahradníček (46. Falta), Plšek, Texl (46. Chytil) – Nešpor (46. Yunis)
Photo
Add a comment...

SK SIGMA OLOMOUC - FC VYSOČINA JIHLAVA | Do prvního poločasu nastoupíme v této sestavě.
Photo

A TÝM | Zítra Sigma odehraje další přípravný zápas! Tentokrát proti FC Vysočina Jihlava. Začínáme v 13:00 na hřišti s umělou trávou. Vstup je zdarma a pokud zápas nestíháte, můžete jej sledovat online v textové podobě nebo v živě na tomto odkazu ⚽️

A TÝM | Pátou branku v přípravě si připsal KUBA YUNIS, který poslal ve druhém poločase Sigmu do vedení. Slovenský soupeř ale zanedlouho srovnal na konečných 1:1 ⚽️🔷

A TÝM | V dalším přípravném utkání včera Sigma remizovala 1:1 se slovenským celkem MFK Ružomberok. Nová posila VÍT BENEŠ si připsal první start v modrém dresu! ⚽️🔷
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
20.01.19
9 Photos - View album

A TÝM | Na zbrusu novém stadionu Tehelné Pole jsme vyhráli 3:2. Branky vstřelili Václav Jemelka, Jakub Yunis a Tomáš Zahradníček ⚽️👍
Photo

AS Trenčín - SK Sigma Olomouc | Druhý přípravný zápas v Trenčíně pro nás skončil porážkou 5:2 🔵
Photo

AS Trenčín - SK Sigma Olomouc | V prvním přípravném utkání proti AS Trenčín vítězíme po hattricku JAKUBA YUNISE 0:3 👍🔵
Photo

A TÝM - FORTUNA:LIGA | Zápas SK Sigma Olomouc - FK Jablonec se odehraje v pátek 8. února 2019 od 18:00 ⚽️🔵 a v přímém přenosu jej bude vysílat ČT SPORT.

A TÝM | V přípravě si zahrajeme například proti ŠK SLOVANU BRATISLAVA na úplně novém stadionu Tehelné Pole nebo proti japonskému týmu SHONAN BELLMARE ⚽️