Profile

Cover photo
Revista Shije
19 followers|32,790 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Lira Gjika: Edhe abuzuesit janë të abuzuar
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Si të ushqejmë shëndetshëm një fëmijë 3-vjeçar
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Receta që ju ndihmon me tensionin dhe aneminë
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Renato Mekolli - Historia e tij, fiks 4 vjet më parë
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Bëje vetë salcën me domate
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
7 gjërat që nuk duhet t’i fusni kurrë në blender
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Hojet e mjaltit, 5 mënyrat se si të perfeksiononi çdo ushqim
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
5 kombinime ushqimesh që ju mbushin me hekur, pa përdorur mish
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Rukola, kjo bimë e dashurisë!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Supë me Oriz dhe Shparguj
 ·  Translate
Një supë e lehtë, por mjaft e ushqyeshme. Shpargujt janë perime të sezonit dhe tani janë më të shijshëm se asnjëherë.
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Pesë ushqime shqiptare për të mos u humbur
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shije

Shared publicly  - 
 
Patate me Djathë, Mish dhe Karota
 ·  Translate
Kjo recetë ngjan si byrek, por në vend të miellit ka patatet e bëra pure dhe përmban shumë djathë, ndaj shpesh quhet edhe si “byreku i bariut”.
1
Add a comment...
Links