Profile cover photo
Profile photo
Rozamet. Produkcja Siatek Metalowych Tkanych i Cięto-Ciągnionych
About
Posts

Post has attachment
Do tworzenia naszych siatek wykorzystujemy materiały wysokiej jakości. Druty są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie muszą się państwo obawiać, że siatka zardzewieje pod wpływem warunków atmosferycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą siatek metalowych - http://www.rozamet.pl/siatka-tkana.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy siatki ślimakowe, które oferujemy w bardzo korzystnej cenie. Siatki te są bardzo wytrzymałe i jednocześnie wyjątkowo estetyczne. Można je stosować na podwórkach i działkach, sprawdzą się też jako osłony i przegrody w hodowlach czy gospodarstwach rolnych. Sprawdź naszą ofertę - http://www.rozamet.pl/siatka-slimakowa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy siatki techniczne ze stali ocynkowanych, chromoniklowych, miedzianych i innych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz rozbudowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu sprostamy każdemu zleceniu, nawet bardzo nietypowemu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych - http://www.rozamet.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siatki tkane posiadają szerokie zastosowanie. Nadają się np. do wykorzystania jako sita do przesiewania żwiru lub piasku. Sprawdzają się również jako materiał do wykonania osłon, filtrów i obudów oraz elementy konstrukcyjne systemów wentylacyjnych. Zachęcamy do współpracy - http://www.rozamet.pl/siatka-tkana.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkujemy siatki metalowe od ponad 30 lat. Służymy wiedzą, doświadczeniem i fachowym doradztwem. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo nasze numery telefonów, adres mailowy i inne niezbędne dane. Zapraszamy - http://www.rozamet.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siatki cięto-ciągnione z naszej oferty można wykorzystać między innymi w budownictwie. Stosowane są przy tworzeniu systemów wentylacyjnych lub elementów dekoracyjnych. Można ich użyć także jako pszczelarskie siatki na dennice. Więcej informacji na temat zastosowań siatki cięto-ciągnionej znajdą Państwo tutaj - http://www.rozamet.pl/siatka-cieto-ciagniona.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcesz skutecznie zabezpieczyć się przed gryzoniami na działce czy na podwórku, to dobrym pomysłem będzie zamontowanie siatki. Polecamy użycie oferowanej przez Rozamet siatki ślimakowej. Jest bardzo wytrzymała, charakteryzuje ją również estetyczny wygląd. Stosowana jest m.in. w gospodarstwach rolnych. Zapraszamy do zakupów - http://www.rozamet.pl/siatka-slimakowa.
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujesz się pszczelarstwem? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą siatek tkanych. Siatki te można z powodzeniem wykorzystać jako siatki pszczelarskie. Oferujemy siatki wykonane m.in. z drutów stalowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, żaroodpornych oraz miedzianych. Zapraszamy do współpracy - http://www.rozamet.pl/siatka-tkana.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia cały zespół firmy http://www.rozamet.pl/ składa najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, pomyślności i radości. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do rodzinnych spotkań. A nadchodzący Nowy Rok przyniesie wiele sukcesów.
Photo
Add a comment...

Każda z siatek, którą znajdziecie w naszej ofercie, posiada gwarancję jakości. Mogą być wykorzystywane do tworzenia wielu konstrukcji. Więcej o produktach przeczytacie na stronie http://www.rozamet.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded