Profile cover photo
Profile photo
Rudolf Korinek
134 followers
134 followers
About
Rudolf's posts

Teď už vážně jenom potřebuju ať uvolní API, aby to šlo provázat s Twitterem ... :)

Wow - ten novej design je paráda ...

Včerejší výměna SIMky mýmu appl(í)mu telefonu nepomohla, nepomohl ani restore na novou verzi iOS 5.0.1. takže pořád musím několikrát denně restartovat kvůli tomu, že ztratím signál:/ Zajímavý je, že lidí se stejným problémem jsou na diskuzích Applu tisíce, ale Apple pořád jenom mluví o baterce a jiných keksech :/ Chjo - baterka mně tolik nevadí, mám kabely a kolíbky skoro všude, ale to, že se mně táta nemohl minulý týden kvůli tomu dovolat z nemocnice mi neskutečně vadí :(

Post has attachment
Joo :) I stated that I am Jedi ...

Životní filosofii rytířů Jedi ze slavné sci-fi ságy Hvězdné války v Česku vyznává 15 070 obyvatel. Nejčastěji to jsou lidé z Prahy (tři z tisíce, celkem 3 977 lidí), nejméně pak z Vysočiny, kde se ke "světlé straně Síly", jak se rytířům Jedi ve filmech přezdívá, přidalo jen 0,08 % obyvatel.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pribylo-vericich-bez-vyznani-a-moravanu-rytiru-jedi-je-vic-nez-romu-1pa-/domaci.aspx?c=A111215_095802_domaci_hv

Crowdsourcing neboli Davova Otazka na Telo (*nemam rad anglikanismy) :) Rad bych se zeptal kamaradu co pouzivaji telefony s robotkama misto jablek ci ostruzin v cem jsou tyhle telefony lepsi a proc si je vybraly? :) Jsem ve fazi kdy mne muj telefon zacal omezovat tim, ze skoro nic neumi.A protoze SMSKy a volani u mne nejsou alfou-omegou (nikdo mne nevola ni pise) premyslim, ze po tolika letech presedlam a Kanadanum dam valem.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Today is the aPPLe EvenT :) http://www.engadget.com/2011/10/04/apples-lets-talk-iphone-keynote-liveblog/ - if you ware wondering what is going before/and after - here is a live blog :)

A friend of mine posted this the other day and I find that short sentence very cool :)
"Employees do what is measured, incentivised and celebrated" ...

Big Bang Theory rocks! :)
Wait while more posts are being loaded