Profile cover photo
Profile photo
Apartment Rokytka
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Apartmány na sjezdovce Rokytnice nad Jizerou, ROKYTKA
– jedinečné místo …
… bezkonkurenční díky své poloze – přímo u vleku Modrá Hvězda, Sachrovka. Skibus směr skiareál Lysá hora, Horní domky je přímo před domem (cca. 5min cesty skibusem). Půjčovna lyžařského vybavení a kancelář lyžařské školy je přímo v domě.

Naše komfortní apartmány jsou schopny uspokojit i ty nejnáročnější hosty. Každý z našich apartmánů je vybaven kuchyňským koutem, TV se satelitním příjmem, DVD. Další výhodou je prostor pro uložení sportovního vybavení (lyže, lyžařské boty, kola). V každém apartmánu je k dispozici přístup k internetu. Apartmány Rokytka byly připraveny s mimořádnou pozorností k detailu, aby poskytoval maximální komfort Vám – našim hostů. Vyhrazené parkoviště přímo před domem mebo víceúrovňové podzemní garáže přímo v domě jsou Vám k dispozici.

Zveme všechny, kteří ocení vysokou kvalitu a přátelskou atmosféru – rodiny s dětmi, jednotlivce či skupiny přátel. Nabízíme vám 5 apartmánů (2-8 osob).
na lyžích až do apartmánu … ušetřete čas dojížděním na sjezdovky ….
Add a comment...

Post has attachment
Pašeráckej vejkend
od 20.02.2015 do 22.02.2015
Rokytnice nad Jizerou
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PF2015
Photo
Add a comment...

Post has attachment
New natural snow even in the valley !!!
60 live cams and more information : http://www.rokytka.net/web-cams-live-cams/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Apartmány 116 a 110 poskytují slevu 15% na lyžařské permanentky, 10% slevy na lyžařskou školu a půjčovnu a další služby v rámci BENEFIT programu

Apartments 116 and 110 provides for its guests discounts:
15% discounts on multi-day ski pass
10% discount on ski school and rental and other services within BENEFIT programu

Apartament 116 i 110 oferuje dla swoich gości zniżki:
15% zniżki na multi-dniowy karnet narciarski
10% zniżki na szkoła narciarska i wypożyczalnia oraz innych usług w BENEFIT programu
Photo
Add a comment...

Paseckej bloudil 2014
Rok se s rokem sešel a legendární bloudil je opět zde. Co je to vlastně bloudil? Bloudil je sportovně vědomostní soutěž, která prověří účastníky nejen po psychické, ale i fyzické stránce. Teamy, které mají 2-4 členy dostanou na startu bloudilovu mapu, test a seznam kontrol. Časový limit závodu, po jehož překročení budou teamy penalizovány (odpočtem bodů), je 5 hodin. Cestou musí test správně vyplnit, posbírat co nejvíce kontrol a navštívit několik místních podniků, kde získají body nejen za vzornou konzumaci alkoholických nápojů (krom kategorie do 18let). Na každé občerstvovací stanici lze získat až 20bodů (2body za jeden drink – pivo, víno, kořalka). Všichni bloudilové startují 25.10. 2014 ve 12:00 z hospůdky „Na Perlíčku“ v Pasekách nad Jizerou. Prezentace týmů proběhne od 10:30 do 11:30. Registrace na místě: 130,- Kč za team. Teamy registrované předem na e-mailu info@pasekyoutdoor.cz dostanou slevu ze startovného ve výši krásných 30,- Kč. Pro letošní rok jsme se po loňských protestech rozhodli otevřít novou kategorii – stará garda (věkový průměr teamu 50+). Pro malou účast rušíme kategorii kočárkářů. Každá z kategorií se otevírá pouze při účasti třech a více teamů. Protože se jedná o outdoorový závod, proběhne za jakéhokoli počasí. Pro všechny dorazivší je připraven bohatý kulturní program v čele s kapelou STANDBAND. Na nejlepší bloudily čekají hodnotné ceny nejen od renomované firmy HUSKY. Na všechny bloudily se těší organizační team Paseky Outdoor o.s.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Máme nové www stránky :)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded