Shared publicly  - 
 
Aš persiprašau, kad dar kartą perpostinu apdovanojimus, bet susipratau, kad pagal galimybes reikia pavardinti tuos žmones, kurie yra apdovanotieji ir išskirtinieji, kuriuos visi turi folovinti, nes juos čia ant G+ galima surasti. Nes pirma parašiau ant karštųjų, o dabar vat susiprotėjau. Toksai karštumas yra žiurkėnų savybė, taip kad nepykit, o džiaukitės antrą kartą ir plokite apdovanotiesiems, nes jie tikrai išskirtiniai ir ypatingi.

Tai +Skirmantas Tumelis , +eitne.lt , +Giedre B. , +Common Sense , +Augusta Kavaliauskaitė , +Ieva Sedova , +Ernesta Orlovaitė , +Beata Barauskaite , +Baltasis Vaiduoklis .

Tarp kitko, čia ant G+ gavosi suvardinti žymiai daugiau, nei ant FB - tik vieno Altajaus kažkodėl neradau :-)

http://rokiskis.popo.lt/2012/02/19/stilingiausio-blogo-apdovanojimas-2012/
Translate
Kadangi jau šiaip mane reikalai užverčia, o jau kadangi čia dar tie ACTA reikalai prasidėjo su visais bardakais, tai gavosi taip, jog nei vieno normalaus straipsnio šiais metais gal ir neparašiau dar?...
11
3
Tomas Morkūnas's profile photoBaltasis Vaiduoklis's profile photoArvydas Urbonavičius's profile photoeitne.lt's profile photo
3 comments
Translate
 
Ponas Dainiau, čia kol kas dar ne Rokiškio Rabinovičiaus apdovanojimas, taip kad nesigauna man platinti kietam pavidale jų. Bet mintis yra puiki, taip kad aš čia dabar pagalvosiu apie tai. O tai šviečias naujas verslo modelis kažkoks.
Translate
Translate
Add a comment...