Profile cover photo
Profile photo
SERWIS FOX Zakład Autoryzowany
About
Posts

Post has attachment
Zadbaj o odpowiednią ochronę auta przed kradzieżą. W naszej ofercie znajdziesz również blokady skrzyni biegów Niedźwiedź Lock – wygodne i skuteczne. Proponujemy tradycyjne blokady bolcowe oraz nowoczesne i estetyczne blokady ryglowe. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - http://serwisfox.pl/blokady-skrzyni-biegow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czujników i kamer parkowania. Oferujemy wysokiej jakości systemy elektroniczne wspomagające parkowanie. Urządzenia wyposażone zostały w cyfrowy wyświetlacz znajdujący się w niewielkiej estetycznej obudowie. Szczegółowe informacje zamieściliśmy pod tym linkiem - http://serwisfox.pl/czujniki-i-kamery-parkowania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się również zestawy głośnomówiące. Polecamy między innymi zestaw MKi9200PL2 firmy Parrot. Posiada kolorowy ekran TFT i wykorzystuje technologię Bluetooth. Poza odbieraniem i kończeniem połączeń urządzenie oferuje odtwarzanie muzyki. Szczegółowy opis zestawu znajdą Państwo pod tym linkiem - http://serwisfox.pl/zestawy-glosnomowiace-parrot/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również światła do jazdy dziennej, które skutecznie poprawią bezpieczeństwo jazdy. Światła powodują, że samochód jest widoczny ze znacznie większej odległości i tym samym poprawiają czas reakcji innych kierowców. Polecamy światła dzienne LED dostępne w naszej bogatej ofercie - http://serwisfox.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-led/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością jest sprzedaż oraz montaż zabezpieczeń do samochodów i motocykli. Oferujemy także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny autoalarmów i innych zabezpieczeń samochodowych. Zapraszamy do zakupów w sklepie online, jak i w siedzibie naszej firmy - http://serwisfox.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie autoalarmów i zabezpieczeń znajdziesz tylko urządzenia znanych i cenionych producentów, takich jak Autosystemy Fox, Autosystemy Tytan, Parrot, Niedźwiedź Lock i Seo. Oferujemy profesjonalną pomoc przy doborze najlepszych rozwiązań, służymy naszym wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy - http://serwisfox.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą autoalarmów. Polecamy m.in. autoalarm Fox Alfa, który można zamontować we wszystkich autach, które posiadają instalację 12V. Urządzenie wyposażone jest w masowy czujnik drzwi, a także klapy silnika i bagażnika. Alarm posiada też funkcję modulowanej syreny alarmowej - http://serwisfox.pl/autoalarmy-fox/.
Add a comment...

Post has attachment
Kamery cofania do samochodów stały się bardzo popularne. Kamera parkowania to łatwy wyjazd z parkingów, bram i garażów nie będzie najmniejszym problemem. Mając zamontowaną kamerę cofania będziesz widział wszystko co dzieje się za samochodem.Kamera cofania zbudowana jest z materiałów bardzo wysokiej jakości, co przekłada się na jej niezawodność i wytrzymałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://serwisfox.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Immobiliser to – w wolnym tłumaczeniu – unieruchamiacz. Jest elektroniczną blokadą zapłonu silnika, którą włącza się i wyłącza albo dotykając specjalnym „breloczkiem” w odpowiednie miejsce (najczęściej w okolicach kolumny kierowniczej), albo (w nowszych modelach aut) zdalnie – zbliżając oryginalny kluczyk do stacyjki np. w momencie próby uruchomienia silnika lub umieszczając go we wnętrzu samochodu w odpowiedniej odległości od kolumny kierowniczej (kluczyki i karty zbliżeniowe). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://serwisfox.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto doposażyć samochód w istotne elementy zabezpieczenia samochodu, jak syreny alarmowe, skutecznie alarmujące o próbie kradzieży, immobilisery, będące absolutnym standardem zabezpieczania samochodu, czy dodatkowe czujniki alarmowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://serwisfox.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded