Profile cover photo
Profile photo
Glinojeck Restauracja Kaktus Imprezy Okolicznościowe Piwo Pizza Kebab Gyros Obiady Bar Pizzeria
2 followers -
Glinojeck Restauracja Kaktus - bar, restauracja i pizzeria. Kaktus zlokalizowany jest w centrum miasta Glinojeck. Oferta Kaktusa to imprezy okolicznościowe, gyros, pizza, piwo i kebab.
Glinojeck Restauracja Kaktus - bar, restauracja i pizzeria. Kaktus zlokalizowany jest w centrum miasta Glinojeck. Oferta Kaktusa to imprezy okolicznościowe, gyros, pizza, piwo i kebab.

2 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Glinojeck Firmy i Usługi to kanał YouTube przedstawiający usługi, firmy, ubezpieczenia, hotele, kwiaciarnie, restauracje oraz sklepy prowadzące działalność gospodarczą w mieście Glinojeck i jego okolicach.
Dobrym przykładem prowadzenia działalności jest Restauracja Kaktus, zlokalizowana w centrum miasta Glinojeck. Oferta Kaktusa to piwo z beczki, imprezy okolicznościowe, pizza, gyros, duży parking i oczywiście niepowtarzalny kebab. Restauracja powstała w 2009 roku i od początku serwuje klasyczną kuchnię polską oraz smaczne i niepowtarzalne fast foody. W lokalu każdy posiłek jest wyjątkowy, a dania z menu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Restaurację charakteryzuje świetna lokalizacja, długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel. Restauracja Kaktus w miasteczku Glinojeck to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej, kolacji z przyjaciółmi oraz biznesowego spotkania.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o usługi pogrzebowe jest Zakład Pogrzebowy Bogdan Wernicki zlokalizowany na ulicy Kościelnej w Glinojecku. https://www.google.com/maps/place/Zak%C5%82ad+Pogrzebowy+Glinojeck+Us%C5%82ugi+Pogrzebowe+Wernicki+Bogdan+Trumny+Urny+Ch%C5%82odnia/@52.819313,20.2826093,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x5954c7b2896b78c6!8m2!3d52.819313!4d20.284798
Zakład Pogrzebowy Bogdana Wernickiego charakteryzuje się solidnością i pełnym profesjonalizmem. Wykonywane usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, a firma do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidualny i personalny. https://zaklad-pogrzebowy-glinojeck.business.site/ Zakład Pogrzebowy Glinojeck swoje usługi prowadzi głównie na terenie powiatu Ciechanów.
Add a comment...

Post has attachment
Restauracja Kaktus położona jest w centrum miasta Glinojeck, obok pomnika pilota Edwarda Piątkowskiego i naprzeciw Banku Spółdzielczego i Urzędu Miasta i Gminy w Glinojecku. Restauracja zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr. 60 Ciechanów - Glinojeck - Raciąż - Płock. Kaktus jest bardzo elastyczny, zależnie od potrzeb Klienta, może funkcjonować jako kawiarnia, bar, restauracja, pijalnia piwa lub pizzeria. Bez wątpienia można powiedzieć, że Restauracja Kaktus to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Polski. Restauracja powstała w 2009 roku iw zasadzie od początku serwuje smaczne fast foody i klasyczną kuchnię polską. Lokal to zarówno doskonałe miejsce na kolację z przyjaciółmi, jak i biznesowe spotkanie albo obiad rodzinny. Dzięki wielkim staraniom o coraz większą efektywność i jakość, restauracja w stosunkowo krótkim czasie, stworzyła atmosferę cieszącą się dużym uznaniem konsumentów. Potencjalny Kliencie jeżeli znajdziesz się w Glinojecku lub jego okolicach - Restauracja Kaktus , Ciechanowska 10 zaprasza. Lokal spełnia wszystkie wymogi Sanepidu i zdecydowanie stawia na rzetelność, dokładność i profesjonalizm. Główna oferta restauracji to fast foody: gyros, kebab oraz pizza; imprezy okolicznościowe: osiemnastki, prywatki, pikniki rodzinne, komunie, wesela, chrzciny, oraz imprezy dla dzieci i imprezy firmowe.
Add a comment...

Post has attachment
Skokland Dmuchańce www.skokland.glinojeck.biz to profesjonalna, solidna i z ogromnym doświadczeniem, firma zajmująca się organizacją imprez dla dzieci i dorosłych. Ta znana firma z Glinojecka zdecydowanie stawia na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Bez wyjątku dmuchańce oraz inne urządzenia techniczne sprawdzane są pod katem technicznym i są regularnie czyszczone, zabezpieczane i poddawane renowacji. Skokland Dmuchańce https://www.youtube.com/playlist?list=PLVoT0DVo4tMzyxB787Djhtkc9K9lA7tjF to typowy interes rodzinny, który rocznie przeprowadza kilkadziesiąt imprez dla dzieci i dorosłych.
Add a comment...

Post has attachment
Skokland Dmuchańce to znana i profesjonalna firma, zajmująca się wynajmem dmuchańców i obsługą imprez dla dzieci. https://www.google.pl/maps/place/Dmucha%C5%84ce+Imprezy+Dla+Dzieci+Wynajem+Dmucha%C5%84c%C3%B3w+Warszawa+P%C5%82ock+Olsztyn/@52.8276879,20.293434,8z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x7d131a971cb03dde!8m2!3d52.8276879!4d20.293434 Firma pochodzi z Glinojecka, leżącego na zachód od Ciechanowa i prowadząca swoją działalność na terenie całej Polski. Skokland swoją przygodę z dmuchańcami rozpoczęła kilka lat temu i rozpoczęła tylko od wynajmu dmuchańców, by dzisiaj zaproponować pełen zakres usług w dziedzinie obsługi imprez dla dzieci i wynajmu dmuchańców. Mimo wysokiego poziomu usług, firma proponuje stosunkowo niskie ceny i gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo, bawiących się na imprezach dzieci. T rzetelna i solidna firma z Glinojecka, bardzo dobrze łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą.
Firma Skokland profesjonalny organizator imprez dla dzieci, dorosłych i całych rodzin https://www.youtube.com/watch?v=5bT_N1UQ65s.
Add a comment...

Post has attachment
Znany hymn cygański z przesłaniem miłości pokoju i miłości między narodami. Utwór ten Don Vasyl zaśpiewał podczas XV Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Glinojecku. Koncert odbył się na terenie kompleksu sportowo- rekreacyjno - sportowego w Glinojecku, na ulicy Parkowej i był w całości transmitowany przez Telewizję Polską.
Add a comment...

Post has attachment
Restauracja Kaktus to lokal położony w samym centrum miasta Glinojeck, przy krajowej drodze krajowej nr. 60 Płock - Raciąż - Glinojeck - Ciechanów. Restauracja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie pomnika pilota Edwarda Piątkowskiego i naprzeciw Banku Spółdzielczego w Glinojecku oraz sklepu sieciowego Lewiatan. Restauracja Kaktus swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku i od początku organizuje niepowtarzalne imprezy okolicznościowe oraz serwuje klasyczną kuchnię polską i smaczne fast foody. Restauracja Kaktus w Glinojecku to niesamowite miejsce spotkań osób, które cenią dobrą kuchnię.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Restauracja Kaktus serdecznie zaprasza na Mistrzostwa Świata w Brazylii na dużym ekranie. Wszystkie mecze będą pokazywane z projektora.
www.glinojeck.biz
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded