Profile cover photo
Profile photo
PETER RENZ Sp. z o.o.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Polecamy nasz profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Doświadczenie, jakie nieprzerwanie zdobywamy od 1992 roku, wykwalifikowani mechanicy po specjalistycznych szkoleniach w koncernie ZF, czy wreszcie nieograniczony dostęp do oryginalnych części – to wszystko jest gwarancją usług na najwyższym poziomie: http://www.renz.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu doradztwo w zakresie układów napędowych Power Pack koncernu MCU (Motoren und Turbinen Union). Wiele autobusów szynowych polskiej produkcji wykorzystuje właśnie ten rodzaj napędu. Ponadto, jako przedstawiciel MCU wykonujemy czynności związane z odbiorami technicznymi, dostarczamy dokumentację techniczną w określonym zakresie i wiele innych: http://www.renz.pl/oferta/serwis-mtu.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma, jako autoryzowany przedstawiciel niemieckiego koncernu ZAHNRADFABRIK FRIEDRICHSHAFEN AG (ZF), zapewni Państwu ekspresowe dostawy części i zespołów skrzyń biegów z magazynów centralnych tego producenta. Szczegółową ofertę zamieściliśmy pod adresem: http://www.renz.pl/oferta/serwis-zf.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór amortyzatorów ZF-SACHS różnego typu, jak również serwis gwarancyjny. Zwięzły kontekst historyczny firmy oraz dokładny spis oferowanych modeli znajduje się na stronie: http://www.renz.pl/oferta/serwis-sachs.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uprzejmie informujemy, iż na naszej stronie internetowej znajdą Państwo porady, różnego rodzaju informacje oraz ciekawostki, przybliżające Państwu świat maszyn ciężkich, napędów i silników przemysłowych, dotyczące ich montażu i serwisu. Serdecznie zapraszamy na naszego bloga: http://www.renz.pl/blog.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkty ZF, to najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, przede wszystkim w dziedzinie techniki układów przeniesienia napędu i układów jezdnych. To również jeden z największych dostawców rozwiązań motoryzacyjnych na świecie. PETER RENZ dysponuje kompletnym zapleczem części zamiennych, zapewniając profesjonalny serwis urządzeń ZF: http://www.renz.pl/oferta/serwis-zf.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Retardery elektromagnetyczne marki TELMA, to jedne z najnowocześniejszych produktów tego typu na rynku. Złożyły się na to zaawansowane technologie oraz zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych. Oferujemy retardery przystosowane zarówno do pojazdów eksploatowanych, jak i nowych, a także serwis i sprzedaż części zamiennych: http://www.renz.pl/oferta/serwis-telma.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prosta konstrukcja, a także stosunkowo niska cena to niezaprzeczalne atuty podnośników kolumnowych. Cechy te świadczą o wysokiej popularności tego typu rozwiązań w warsztatach samochodowych. W czołówce renomowanych producentów tego typu sprzętu znajduje się marka HYWEMA, której produkty polecamy na naszej stronie internetowej: http://www.renz.pl/oferta/serwis-hywema.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W całym cyklu eksploatacji amortyzatora kolejowego, ważne jest zastosowanie monitorowania stanu technicznego. Pozwoli to na zredukowanie czasu i kosztów naprawy, a przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo, zapewniając większą stabilność wózka podczas jazdy. Jeżeli już dojdzie do awarii, kompleksowo zajmiemy się naprawą i ewentualną wymianą podzespołów: http://www.renz.pl/oferta/serwis-sachs.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako przedstawiciel MCU, obok dostawy i części zamiennych, specjalistycznych narzędzi, dokumentacji technicznej, wykonywania przeglądów i napraw, oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie modernizacji lokomotyw spalinowych różnego typu. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie: http://www.renz.pl/oferta/serwis-mtu.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded