Shared publicly  - 
 
Vat taip vat! Ir "šalin rankas nuo miško", sako reformoms miškų ūkyje sękmingai pasipriešinę gamtos mylėtojai, kuriuos aplink pirštą vynioja prabangaus transporto mylėtojai...
Translate
Apie viešųjų pirkimų problemas kalbama daug, bandoma atsakyti ne tik KAIP švariai ir teisėtai vykdyti pirkimus, bet ir KĄ pirkti. Teoriniai pamąstymai nors ir atspindi problemos esmęs, dažnai gali pasirodyti nutolę nuo realios situacijos ir kasdieninių aktualijų. Konkretūs pavyzdžiai puikiai iliustruoja ir suteikia spalvų egzistuojančioms problemoms. Štai puikus pavyzdys, kai netgi tobulai atsakius į klausimą - kaip pirkti, dažnai lieka daug abej...
3
Tomas Germanavičius's profile photoEgidijus Nasevičius's profile photoarturas pavarde's profile photoIlona Puikidiena's profile photo
16 comments
Translate
 
Na kaip eilinis mokesčių mokėtojas bluetooth vertinu kaip būtiną darbo priemonę daug laiko kelyje praleidžiančiam žmogui. Ir čia ne sarkazmas. Iš kelių straipsnio sakinukų sunku įvertinti ar konkurso sąlygose aprašytas visureigis labai jau prabangus, bet paminėti faktai: 16" ratai, minimalus ilgis, ir minėtasis bluetooth, manau nėra kažkokie, baisios prabangos elementai.
Translate
Translate
Translate
 
Ne nu dėl viso kito nesiginčysiu, bet kaip jūs įsivaizduojat virš 5 metrų visureigį su 15 colių ar mažesniai ratais ? Čia visišku ekspresionistu su išbalansuotu vestibuliariniu aparatu reikia būt.
P.s. O auto išvaizdos sąsajos su miško ūkio reformomis - čia visiškas autas.
Translate
 
+Saulius B Aš ne apie tai buvo otkatas ar ne, nes as nežinau. Aš minėtu atveju net konkurso skelbimo nesksaičiau. Aš apie tai kad norint ką nors pagrysti, argumentus reikia svaresnius rinktis, tuo labiau rašant straipsnį.
Translate
Translate
 
+Mindaugas Udalcovas , na Kalėjimų sistemoje irgi toks vienas dirbo ne pačioje didžiausioje įstaigoje (jis "Respublikoje" kaip didvyris - ir mano auka nesenai pristatytas), kuris Pathfinder būtinai turėjo turėti kaip vadovas, nes jo neva prireikdavo pabėgusiems kaliniams gaudyti...
Translate
 
Jei čia kalba eina apie CVP 2012-03-09 skelbimą, tai reikalavimai geriausiu atveju RAV4 patempia ar kažko panašaus. Nieko tokio išskirtinio kas būtų pritaikyta konkrečiam modeliui, ar žibėtų baisia prabanga asmeniiškai aš nepastebėjau. Kaip jau minėjau Bluetooth ar greičio kontrolę, daugiau važinėjančiam ir dirbančiam žmogui laikau būtinybe. Jeigu tai būtų privatus sektorius tai nemanau kad kiltų kokie nors klausimai dėl tokios prabangos. Tiesiog manau, kad Ponas Ruželė netikusį atvejį problemai įvardinti paėmė.
Translate
 
+Tomas Germanavičius neesu labai įsigilinęs į auto komplektacijas, bet bandau spėt, kad integruotą bluetootf turi ne patys pigiausi brandai ir jo integravimą kogero lydi dar būrys būtinų opcijų. Nes pvz. BMW atveju BT nėra dažnai sutinkamas (turiu omenyje tarp panaudotų gan naujų automobilių). Dėl jo būtinumo daug keliaujančiam - integruotą BT gan neblogai atstoja paprasta BT ausinė už 100 Lt (pats naudoju, labai praverčia ne tik automobilyje) ar į automobilį įmontuojama trečių šalių įranga už grubiai 300 Lt. Nors čia gali būti niuansų, perkant papildomai montuojamą įranga per viešuosius.
Translate
 
O visureigiui 15" ratai yra ok, ten ne diskų riekia didelių, o daug gumos aplink juos.
Translate
 
+Julius Pauliukaitis na tiesiog atdiverskit keleto autopardaveėjų puslapius ir pabandykit surasti visurrigių su R15 ratais, na tik Niva žinoma siūlau praleisti.
Translate
 
+Remigijus Šimašius : jūs taip nepergyvenkite - čia bent pozicijos aiškios, tad atsirinkti aiškiau.

Mano draugo tėvas, kuris buvo už šią reformą urėdijose ir miškų ūkyje apskritai (pvz., jo sūnus yra parengęs praktinę metodiką suskaičiuoti itin tiksliai, kiek kietmedžio kubinių metrų yra tam tikrame plote pagal aerografines nuotraukas, ir tai ne teorija - atmesta, aišku, nes kai nupjauna praktiškai, tai iš miško atrodo, kad ten tik kelios pušelės iki tol styrojo), tai maža to, kad dar nukentėjo asmeniškai, bet juokingiausia, kad visuomenei buvo pristatytas kaip konservatorius, kuris priešinasi reformai. Dr. Gebelsas tyliai verkia kamputyje.
Translate
 
ratai ratais, jie bent kieme stoves ir koks nors biurokratas visiem demonstruos savo galybe. o va kai kokia provincijos uredija reklamos ir rinkodaros paslaugu uz 40-50k uzsiperka ar interneto paslaugu uz 20k ar prenumeratos paslaugu uz 10k akivaizdu, kad babkiu turiu sociai.
Translate
 
Perskaičiusi apie šildomas sėdynes, pajutau kažką žiemiškai sentimentalaus. Labai reikalingas funkcionalumas moteriai.
Translate
Add a comment...