Profile

Cover photo
Remigijus Šimašius
Works at LR piliečiai
Attended Vilnius University
Lives in Vilnius
2,575 followers|2,297,608 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's

Stream

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
‪#‎Skrydžiai‬

Šiandien aktualūs du klausimai. Visų pirma, bilietus įsigijusių keleivių teisės. Įmonės vadovams buvo keliamas aiškus reikalavimas, kad jų priimami sprendimai neleistų finansiškai nukentėti keleiviams: artimiausius skrydžius perduoti kitoms aviakompanijoms, o vėlesnių skrydžių keleiviams - grąžinti pinigus už bilietus.

Dėl visų su tuo susijusių klausimų prašau kreiptis į Air Lituanica.

Man ne mažiau svarbu užtikrinti, kad Vilnius būtų geriau pasiekiamas, ko padaryti nepajėgė ir Air Lituanica. Kad tai įvyktų, numatysiu daugiau lėšų Vilniaus marketingui, bendradarbiaujant su oro uostu, kitais miestais, turizmo organizatoriais, investuotojais. Esame pasiruošę prisidėti prie skrydžių skatinimo fondo į Vilnių.

Jau šiandien matome, kad konkurencinėje aplinkoje noras skraidyti į Vilnių kitoms kompanijoms tik padidėja. Turiu galvoje sprendimą apie tai, kad 6 iš 9 skrydžių krypčių nuo rugsėjo perims kita aviakompanija.

Pirmadienį esu sutaręs susitikti su visais, kas gali prisidėti, ir kam aktualu šie klausimai bei aptarti kaip tai bus realizuojama. Vilnius turės pakankamai skrydžių. Vilnius bus patogus miesto gyventojams ir turistams.

P.S. Kai prieš mėnesį tapau Vilniaus meru, Air Lituanicą radau jau de facto bankrutavusią. Įsiskolinimai turtą viršijo daugiau kaip tris kartus, pajamos nei iš tolo nedengė sąnaudų (vieno keleivio vienas skrydis mokesčių mokėtojams kainuoja beveik 100 eurų subsidijų). Operaciniame lygmenyje (marketingas, keleivių aptarnavimas, etc.) aviakompanija veikė gerai, bet tai negalėjo kompensuoti strateginių klaidų, užprogramuotų nuo pat jos įsteigimo.

Tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl joks investuotojas nenorėjo įsigyti kompanijos. Kaip žinia, Vyriausybė taip pat nepanorėjo prisidėti prie aviakompanijos išlaikymo. Į finansinę duobę įstumtam miestui toliau mokėti 30 000 eurų per dieną Air Lituanicai būtų neadekvatus sprendimas.
 ·  Translate
33
Ruta Vaivorykste's profile photoNemunas B's profile photoRedas Laukys's profile photoDaiva G.'s profile photo
10 comments
 
+Redas Laukys , aš nesiginčiju, kad Vilniaus savivaldybei per sunki našta finansuoti nacionaliniu lygiu reikalingą projektą. Man tik nepatinka politiniai lozungai, kuriais maitinami esame. Tipo "Man ne mažiau svarbu užtikrinti, kad Vilnius būtų geriau pasiekiamas, ko padaryti nepajėgė ir Air Lituanica" (yra įrodymų, kad nepajėgė?), "Vilnius turės pakankamai skrydžių. Vilnius bus patogus miesto gyventojams ir turistams" (kai bus, tai padėkosim, o dabar tai tik pažadai). Ir apie bankrotą - jei verslo plane buvo numatytas finansavimo grafikas, taip pat numatant, kad veikla bus tam tikrą laiką nuostolinga, tai negali sakyti, kad tai jau faktinis bankrotas. Pagal tokią logiką kiekviena jauna įmonė, kuri pirmus kelis metus dirba nuostolingai, būtų vadinama bankrutuojančia, net jei akcininkai numatę finansavimą. Čia daugiau liberalų noras patirštinti spalvas, ir vis dar žaisti Zuoko korta (panašu į LSDP ir "Kubilius kaltas"). Va šitie dalykai man ir nepatinka. Žinau, čia politika. Labai gerai šian rašė Regis, vertinsim rezultatus. Bet prašau, mere, komunikuokit rimčiau. Ypač G+, kur žmonės ne trolinti susirinkę
 ·  Translate
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
Šiandien simbolinė Laisvės nuo mokesčių diena. Arba, kitaip tariant, pagarbos mokesčių mokėtojui diena.

‪#‎Ačiū‬ visiems, kurie mokate mokesčius! Ačiū visiems, kurie šiuos pinigus atsakingai leidžiate piliečių labui!

Mano tikslas, kad mokesčių mokėtojai gautų kuo geresnes paslaugas už kuo priimtinesnę kainą. Tikiuosi, kad net burnojantys prieš laisvės nuo mokesčių dieną tokiam tikslui pritaria ;)
 ·  Translate
17
2
Egidijus Papečkys's profile photoVingio Jonas's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photoalgimantas subacius's profile photo
5 comments
 
Taigi visokie delfiai rašė, kad soc. tinkluose už Šimašių postina kažkokie botai. ?
 ·  Translate
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
Pirma labai ilga ir labai įdomi diena naujame darbe.

Pasistūmėjome gludinant valdymo pokyčius savivaldybės įmonėse, kad kitą savaitę pateiktume jau visiškai išbaigtą projektą.

Sudėliojome planus dėl darželių registracijos, kad nebeliktų nelogiškos loterijos "kas pirmesnis, tas gudresnis ir kita migla".

Taip pat priartėjome prie galutinio siūlymo dėl krepšelio nepatekusiems į savivaldybės darželius. Suplanavome aptarimus su tėvais ir darželiais dėl šių klausimų. Kitą savaitę bus naujienų.

Apsitarėme (įskaitant su mokyklų vadovų asociacija) dėl ilgai marinuotų sprendimų pertvarkant mokyklas.

Nustatėme porą labai keistų miestui nenaudingų sprendimų (įskaitant keistą mistinę teisinių paslaugų pirkimo sutartį) ir pakeitėme juos.

Dėl kolektyvo - akivaizdu, kad dar reiks pratintis vieniems prie kito. Tiesus bendravimas ir veiklos vertinimas tik pagal tikslą kol kas nėra dominuojanti praktika.

Dar keista, kad kolektyvo daliai labai aiški žinia, kad darbo vietoje - jokio alkoholio, pasirodė nauja ir netikėta.

Vis dar nesusidėliojau pilnos sistemos, kad operatyviai sureaguočiau į labai išaugusį laiškų ir kvietimų srautą...

Lipti laiptais į 19 aukštą užtrunka apie keturias minutes - bandžiau du kartus :)

Dirbti dėl Vilniaus ir vilniečių yra labai smagu!
 ·  Translate
99
3
Rytis K.'s profile photoDovydas Gecas's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photojonas luksys's profile photo
8 comments
 
Ar savivaldybės posėdžiai transliuojami? Nes neradau nieko panašaus. Kauno – transliuojami, ir vaizdo įrašus galima parsisiųsti.
 ·  Translate
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
Net nustebęs esu, kad išrinkus mane meru žiniasklaidą labiau domina mano asmuo ir šeima, o ne darbai.
Gal ir dėsninga - juk apie planuojamus darbus daug kalbėjau per rinkimų kampaniją, o pareigas pradėsiu eiti tik po kelių savaičių.
Bet kokiu atveju - dalinuosi pagarbiu ir geru interviu su mano puikiąja žmona +Agnė Matulaitė 
O pats tuo tarpu - atsiraitojęs alkūnes jau dirbu, kad vilniečiams galėtume įgyvendinti savo pažadus, miestą sėkmingai pervesti per minų lauką, ir užtikrinti gerų projektų tęstinumą.
 ·  Translate
Iki šiol naujojo Vilniaus mero, teisės daktaro Remigijaus Šimašiaus žmona, taip pat daktarė Agnė Matulaitė visuomenei buvo menkai pažįstama, nors profesinėje srityje skynė laurus...
59
1
Zigmas Kazlauskas's profile photoArūnas Vaitekūnas's profile photoVytautas Vakrina's profile photoRita Diržiūtė's profile photo
19 comments
 
+Arūnas Vaitekūnas Apie politikus galima pokštaut ne tik balandžio pirmąją.
 ·  Translate
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
Pagrindinis jausmas šiandien - kad reikės daug, protingai ir kūrybiškai dirbti, kad Jūsų patikėjimą pateisinčiau. Tai iš širdies ir darysiu.

Dar kartą patyriau, kad reikia sau kelti tikslus, kurie sunkūs. Tai motyvuoja pasiekti geresnius rezultatus nei bet kas gali tikėtis.

Ateinančios dvi savaitės bus sunkios - geras pasirengimas ateinantiems ketveriems metams :)

Ačiū visiems, sveikinantiems su geru tarpiniu rezultatu. Atsiprašau, kad dar ne visiems atsakiau. Labai kviečiu - nepasididžiuokite ir palaikykite mane antrąjame ture.
 ·  Translate
59
1
Zigmas Kazlauskas's profile photoGintaras Stalauskas's profile photoVaidotas Adomaitis's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photo
16 comments
 
Nr.1. Kalvarijų sankryžos viadukas!
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
Esminis klausimas po Lyderio nužudymo.
 ·  Translate
“Rusai neturi vilties, tad yra kantrūs tironijai. Po Nemcovo nužudymo - ar daugiau tų, kam baigėsi kantrybė, ar, tų kam baigėsi viltis?”
20
2
Lina Sukacke's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photoMantas Stankus's profile photo
 
As uz jus,sekmes antrame ture,tikiu pergale tikrai bus jusu.
 ·  Translate
Add a comment...
Have him in circles
2,575 people
SSenagera Giedrius's profile photo
Gyvenimo Stebėtojas's profile photo
True Flax's profile photo
Eglė Usonytė's profile photo
Linas Cekanavicius's profile photo
Joakim Fagerström's profile photo
Agnė Petrus's profile photo
Rytis Kricenas's profile photo
Indrė Ramanavičienė's profile photo

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
‪#‎šiamemiestenėravietosabsurdams

Parašė man šiandien susijaudinęs žmogus, sunerimęs, kad pagal pono Mitrofanovo išaiškinimą savo sode negali kepsninės naudoti.
Ponas Mitrofanovas iš savivaldybės, nors ir pripažįsta, kad niekas iš gyventojų nesiskundžia, bet vis tiek nusprendė pafilosofuoti apie taisykles ir ugnį.

Pirmadienį išsiaiškinsiu, ar šis kruopštus darbuotojas rūko. Jei taip, pasiūlysiu jam išsirašyti sau baudą. Nes juk (perfrazuoju) „nors Tvarkymo ir švaros taisyklėse konkrečiai apie cigaretes nieko nenurodyta, bet aišku, kad be ugnies uždegti jų neįmanoma, be to, kyla dūmai. Mieste gyvena ir kvėpavimo takų ligomis sergančių žmonių. Tokiu atveju dūmai jiems ypač kenkia ir trukdo."

Jei kažkas nesugeba normaliai perskaityti normalių taisyklių - padėsiu išmokti. Jei taisyklės nenormalios - pakeisime jas.

Gero svaitgalio! ;)

Žemiau - citata iš Delfi:

"Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Budėtojų poskyrio vedėjas Darius Mitrofanovas teigė, kad šašlykinių miesto teritorijoje naudoti taip pat negalima.

„Nors Tvarkymo ir švaros taisyklėse konkrečiai apie kepsnines nieko nenurodyta, bet aišku, kad be ugnies anglių įkaitinti jose neįmanoma, be to, kyla dūmai. Mieste gyvena ir kvėpavimo takų ligomis sergančių žmonių. Tokiu atveju dūmai jiems ypač kenkia ir trukdo. Reikėtų laikytis priešgaisrinės apsaugos taisyklių bei parkuose numatytos parkų lankymo tvarkos. Kepsnines naudoti galima tik specialiai tam numatytose poilsio vietose, kur yra įrengtos laužavietės. Deja, ne visose poilsio vietose jos numatytos“, - aiškino D. Mitrofanovas.

Anot specialisto, dėl kepsninėse smilkstančių anglių savivaldybė skundų iš gyventojų negauna."
 ·  Translate
30
Mindaugas Indriūnas's profile photoGiedrius Majauskas's profile photoPaulius Zaleckas's profile photoSaulius Grigoravicius's profile photo
5 comments
 
o ką Mitrofanovas sako apie jumbo grilius prospekte per visokias taip vadinamas muges, kai svylančiais taukais dvokia visas centras?
 ·  Translate
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
‪#‎darželiai‬ ‪#‎100eurų‬ ‪#‎gerasvaldymas‬

Trečiadienį Vilniaus miesto taryboje pradedame svarstyti svarbius pokyčius miestiečiams.

Tikslai aiškūs, o dėl konkrečių sprendimų ir priemonių labai kviečiu jus pareikšti savo nuomonę, kad gegužės pabaigoje priimtumėme sprendimus, kurie būtų suprantami, logiški ir teisingi.

Projektas dėl 100 eurų paramos skyrimo lankantiems privačius darželius: http://www.vilnius.lt/index.php?1901285386

Registracijos į darželius tvarkos (kitiems ir vėlesniems metams) projektas:
http://www.vilnius.lt/lit/2015_05_07151044/6/7106709

Savivaldybės įmonių valdymo pertvarka (nepriklausomos valdybos, tikslų formulavimas, viešojo intereso atstovavimo politika)
http://www.vilnius.lt/lit/2015_05_07155037/6/7106347

Visų nuomonės svarbios!
 ·  Translate
23
2
Jaro Šatkevič's profile photoEgidijus Papečkys's profile photoCRONUS Karmalakas's profile photoDovydas Gecas's profile photo
7 comments
 
+Jaro Šatkevič Ir vokiečiai, 10 ar 12
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
Rytoj (nekviesto) svečio teisėmis ateisiu į savivaldybės tarybos posėdį.

Pažiūrėsiu kaip nuotaikos. Paprašysiu, kad nebūtų priiminėjami paskutinės minutės sprendimai dėl didelių miesto įsipareigojimų, kai mandato spręsti dėl ateities ši Taryba iš esmės jau nebeturi.

Tokiu principu vadovavausi prieš dvejus metus palikdamas ministro pareigas. Manau, tai būtų padoru ir garbinga ir šiuo atveju Vilniuje.
 ·  Translate
37
1
Paulius Zaleckas's profile photoJustinas Kazlas's profile photoTautvydas M's profile photoArūnas Vaitekūnas's profile photo
8 comments
 
Zuokas savam stiliuje, vis dėlto nutarė prikaišioti pagalių naujai valdžiai.
 ·  Translate
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
Šiandien noriu pasveikinti visas moteris.

Ypač didžiuojuosi tomis moterimis, kurios savo veikla pasiekė, kad pasaulis nebebūtų skirstomas į turinčius daugiau teisių vyrus, ir turinčias daugiau pareigų moteris.

Man patinka, kai moterys yra ne tik moteriškos, bet ir stiprios bei aktyvios. Kai vyrai nevaidina pasipūtusios stipriosios lyties.

Su kovo 8!

P.S. Tikiuosi, iliustracija nieko neįžeis. Man ji kažkodėl asocijuojasi su laisve, įvairove, lygybe ir ryžtu. Ir moteriškumu taip pat.
 ·  Translate
17
1
Mindaugas Kavaliauskas's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photoTadas Zukas's profile photo
2 comments
 ·  Translate
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
‪#‎Nutikimai‬

Šiandien mano savanoriai iš susitikimų rinkėjų namuose parnešė gerų istorijų apie ‪#‎žvėrisšimašius‬

Aplankyta savivaldybės darbuotoja sakė girdėjusi (‪#‎kurčiaantisriaugtelėjo‬), kad Šimašius atleis visus, kuriems virš 40. Na, man pačiam jau 41, jeigu ką smile emoticon Ir šiaip niekada nemaniau ir nemanau, kad amžius yra lemiantis veiksnys. Mačiau daug ne tik patyrusių, bet ir kūrybingų, jaunatviškų senjorų. Mačiau daug ne tik žalių, bet ir arogantiškų, sudulkėjusių jaunuolių. Taigi, geri darbuotojai man vadovaujant dirbs ir gyvens geriau. Nenorintys tapti gerais - turės naujas karjeros galimybes nebe už mokesčių mokėtojų pinigus.

Kita istorija aplankius buvusią Teisingumo ministerijos darbuotoją. Toji sako - jau atsikandom to Šimašiaus - nebenorim smile emoticon O va mano aplankytame bute gi sako: mūsų gera draugė dirba Teisingumo ministerijoje, tad tikrai už jus balsuosime. Ji sakė, kad tvarkotės labai efektyviai ir inovatyviai - ne blogiau nei gerame versle - ir pasiekiate puikius rezultatus.

Tad apie atleidimus ir neatleidimus - darbuotojams sudarysiu galimybę dirbti prasmingai. Atleisiu tik tuos, kuriems iš principo prasmingas darbas nėra vertybė. Savivaldybė dirbs efektyviai, ir nebebus jokio švogerizmo.
 ·  Translate
20
1
Rytis K.'s profile photoRemigijus Šimašius's profile photoVytas Liukpetris's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photo
6 comments
 
Na gerai, tai pagal negalutinius rezultatus Jau turime naują Merą. Remigijus Šimašius! Jei tikėti Vyriausia Rinkimų Komisija @@@
 ·  Translate
Add a comment...

Remigijus Šimašius

Shared publicly  - 
 
Skyrelis ‪#‎kurčiaantisriaugtelėjo‬ tęsia savo darbą apie gandus ir mitus, kuriuos, surprise, pastaruoju metu apie save girdžiu.

#‎grėsmesdarzeliams‬ Šimašius nesiruošia uždaryti valdiškų darželių. Ir valdiški, ir privatūs puikiai gyvuos ir niekas nei vieno iš jų neuždarys. Atvirkščiai, skyrę krepšelį kiekvienam darželinukui (nesvarbu, kurį darželį pasirenka tėvai), pasieksime, kad tėvai būtų patenkinti, nes visi vaikai pateks į darželius, auklėtojos galės dirbti normalaus dydžio grupėse, visi turės mažiau streso. Beje, ir maisto pirkimai, ir kiti viešieji pirkimai bus daromi atvirai ir sąžiningai, išsaugant darželių teisę pasirinkti, bendraujant su tėvų bendruomene.

‪#‎apklausos‬ Be abejo, kas kiek turi palaikymo, pamatysime jau sekmadienį. O kol kas noriu pasidžiaugti, kad Liberalų sąjūdis jau antras Lietuvoje. Vilniuje mes pirmi. Džiaugiuosi, kad vilniečiai mato mane kaip pagrindinį pasirinkimą tiesioginiuose mero rinkimuose. Apklausos visada rodo tik tendenciją ir prognozę. Tikiu, kad realybė bus tokia ir dar geresnė. Skirtingai nuo kai kurių kitų veikėjų, mes į apkalusas įtraukiame visus, ir rodome tikrus jų rezultatus.

‪#‎mišios‬ Konservatoriui Jurgiui Razmai pasirodė, kad čia baisus akibrokštas. Bet tai joks ne akibrokštas, o elementarus dalykas, kurį kiekvienam drąsiai galiu pasakyti. Jau sakiau tai ir Vilniaus Arkivyskupui GIntarui Grušui. Mano kaip tikinčiojo nuomone, gerai būtų, jei ir Arkikatedroje mišios būtų laikomos ne tik lietuvių, bet ir lenkų kalba. Kaip ir kitose Vilniaus bažnyčiose tai yra daroma. Ir, mano manymu, tai būtų labai normalu, nes Vilnius yra daugiatautis miestas, o pusė visų mišių lankytojų Vilniuje sudaro lenkiškai kalbantys. Vilnius - visų draugiško sugyvenimo miestas!

Beje, kyla klausimų ar kokių minčių turite - rašykit, skambinkit.

Ir prašau - palaikykit rinkimuose.
 ·  Translate
8
1
Vytautas Vakrina's profile photoRimantas SV's profile photoRemigijus Šimašius's profile photoVytas Liukpetris's profile photo
9 comments
 
+Rimantas SV , tikrai nereikia eskaluoti. Tiesiog parodome, kad mes gerbiame visus dorus vilniečius ir tiek :)
 ·  Translate
Add a comment...
People
Have him in circles
2,575 people
SSenagera Giedrius's profile photo
Gyvenimo Stebėtojas's profile photo
True Flax's profile photo
Eglė Usonytė's profile photo
Linas Cekanavicius's profile photo
Joakim Fagerström's profile photo
Agnė Petrus's profile photo
Rytis Kricenas's profile photo
Indrė Ramanavičienė's profile photo
Work
Occupation
teisininkas, teisės filosofijos dėstytojas, buvo Lietuvos Respublikos teisingumo ministras. Šiuo metu politikas, Seimo narys.
Employment
 • LR piliečiai
  Seimo narys, Seimo Ekonomikos komiteto narys, present
 • LR piliečiai
  teisingumo ministras, 2008 - 2012
 • Lietuvos laisvosios rinkos institutas
  Prezidentas, prieš tai - ekspertas, 1996 - 2008
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Vilnius
Previously
Vilnius - Tauragė
Story
Tagline
Vilniaus gyventojai - optimistai, talentingi ir veiklūs žmonės. Miesto mero pareiga - išgirsti miestiečių balsą ir padėti įgyvendinti jų svajones.
Education
 • Vilnius University
  1997
Basic Information
Gender
Male
Birthday
January 12
Apps with Google+ Sign-in
Remigijus Šimašius's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Sejm zezwolił na wpis o narodowości w paszporcie. Prezent dla Tomaszewsk...
pl.delfi.lt

Sejm zezwolił na prośbę obywatela wpisać narodowość do paszportu.

Geriausias įmonės vadovas atsivėrė: kas lėmė sėkmę - DELFI Verslas
www.delfi.lt

Panevėžys, nors tik penktas pagal dydį šalies miestas, anaiptol nėra verslo provincija. Čia nemažai įmonių, sėkmingai dirbančių daug metų, n

Darbo inspekcija supaprastino įmonių deklaraciją dėl darbo saugos -
vz.lt

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) sutiko supaprastinti įmonėms skirtą deklaraciją dėl darbo saugos ir darbo teisės. Apie tai ketvirtadienį s

Remigijus Šimašius: Kodėl aš stoju į Šaulių sąjungą
www.15min.lt

Šiandien su keliais kolegomis užpildžiau prašymą įstoti į Lietuvos šaulių sąjungos Vilniaus rinktinę. Noriu paaiškinti, kodėl tai padariau i

Vyskupas Kęstutis Kėvalas: „Jei ignoruojamos moralinės vertybės, visada ...
www.15min.lt

Kauno arkivyskupijos vyskupo augziliaro Kęstučio Kėvalo kalba iškilmingame Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime.

Remigijus Šimašius
www.login.lt

Remigijus Šimašius yra teisininkas, politikas, Lietuvos Respublikos Seimo narys, Liberalų sąjūdžio partijos pirmininko pavaduotojas. Dabar,

Akcija prie Rusijos ambasados - GALERIJA |
www.15min.lt

Liberalų sąjūdis prie Rusijos ambasados Vilniuje surengė Ukrainos žmonių palaikymo akciją. 2014 m. kovo 01 d.

Remigijus Šimašius: Šių laikų herojai ir kaip jais tampama
www.15min.lt

Pastaruoju metu dažnai tenka lankytis įvairiose šalies mokyklose – su moksleiviais kalbuosi apie pilietiškumą, kitus smagius ir rimtus dalyk

R. Šimašius. „Metų smegenys 2013“ ir „Metų sraigtelis 2013“ nugalėtojai
www.delfi.lt

Esu įsitikinęs, kad, norint gyventi geriau, mums trūksta trijų pagrindinių dalykų:

Mažųjų bendrijų nariai „Sodros“ įmokas mokės nuo 2015 m. -
vz.lt

Mažųjų bendrijų nariai „Sodros“ įmokas mokės nuo 2015 m. Remigijus Šimašius, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys, sako, kad iki 2015 met

Šimašius: sprendimas dėl mažųjų bendrijų – kompromisas, kuriuo valdžia n...
www.alfa.lt

Iki 2015 metų pratęsęs galiojančią socialinio draudimo tvarką mažosioms bendrijoms Seimas priėmė pusėtiną sprendimą,

CNN: Vilnius Christmas tree is the world’s most spectacular
www.lithuaniatribune.com

CNN has announced the list of top 12 world’s most spectacular Christmas trees, with Vilnius tree named as number one.

Vilniaus miesto skrydžių bendrovės „Air Lituanica“ akcininkų paieška pri...
www.15min.lt

Prieš dvejus metus sostinės mero Artūro Zuoko miesto gyventojų lėšomis pradėtos kurti skrydžių bendrovės „Air Lituanica“ siūlės ima braškėti

Fascism Is a Current Political and Economic System
mises.org

At the heart of fascism lies state control of the economy. In this type of socialism, the government dictates economic decisions and the ost

Provokacija! Pokštai Seime baigėsi išvarymu metams / Provokacija! / „Lie...
tv.lrytas.lt

Reporteris · Lietuva tiesiogiai · Nuoga tiesa · Žinios · 24/7 · Viskas bus gerai · Nusikaltimas ir bausmė · Patriotai · Sąmokslo teorija · K

R. Šimašius. Valdiški versliukai - prieš dirbančias šeimas
www.delfi.lt

2014-ųjų valstybės biudžeto svarstyme atsirado naujų vėjų. Liberalai siūlo ne didinti išlaidas, o 80 milijonų litų mažinti mokestines pajama

Remigijus Šimašius: Valdiški versliukai prieš dirbančias šeimas
www.15min.lt

2014-ųjų valstybės biudžeto svarstyme atsirado naujų vėjų. Liberalai siūlo ne didinti išlaidas, o 80 milijonų litų mažinti mokestines pajama

Norvegams taip patiko Lietuvoje, kad nusprendė pastatyti gamyklą
www.delfi.lt

Viena didžiausių Norvegijoje surenkamų pastatų ir konstrukcijų bendrovė „HugaasGruppen“ statys naują modernų gamybos kompleksą Klaipėdoje. N

Klausk teisininko: ar bendrovė dokumentuose privalo naudoti antspaudą?
www.delfi.lt

2013 m. liepą įsigaliojo Civilinio kodekso pakeitimas dėl antspaudo naudojimo juridiniams asmenims. Ar po šio pakeitimo privalome dokumentuo

Kaip išsiduoda kalėjimuose tupintys telefoniniai sukčiai?
www.15min.lt

Bendradarbiaudami su teisėsauga, Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai pradėjo blokuoti telefoniniu sukčiavimu įtariamų asmenų numerius ir ne