Profile

Cover photo
کلینیک رز, کاشت مو, کاشت ابرو,لیپوماتیک
34 followers|4,505 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
کاشت ابرو‏ با روشFIT به عنوان یکی از روش های معمو‏ل در ترمیم و بازسازی ابرو‏های از دست رفته است که در آن سوراخ های کوچکی در پشت و کنار سر بیمار ایجاد و فولیکول های مو‏ (گرافت ها) بصورت تک تک از این نواحی خارج می‎شوند. پزشک این گرافت ها را آماده می‎کند و سپس در ناحیه ابروی بیمار می‎کارد. برای برداشت مو‏ به روش FIT از یک سو به ابزار ظریف و تخصصی نیاز است و از سوی دیگر مهارت و تخصص پزشک تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی دارد.

کاشت ابرو‏ با استفاده از روشFIT بدون بخیه و جراحی صورت می‎گیرد. پزشک هیچ استفاده ای از تیغ نخواهد داشت و تنها سوراخ های کوچکی در پشت سر بیمار ایجاد می‎شود که این سوراخ ها در مدت کوتاهی بهبوی می‎یابند و نیاز به مراقبت های پس از عمل نخواهد بود.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
نحوه کاشت مو با تكنیك FIT
در کاشت مو با تکنیک FIT با استفاده از پانچ های مخصوص، گرافت هایی که مورد نظر هستند از پشت سر انتخاب می شود و سپس به وسیله همان پانچ بر روی ناحیه جلوی سر قرار داده می شود. در این روش می توان در هر مرحله بین 500 تا 1000 تار مو را برداشته و در قسمت های کم مو کاشت. یک نکته مهم در زمان برداشتن گرفتها از ناحیه بانک مو، میزان و تعداد گرافت هاست. اگر میزان گرافت های برداشته شده از یک ناحیه بیش از حد باشد، به آن ناحیه آسیب وارد شده و ممکن است بعدها دچار کم مویی شود. بنابراین تقسیم نواحی سر برای برداشتن گرافت اهمیت پیدا می کند که پزشک با توجه به مهارت و تخصص خود آن را انجام می دهد.

یک نکته مهم دیگر در زمان زمان برداشتن گرافت ها، خودداری از فشار وارد کردن به ناحیه ریشه مو است. متخصص کاشت مو، ریشه موها را با استفاده از ابزار پانچ بر می دارد. در این صورت نباید هیچ فشاری به ریشه مو وارد شود زیرا موجب آسیب دیدن ریشه شده و ممکن است مو پس از کاشت رشد نکند. همچنین محلی که گرافت ها از آن خارج شده اند، زخم می شود. پزشک باید به دقت این مکان را بخیه و پانسمان کند تا بعدها به ریشه موها آسیبی وارد نشود.

کاشت مو با تکنیک FIT نسبت به روش FUT آسانتر است و هزینه آن هم کمتر محاسبه می شود. برای اغلب بیمارانی که به کم مویی دچار شده اند، این روش مناسب است. اما افرادی که برای ناحیه طاسی سر قصد کاشت موی طبیعی را دارند، بهتر است از روش های ترکیبی استفاده کنند.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
دلیل اصلی ریزش مو در مردان و زنان ژنتیک آنها می باشد. در واقع دلیل تقریبا 95% بی مو شدن افراد در دنیا ژنتیک افراد می باشد. 5% باقی مانده می تواند به دلایل مختلفی باشد، دلایلی اعم از رژیم غذایی، اضطراب، بیماری و مصرف داروهای خاص. عواملی که منجر به ریزش مو می شوند شامل:1- داروها، ویتامین ها و مواد معدنی. داروهای مورد استفاده برای درمان فشار خون بالا، مشکلات قبلی، افسردگی و نیز روش هایی مثل پرتو درمانی و شیمی درمانی در بیماران خاص می توانند باعث ...
1
Add a comment...
 
مو یکی از قسمت‏ها‎ی مهم سر است که نقش آن در زیبایی صورت غیرقابل انکار می باشد. ریزش مو به دلایل مختلفی صورت می‎گیرد از جمله بیماری‏ها‎ی ارثی، استفاده از برخی داروها، سوانح و ... که به بررسی عوامل ریزش مو و درمان آن می‎پردازیم. عامل تغذیه در ریزش مو افراد مؤثر هستند, کمبود و فقر آهن، روی، کلسیم و فسفر ... از جمله عامل اصلی در ریزش موی افراد مختلف می‎باشد.
 ·  Translate
کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی رز | ارائه خدمات کاشت موی سر,کاشت ابرو,پیوند مو,ترمیم مو,عوارض وهزینه انواع کاشت موطبیعی به جدید ترین روش های FIT,SUT,HRT
5
Add a comment...
 
لیپوماتیک نیز مانند هر عمل جراحی دیگری –مثل کاشت مو و کاشت ابرو – نیازمند مراقبت صحیح است. در صورتی که از محل خروج چربی های اضافه به خوبی مراقبت نشود، ممکن است به محلی برای رشد باکتریها و نهایت عفونت تبدیل شوند. پس از اینکه لیپوماتیک به پایان رسید، پزشک توصیه های لازم را برای بیمار توضیح می دهد. به طور کلی مجموعه مراقبت های پس از لیپوماتیک را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:
خونریزی پس از انجام جراحی کمی نگران کننده است، که البته با مصرف داروهایی که از سوی پزشک تجویز می شود می توان به راحتی خونریزی را کنترل کرد. برای جلوگیری از خونریزی مجدد، اکیدا توصیه می شود که بیمار بلافاصله پس از خروج از مطب استراحت کرده و از انجام فعالیت های سنگین و برخی ورزش ها همچون دو، وزنه برداری و ... خودداری کند.

http://www.rozclinic.com/services/129/%D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9
 ·  Translate
6
Add a comment...
 
آشنایی با کاشت ابرو:
یکی از مهم ترین درمان های زیبایی صورت که امروزه طرفداران زیادی دارد، ترمیم ابرو می باشد. در کلینیک رز، ما روش های کاشت ابرو FUE را با استفاده از تیم پزشکی درجه یک و با تجربه خود و جدیدترین شیوه ها و فن آوری ها عرضه می کنیم. با افزایش محبوبیت داشتن ابروهای پرپشت تر و بزرگتر، شاهد افزایش قابل توجه مراجعینی هستیم که نتایجی دائمی و طبیعی را می خواهند، چیزی که در بسیاری از جراحی های کاشت موی ابرو بدست می آید.


ابروهای پرپشت، نوک تیز و خوش ترکیب کمتر مورد توجه قرار می گیرند، با این حال داشتن ابروهای کم پشت یا نداشتن موی ابرو باعث می شود که توجه افراد به طور ناخواسته به چهره طرف جلب شود. ما از شیوه های کاشت موی ثابت شده برای برطرف سازی مشکل ریزش مو در ناحیه ابرو استفاده می کنیم. ترمیم ابرو شیوه ای فوق العاده برای جایگزینی ابرو یا ترمیم نواحی کوچکی از ابرو است که به دلایل مختلفی از جمله: ابرو برداشتن نامناسب، جای زخم یا عوامل ژنتیکی دچار ریزش شده اند. ترمیم مو به این شکل است که مقدار کمی از موی بالای ناحیه گوش در ناحیه ابرو کاشت می شود. کاشت ابرو توسط یک متخصص مجرب صورت می گیرد و بین 2 تا 3 ساعت طول می کشد.

کلینیک رز با سالها تجربه و داشتن کادری مجهز و متعهد در زمینه کاشت مو و کاشت ابرو در خدمت شماست.
جهت اطلاعات بیشتر لطفا به سایت رز کلینیک مراجعه بفرمایید.
http://www.rozclinic.com
 ·  Translate
13
Add a comment...
 

بیمارانی که متقاضی کاشت موی طبیعی هستند، زمانی که درمان کاشت مو انجام می شود، انتظار دارند ایده آل آنها حاصل شود. این در حالی است که در برخی از بیماران آنچه انتظار می رود، حاصل نمی شود و نهایتا موجب نارضایتی او شده و نسبت به پزشک بدبین می شود. در حالی که گاهی عدم موفقیت کاشت به دلایلی از جمله مراقبت های بیمار باز می گردد. پس از درمان پزشک تمامی تجویزات و توصیه های لازم را به بیمار خود اعلام می کند. این در حالی است که برخی از بیماران نسبت به مراقبت های پس از درمان بی توجه بوده و ممکن است نتیجه حاصل مطلوب آنها نباشد. برای جلوگیری از این موارد لازم است تا مواردی که بیماران پس از کاشت مو باید اجرا کنند را تک به تک ذکر کنیم.
 ·  Translate
بیمارانی که متقاضی کاشت موی طبیعی هستند، زمانی که درمان کاشت مو انجام می شود، انتظار دارند ایده آل آنها حاصل شود. این در حالی است که در برخی از بیماران آنچه انتظار می رود، حاصل نمی شود و نهایتا موجب نارضایتی او شده و نسبت به پزشک بدبین می شود. در حالی که گاهی عدم موفقیت کاشت به دلایلی از جمله مراقبت های بیمار باز می گردد. پس از درمان پزشک تمامی تجویزات و توصیه های لازم را به بیمار خود اعلام می کند. این در حالی است که برخی از بیماران نسبت به مراقب...
1
Add a comment...
 
سوال اول : آیا کاشت ابرو یک راه حل دائمی خواهد بود؟

سوال اول و بسیار مهمی که در این مدت از ما پرسیده می شود همین سوال است. افراد که عموما از خلال تاتو و یا آرایش روزانه سعی در پوشاندن ضعف های ابروی خود بودند این سوال را از ما زیاد پرسیده اند. در ابتدا باید به چنین افرادی بگوییم راه حل هایی که شما تا کنون برای درمان این ضعف برگزیده اید طبیعی نیست و هر چیزی که طبیعی نباشد اثر خود را بر بدن شما دیر یا زود خواهد گذاشت. کاشت ابرو یک فرایند کاملا سازگار با بدن است و شما بعد از کاشت، ابرو های طبیعی خواهید داشت. با قاطعیت اعلام می کنیم، کاشت ابرو یک راه حل دائمی و ماندگار است شما رشد ابرو را تجربه می کنید، می توانید ابرو های خود را مانند ابرو های معمولی اصلاح کنید و از زیبایی طبیعی آنها لذت ببرید. ابرو هایی که خواهید داشت همانند ابرو های معمولی رشد خواهند داشت.
 ·  Translate
هنگامی که ما به صورت افراد نگاه می کنیم به ندرت به زیبایی به وجود آمده به خاطر ابرو ها دقت می کنیم. در واقع اهمیت زیبایی ابرو مابین افراد شاید کم باشد، هنگامی به خوبی متوجه زیبایی ابرو می شویم که ابرو تحت شرایطی خاص کامل و یا قسمت زیادی از آن از بین برود آن زمان است که نقش ابرو را در زیبایی صورت در میابیم. البته خانمها به خوبی از این نقش آگاه هستند! افرادی که به کاشت ابرو نیاز پیدا کرده اند، سوالهای شبیه به هم زیادی دارند. این مقاله در پی آن ا...
1
Add a comment...
 
روش کاشت مو PRP، روشی کاملا طبیعی، مدرن، بدون نیاز به جراحی، مناسب برای مردان و زنان و نیز جایگزین روش های درمانی مورد استفاده برای درمان ریزش مو یا روش های بازسازی، پیوند مو و ابرو است. این روشی است که از خون مراجعه کننده برای درمان استفاده می شود. در این روش، پلاسما غنی از پلاکت با استفاده از سوزنی نازک به جمجمه تزریق می شود. سپس فاکتورهای رشد موجود در پلاکت ها کار خود را انجام می دهند و باعث تحریک پوست سر شده و رشد به صورت طبیعی آغاز می گردد. ...
1
Add a comment...
 
ترمیم مو یکی از موارد مهمی است که بسیاری از جوانان به جنبه های مختلف آن از جمله هزینه ترمیم مو، بهترین روش کاشت مو و معایب ترمیم مو علاقه مندند. موی سر نقش مهمی در زيبايی انسان دارد و بخش عمده ای از زیبایی ظاهر انسان مدیون موهای سر می باشد. ترمیم مو از این جهت اهمیت خاصی در زندگی افراد دارد و بسیاری از کسانی که موهایشان را به هر دلیلی از دست داده اند، متقاضی انجام این عمل می شوند. موی سر علاوه بر زیبایی هر فرد، به حفظ و نگهداری سر در برابر ضربه، آسیب های فیزیکی و نگهداری گرما نقش مهمی را بازی می کند. ریزش موی سر در خانم ها و آقایان دارای علل مختلفی است که با مراجعه به موسسه کاشت مو و مشاوره با متخصص کاشت مو به درمان آن می پردازند. در خصوص عوارض ترمیم مو هم می توان گفت که عمدتا این نوع عمل ها دارای عوارض چندانی نیستند و بیشتر عوارض آن از قبیل: احساس خارش در ناحیه ترمیم شده، مشاهده برخی نقاط قرمز رنگ در جاهایی که از آنجا مو برداشته شده همه موقتی هستند و خیلی زود از بین می روند.
http://www.rozclinic.com/Services/135/%D8%AA%D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%88
 ·  Translate
ترمیم مو یکی از موارد مهمی است که بسیاری از جوانان به جنبه های مختلف آن از جمله هزینه ترمیم مو، بهترین روش ترمیم مو و اطلاع از معایب ترمیم مو علاقه مندند
4
Add a comment...
 
کاشت مژه مدتی است که در بسیاری از کشورها صورت می گیرد. کاشت طبیعی مژه برای اشخاصی صورت می گیرد که به دلایلی مانند سوختگی، تصادف، ضربه و یا سایر موارد مژه های خود را از دست داده اند.
اما رعایت چند نکته در این زمینه مهم و حیاتی است: اول اینکه بدانیم کاشت مژه عملی بسیار سخت و پیچیده است و تنها برای افرادی پیشنهاد می گردد که به دلایلی فاقد مژه بوده و داشتن چند مژه شکل ظاهری آنها را تغییر عمده ای می دهد. لازم بذکر است که تقاضا برای کاشت مژه با اهداف زیبایی و داشتن مژه های پرپشت تر از سوی بیشتر متخصصان پذیرفته نمی شود، چون این کار چندان منطقی و قابل قبول نیست. بسیاری از پزشکان و متخصصین این امر برای انجام این عمل حساسیت بیشتری نسبت عمل های مشابه مانند کاشت مو، کاشت ابرو و لیپوماتیک دارند.

http://www.rozclinic.com
 ·  Translate
4
Add a comment...
 
امروزه به لطف رشد علم و دانش جدید، براحتی می توان بسیاری از عارضه ها و نقصان ها را در بدن انسان ها برطرف کرد. کاشت ریش و سبیل را می توان از سن 20 تا 22 سالگی آغاز کرد، در این سنین هورمون ها در سطح پایه قرار دارند.

کاشت ریش و سبیل به صورت طبیعی در میان مردانی صورت می گیرد که اصلا ریش ندارند و همچنین در مردان سالمی که در ناحیه های ای از ریش خود دچار طاسی منطقه ای هستند. کاشت در ناحیه ای که جای زخم وجود دارد، یکی از رایح ترین روش های انجام شده است.
در کاشت ریش و سبیل به صورت طبیعی، روش FUE در افرادی صورت می گیرد که با کوتاه کردن موی سر مشکلی ندارند و شیوه FUT برای کسانی صورت می گیرد که نمی خواهند سر خود را به طور کامل اصلاح کنند. موی کاشته شده در ناحیه ریش و سبیل را نمی توان با چشم مسلح از موی ریش و سبیل فرد تشخیص داد. نتایج طبیعی و دائمی است.
کلینیک رز در کنار خدمات کاشت مو و کاشت ابرو ، جهت خدمات کاشت ریش و سبیل نیز در خدمت شما عزیزان می باشد.
http://www.rozclinic.com/
 ·  Translate
11
Add a comment...
Story
Tagline
کاشت مو,کاشت ابرو,کلینیک رز,لیپوماتیک,پوست و زیبایی,جوان سازی پوست,تزریق ژل,بوتاکس,تزریق چربی"
Introduction
کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رز آماده ارائه خدمات تخصصی کاشت مو ، لیپوماتیک ، کاشت ابرو و خدمات تخصصی زیبایی و جوان سازی پوست میباشد
Contact Information
Contact info
Phone
+982144969258
Email
Address
تهران ، میدان صادقیه، ضلع شمالی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، نبش طاهریان ، پلاک 58 ، واحد 1